• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
Ahojte
tu na východe máme pekne prídte na kafe :grinning: :grinning: :grinning:
boc išla by som na nejaký pekný muzikál škoda že Blava je tak ďaleko
25. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no simi to je supeeeeer mylím tá stena do chodby
25. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, pomaly ale isto sa nám to tu pekne zariaďuje
25. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíš super a bude pekne všetko vynovené :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo kde ste všetky
ja už vôbec neviem čo variť to už je o nervy poradte čo dnes varíte
25. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka tak super, sa tesim s tebou:o))) no my kym zacneme vynovovat...no snad sa raz dockam :grinning: janka ja mam slizikovu polievku kuraciu a zo zeleniny a maska to som rozmixovala tak to bude mat niki druhe..ale ako ju poznam budem rada ked spapa aspon polievku :unamused:
25. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: konecne krasne pocasie :wink:
25. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len tu v PD je tak hnusne pod mrakom? :unamused:
25. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz mam cesto na langose zamiesene :dizzy_face:
25. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dosla mi sms od gynekologa, ze cyto krcka mam OK :grinning: tak som rada :wink:
25. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes asi spravim spagete,
teda tu na na krasne pocasie nevyzera :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinaj tak to je super dobré výsledky potešia :slight_smile:
ja hlavne neviem akú polievku by som Sendy urobila zeleninovú už je 3 deň tak už by to chcelo niečo iné
25. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila brokolicovú polievku a mäsko s ryžou, bola tu kamoška s malým, deti sa najedli, malú som dala spať tak mám veget pre seba
25. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som bola s krpcom v meste, dobre nás dážď chytil, tak sme sedeli na zmrzke za ten čas :sunglasses:

ale prišiel mi balík ako svet s guličkami polystyrénovými, tak idem robiť ten vankúš, držte mi palce, nech sa podarí :sweat_smile:
25. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,,,,,jej csiki langose,,,aj ja zajtra asi urobim :slight_smile:

dnes som chcela šúlanky,,ale boli sme na nákupe,,,a v cirkuse pozrieť ZOO,,,,tak nestiham MM ide zachvilu do práce,,,,že mu mám spraviť volske oko a hranolky :slight_smile:
25. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
izaj aj nám dnes prisla tá bundicka,,,zajtra cakám to ponco a gatuse,,,, :slight_smile:
25. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Ajula sa ešte neukázala?
25. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc, ja som tiež naobjednávala do hrôzy. Ale krásne vychytávky :dizzy_face: No čo už, zabijem sa :grinning: Ale sa mi tiež podarilo popredať dačo, tak si to trochu kompenzujem :wink:
25. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja som dala divocha spat a mala by som nieco upratat, lebo mi tu niekto bombu hodil. Ked ho chytim! :grinning:
inakja som dnes nevarila a ani nejdem. Vobec sa mi nechce , pre maleho mam a ja si dam nieco u nasich. Fuj, ale som leniva, no ale nejak ma to prestava bavit, to varenie :sweat_smile:
JA som tiey vcera poobjednala malej na nete peknu supravu do skoly a tu stranku co dala lucul na to oblecko som uz vela krat pozerala, ale este som nemala odvahu tam objednat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucul- kolko tam vzjde postovne?
25. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abet ja neviem,,,mne to tam kupi bracho :wink:

boze zajtra ti poslem to tricko :sweat_smile:
25. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul, skoro som yabudla. Este , ze si mi to pripomenula. Prosim napis mi cislo uctu a aj kolko, lebo ja som mazala postu a samozrejme, ze aj tu co som nechcela. :unamused:
25. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuk tuto stranku,,,kráááása,,,http://www.familyfoto.sk/ff-sk-show-detska_foto.htm

to je moj sen takto profesionálne fotit :pensive:
25. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak sa hlásim. Od 10-tej sme boli z domu a vrátili sme sa o 13.20 hod. Hodinu sme tam čakali, lebo akurát išli robiť nejaký zákrok na Jis-ku....tak sme boli v nemocničnomparku a potom si hore prehrával pesničky z mobilu :grinning:
No a prebehlo to celkom ok, len sa mu nepáčilo že mu dala na ruku také akoby náramky haha. neviem prísť na to správne slovo. Ale to tam mal iba 5 min,len strašne to mal stlačené tak mu asi strpla rúčka, tak potom chudáčik plakal. Potom mu dala na ruku taký papierik, prekryla sáčkom, dala vatu, obviazala oväzom a pol hodku sme museli počkať. Tak sme si boli kúpiť buchtu a kavčo a zasa sme navštívili park...dalo sa to zvládnuť, len to čakanie je na porazenie ... prihodím aj fotky potom. :wink:
25. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi sa teším s tebou. ja tiež milejem nové veci a nábytok obzvlášť...tá vôňa dreva....ach jáááj,,,,

Mati super že výsledky sú negatívne....tak už iba nech bábo v brušku pekne rastie, no nie? a máš už aj Materskú knižku?
25. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul no super ste to zvládli :wink:
25. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste všetky? to len ja tu oxidujem už?
25. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no hej. celkom ok. Ešteže bolo teplo a dalo sa ísť vonku, lebo vo vnútri by som o nervy prišla nielen ja, ale aj Luky...
25. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuu,,,, :wink:
25. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Aj my sme boli doobeda vonku, najprv na poste a potom krmit kacice. Teraz maly spi, ale dlho mu to trvalo. Vcera sme mu navrtali na stenu molitanovu zastenu s autickami, co som objednala na MMB a maly je z tych auticok a traktorov uplne hotovy, stale to ochytava a hovori ti-ti.... Dufam ze sa mu to coskoro okuka, lebo tak dlho ho uspavat ma teda vobec nebavi :frowning2:
25. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj Lucka tie tvoje fotky sú útaké krásne....ja by som tiež tak chcela vedieť fotiť. Stále to zvaľujem na foťák, ale to nebude tým :frowning2:
25. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok