• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
nie vonie mi nevadia aspoň teda o tom neviem a ani som nič také nerobila teraz to skôr od žalúdka mi je blbo tak ťažko ale v podstate som zjedla len kúsok jabĺčka a jogurt s musli
22. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, to čo je za leto, už ma to fakt nebaví, takéto brutal výkyvy :angry: :angry: :angry:
22. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no simi to sa dalo čakať teraz prišla jar a nie leto leto už bolo :grinning: aj hovoria že bude upršané
22. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fajne a to leto akože už bolo, či už nič z neho :astonished:
22. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nebolo veď sme rovno z vetroviek nosili tričká z krátkym rukávom a kraťasy
22. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj u nas je nevesele , pochmurne pocasie :angry: tak som si urobila radost ze petke urobim radost :grinning: objednala som jej tri magneticke knizky tak dufam ze budu mat uspech :slight_smile:
pobehali sme 4 obchody na okoli a vobec nemaju take malinke nohavicky :angry: asi budeme musiet skocit do MA:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: teli..aj ja si idem urobiť radosť..vyrážame kúpiť nočník...
oboch chlapov mám na atb, aj matej aj ocko, tak mám doma dvoch maródov...minulý týždeň som mala iba mateja..
to budú galejeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:slight_smile: aspoň mám navarené od mamy....
22. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc tak to fakt budete mať pestré doma

telinka aké sú to tie magnetické knížky
u nás som malej nohavičky kupovala v číňaku inde také mini ani nemali
22. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc tak nech sa skoro uzdravia
Mne mama kúpila nohavičky pre malú v Maďarsku
Idem popridávať nejaké nové fotky
22. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
telinka no znie to zaujímavo práve dnes som o knižkách uvažovala že by bodlo niečo malej kúpiť nech má zas nejakú novinku čo by ju aj zaujímala a možno sa aj viac rozkecá potom
22. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taketo som objednala , ale su aj ine druhy :wink:
no to je super ze ste uz vybavene gatkami a ja , co ich ozaj potrebjem nemam nic :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, tie knižky vyzerajú super, aj malý má takú veľkú anglickú knihu s magnetkami a je skvelá
22. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: jak simonka krasne papa :slight_smile: peta zboznuje masovy vyvar...ten by mohla jest kazdy den :sweat_smile:
22. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.detske-knihy-andrea.cz/kniha/620-hrave-pocitani-magneticka-obrazkova-knizka.html?L=1
myslím že túto má
No to aj ona má najradšej, kuraciu
Kočky u nás strašne fúka, brrrrrrrrrrrrrrrr
22. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to len moje dieta este nevie samo papat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centi...to musis nabrat odvahu a dat jej lyzicu :sweat_smile: prvy tyzden ti vzdy narobi len kopu bordelu , ale nauci sa :wink:
22. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja ani ináč jesť nechce
22. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik nie.. aj moje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pridam foto co urobil o chvilu a to jedol iba puding
22. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte
centi nie je sama Bibka. Ani Lukáš nejedáva sám. On by možno ja chcel, ale keby som videla ten brajgel, čo by z toho bol....radšej neriskujem. Lebo som nejaká veľmo podráždená posledné dni. :frowning2:
22. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj u nás to v poslednej dobe funguje tak že jedine ak je sama tak aj niečo zje ináč my máme boj s jedením a kuracia ja aj u nás favorit a aj môj to sa priznávam :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás je dnes fajna zeleninová už rozvoniava celý byt mňam
22. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne asi chyba ta odvaha, ked vidim co robi s tou lyzickou :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to vyskusam a vsade v kuchyni dam na zem igelit, aj na seba pre istotu :grinning:
22. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dnes papali karfiolovú...spraskal všetko čo som mu nabrala. Potomsom ho šupla na nočník a vycikal sa tam....no a potom som mu nedala plienku a myslela som že ma trafí. Naložil si to rovno do nohavíc :confounded:
Čo už no nie? Nemala som obaľovať karfiol ale dať ho na šerbel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes mame mliekovu polievku s melencami
22. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryzovu
Ajul to sú tie začiatky, mňa tiež minule trafilo, keď sa vypišala na koberec, asi budeme musieť dať na celý koberec igelit a bude vyriešené :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok