Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
26. jún 2009

boc congratulations, alebo u nas zivioooo, no aspon po tych trapeniach s marodmi si uzijes oslavu a nepec, aj tak, ked sa pije sa ide hlavne po mase ... aspon u nas tortu vyzieram vzdy ja 😝 .

luculka
26. jún 2009

cafte,,,tak aj ja som zostala v soku ze Jacko zomrel 😒

boc vsetko naaaaaaj

dnes som Nati kupila papučky,,,a tale platene tenisky krááásne,,,,kazdé za 8,50 eur 😵
a vílový kostým na fotenie,,zasa tu v nom pobehovala aj po meste isla v krídielkach,,,sa ludia na nej smiali,,,, 😀

silvika
26. jún 2009

luc to tam u vas nakupujes? ja vzdy najmenej 22 evro vyvalim za botky

luculka
26. jún 2009

silvi no som sa divila,,a v normálnej obuve,,ja tiez vzdy dám okolo 20 za jedny,,,

ajula25
26. jún 2009

čaute
boc všetko naj naj najlepšieeeeeeeeee... 😉

Mňa to nešokolo veľmi, že Jacko zomrel. Akože nebola som nejaká super fanúšička....ale tak napr. s MM sme prvý krát spolu tancovali na jeho pesničku...a milujem jeho pieseň Hill the world....no čo už...niekto sa narodí, niekto zomrie a tak to ide stále dokola....

silvika
26. jún 2009

luc a neprisla si este na to detske cislovanie tenisiek v zahranici?

centik
26. jún 2009

mna to skor prekvapilo ze umrel na predavkovanie, ja som cakala ze sa rozpadne... ale spieval pekne, ceste jeho pamiatke 😔

ajula25
26. jún 2009

centik ceste? už skončil on cestu... 😀 😀 😀

sorry....ma to tak napadlo. samozrejme česť jeho pamiatke!

náš Marek tiež dnes išil poslednýkrát do škôlky....normálne sa mi slzy tisli do očí...skoro 4 roky sme hotam nosievali. Skoro ako doma už....no vždy sa niečo musí skončiť, aby sa nové mohlo začať, no nie? 😉

centik
26. jún 2009

vsetko najlepsie vsetkym Adkam 🙂

luculka
26. jún 2009

silvi nie ale tusim co má Nati cizmicky next,,,22 tam je UK 4

ani ja som nebola jeho fanúšik,ale bol to pán spevák,,to sa musi nechať 😎

luculka
26. jún 2009

zajtra mi bude robit MM svetlá na fotenie,,, 😵 😵

silvika
26. jún 2009

fuuha a ako si nazves fotostudio? sak toto uz smeruje nacisto k profesionalite 😎

ajula25
26. jún 2009

jej luci fakt? a z čoho?

luculka
26. jún 2009

silvi 😀 😀 no tatino hovoril ze nejaké 120žiarovky,,,má dať do niečoho,,,, 😀 😀

luculka
26. jún 2009

a dnes MM povedal ze ked po tom tak velmi tuzim,,,,ze ked bracho dojdu v auguste nech sa o tom spolu porozprávame,,a že by tam pokupili všetky tie veci potrebné do atelieru 😵 😵 😵

silvika
26. jún 2009

luculkovci otvoria fotostudio a na ulici im v ten den zacnu blikat televizory co to trnasformator nebude stihat 😝 😀

ajula25
26. jún 2009

luci to je super....prajem ti to. 😉

silvika
26. jún 2009

tu je zasa burka

luculka
26. jún 2009

🙂 este je to len sen,,ale dufam a verim ze sa stane skutocnostou,,, 😉 🙂 🙂

ajula25
26. jún 2009

Luci ale hej. ak o niečom intenzívne snívaš, tak sa to stane skutočnosťou 🙂

bzuco
26. jún 2009

ahojte

oslávenkyni všetko naj 😉

my sme tiež boli na nákupoch v obuve - barborke som potrebovala kúpiť topánky na takéto blbé počasie, lebo žiadne do dažďa nemala a kúpili sme v super akcii perfektné za 12 eur (PC 22 eur)a k tomu sme dostali penové šľapky za 1 euro a uprosila ma na nový perečník, tak aj ten 😎

ajula25
26. jún 2009

tak Barborka má až 3 nové veci. a toste šli len 1 kúpiť 😉 jáj ja keď som bolá malá a mamka mi niečo kúpila, taka som bola z toho rada...taký super pocit. A jneď som sa v tom pretrčala....
Moja segra raz dostala novú vetrovku a mam ju našla ráno v nej spať 😀

luculka
26. jún 2009

aj mne nasi vzdy nieco kupili,,,bolo to super,,aj Nati vzdy nieco kupim,,nejaku blbost,,a sranda ako sa z toho uz dokáze tesit,,,, 🙂

lucia79
26. jún 2009

ahojte,
no prišla som Vás kuk...

mňa teda správa o Michaelovi J. dosť prekvapila, ja som teda jeho fanúšička bola...

ja som v plnom prúde prania, žehlenia a balenia na dovolenku, máme 3 kufre, no neviem či sa tam zbalíme, šak len plienky koľko zaberú...

luculka
26. jún 2009

luci a kam idete,,nejako som nepostrehla,,,dovca??? 🙂

bocmanka
26. jún 2009

😒 tak my sme len len stihli dôjsť domov, sa strhla riadna šúúúúúúúrga...
ale dúfajme, že sa vyčasí, lebo sa mi nechce byť doma...návšteva dôjde skôr až k večeru..
telinka...tak budeš mať doma aj ty celú posádku..xixiixixi, dnes mamina kolegyňa vypravila svoju 17-ročnú dcéru s frajerom do egypta na dovolenku, mladá má predpísanú antikoncepciu...tak ešte 2 roky a môžeš začať pre aňušku..
to je ináááááá doba.... 😀 😀 😀 😀
😀
to aj nás čaká?????????????

luculka
26. jún 2009

boc no sila,,,, 😕

nasa herečka spinká uz od pol jednej,,sak co si zacne v tomto počku???
mali sme ist do skôlky na opekacku,,,no asi z toho nic nebude,,lebo zase lejééééé 🙄 🙄

telinka
26. jún 2009

boc....veru cakaaaaa , aj ked neviem ci moju 17 rocnu dceru poslem niekam s frajerom 😕

lucia , aby vas zobrali do lietadla s tolkou batozinou 😅

petke dnes dorazilo nove odrazadlo , miska ho chcela vyskusat , ale veru nase velicenstvo jej nedovolilo sa ho ani len dotknut 😀

luculka
26. jún 2009

teli aké?????