Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
26. jún 2009

Ďakujem kočky, no poviem vám že som si to fakt vychutnala, bol to krásny zážitok na ktorý nikdy nezabudnem 🙂

janka1874
autor
26. jún 2009

Ahojte
no my sme sa zas dnes flákali

bzuco ten balíček pre dievča bol fakt dobrý škoda že ja také neviem hľadať bodlo by niečo pekné pre Sendy

luculka
26. jún 2009

bzuco no super vecičky tam má,,a ten balicek super cena 🙂

jani a kde ste boli???
ja hodim zajtra foto z dnesnej opekacky v skolke,,nabíjam baterky 😒 ,,,simi krááásne fotky,,a mamina aká kočica 😉 🙂

zucha
26. jún 2009

lucul, to v akej skolke ste boli opekat?

luculka
26. jún 2009

bzuco ak nieco pre babule najdes vzdy to sem hod,,, 😎

ajula25
26. jún 2009

aaaaahojte
simi super to mali, Naši mali včera ale bez rodičov. Ani sme sa na darček neskladali...tak som sama kúpila učiteľkám šálky...no čo. Dúfam, že sa im páčili...
A Marek mi tu za chrbtom vzdychal: joj ta oni jakú hostinu mali!

janka1874
autor
26. jún 2009

veru bzuco ak niečo nájdeš kľudne to tu hoď

luculka celé poobede sme boli vonku ru bolo super teplo dnes

simi pekné fotky

zucha
26. jún 2009

ajul, uz mas vysledky tych potnych testov?

luculka
26. jún 2009

v Patkovej ,,mojej sesternice syna,,,oni bývaju vedla nás takze su s Natuš taká dvojka zohratá 😀
malá bola podarená sa triasla na špekáčik ako keby týzden nejedla,,,a kazdemu pozerala na palocu a slintala 😀

vecer som jej skusala suknicku z toho kostýmu,,a sama si vypýtala korunku,,aj rukáviky,,,a potom v tom zase behala a tancovala 😵 😵

anina1
26. jún 2009

ajula 😀 , podarený ten tvoj synátor 😉

ajula25
26. jún 2009

zucha nie ešte nemám. asi na budúci týždeň budem volať...
a vy? už máte?

aadula
26. jún 2009

simka Peťko bol riadny fešáik medzi spolužiakmi..si bola iste na neho hrdá 🙂

zucha
26. jún 2009

my iba s tych prvych a ostatne budeme absolvovat az neskor, lebo az na jul sme dostali termin na plucnom. A chcu od nas aj vzorku stolice. Som to skusala odobrat uz tri krat, ale neuspesne. To sa predsa vsetko hned vpije do plienky a nie sanca odobrat take mnozstvo, ake oni pozaduju.

ajula25
26. jún 2009

anina hej. on je...a umraučanýá horšie ako Lukáš! 😠

ajula25
26. jún 2009

zucha a načo je im vzorka stolice? no u takých malých bábetiek to ťažko... to je riedke....
a výsledky boli dobré?

simka9122008
26. jún 2009

Adi no vieš že hej, ľutovala som tie deti čo neboli slávnostne oblečené, aj tam plakali no čo už to je chyba rodičov
My sme sa skladali po 10 eur aj na balóny, občerstvenie, kvety a darčeky

zucha
26. jún 2009

simi, to ale mali tie vychovavatelky upozornit, aby deti tak obliekli. Teda ja si myslim

aadula
26. jún 2009

simka ..si mi tými fotkami pripomenula Paťkynu rozlúčku...učiteľky im zabalili vlasy do látočiek..všeky čo mali dlhšie vlásky boli brčkavé ako baránky poobede 😀

janka1874
autor
26. jún 2009

no zucha neviem načo upozorňovať keď rodičia o tom vedeli že niečo také bude

simka9122008
26. jún 2009

No oni to hovorili, ale bohužial sú tam taký nezodpovedný rodičia 😒

luculka
26. jún 2009

to ako ked sme sa v skole fotili,,,mamina ma vzdy krásne obliekla,,vlasy na noc zaplietla,,aby som bola ako baránok 😀 ...a niektorý prisli v tom v com chodil celý týzden,,ked nie viacej 😅

ajula25
26. jún 2009

no ale tak možno nemali nič lepšie zasa....

aadula
26. jún 2009

ja sa už ani nepamätám ako títo u Paťky boli..ona mala takú bielu sukničku s blúzočkou..taký komplet..veľmi pekné to bolo...a to si pamätám, že bolo hrozne teplo 😝 a hrali rozprávku Šípová Ruženka a Paťka bola kráľovná 😀

luculka
26. jún 2009

jáááj....no ale aspon nejaku koselu urcite kazdý má

simka9122008
26. jún 2009

Podľa mňa na takúto udalosť, treba dieťa obliecť fakt príležitostne slávnostne

zucha
26. jún 2009

tak to je neprijemne, ked to povedali a rodicia ich tak neobliekli. Sa necudujem, ze tam plakali. To ich dusicku muselo riadne ranit

ajula25
26. jún 2009

a mne je ľúto, že ja som môjho nevidela....ako spieva zbohom škôlka lúčime sa, zbohom krásny hravý čas.....

janka1874
autor
26. jún 2009

ženy si predstavte Sendy ešte stále nespí dnes má nejako spánok naopak ráno totiž vstala o 7.30 potom išla spať okolo 10-tej a spala do 13.45 no jasné že poobede sa moc do spania nehrnula nakoniec zaspala vonku o 17-tej a spala cca 30min. a teraz už hodinu leží v postieľke tichúčko ale nespí

aadula
26. jún 2009

lucul..aj ja som Paťke tak vlsy rôzne zvykla robiť..nech nemá na každej fotke rovnako ...ale teraz! nehrozí... 😅

simka9122008
26. jún 2009

No ja nehovorím že treba byť oblečený tip, top, ale aspoň trochu slávnostnejšie, no nie?