• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2947320&vReferer= :slight_smile: :slight_smile: zlatéééé

teli nevies kde je tu nablízku pole plne vlčích makov??? ci uz niesu??? :sweat_smile:
26. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1078565

urcite este su , lebo aj my na kopci zemi co mame na dvore este mame maky , ale kde to ti veru neporadiim :unamused:
26. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka, presne tak aj nas sused co este len stavia, ma pri nasom plote hromadu hliny s vlcimi makmi.....a maly ich satocne otrhava cez plot :slight_smile: Vraj je to ale jedovate, no ale neda si povedat :frowning2:
26. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
všetkým Aďkám všetko naj k meninám :slight_smile:
teli tak ako sa vám darí od plienok?
mne malá začala robiť dnes kotrmelce po posteli, neviem, čo z nej bude :grinning:
26. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani to mas dobre ze po posteli, mne sa mala snazi robit stojky na hlave na zemi
26. jún 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1117397 toto o chvíľku končí...nám by to bolo ešte veľké ...ak by náhodou niekto chcel a stihol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ten názor..že krásna nepremokavá bundička by som tam asi nedala :grinning: nie je až taká krásna...ale na dážď asi fajn ..teda do dažďa
26. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina...no my ficime stale na nohavickach :slight_smile: peta sa od toho 18teho pekne pyta , niekedy sa pritrafi mala nehoda...ked napr.sedi v stolicke tak sa pozabudne , ale ide to super , plienky mame len na spanie :wink:

ja som makala v zahrade...kvetinovej....ta burina rastie ako keby jej za to platili :rolling_eyes: som jak zbity pes :frowning2:
26. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli ja som cistila paradajky... ale uz som asi 5 kusov obrala :dizzy_face: :dizzy_face: aj javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')papricky uz mam aj hrasok (lebo som neskoro sadila) aj mrkvicku.. sa tesim :wink:
26. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna porazi teta mi dnes dala 10 eur aby som si nieco kupila k narodkám,,a ja som ich asi vytratila z vacku ked sme boli v skolke na opekacke,,, :unamused: :unamused:

no uz mám darcek kupený :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak ako ste sa dnes mali, ja som to mala dnes pestré, ráno sme boli s malým cvičiť, potom nákup, navariť obed a nakoniec som sa musela pripraviť, lebo poobede bola v škôlke rozlúčka, tak trebalo nachystať miestnosť na párty, občerstvenie, no poviem vám bolo super, aj som si poplakala vám úprimne poviem, ale bolo báječne, idem pridať fotky
26. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme dnes opat zmokli uz to beriem ako samozrejmost :grinning: niki strajkuje zas s jedlom :unamused: len sezemovomakove rybickyjej chutia...
boc vsetko len to najsamlepsie prajem :wink:
no a tu stojku co ste pisali tak mne niki normalne ked sme vonku ide ide a zrazu zastavi hlavu da na zem a snazi sa na nu "postavit", minule to robila a ludia sa zastavovali a smiali, no som jej mohla hovorit ze niki prestan no proste ked to vsetkych bavilo tak sa jej to veeelmi pacilo:o(
26. jún 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink: no dnesny den nam tu v BA skazil dazd :frowning2: otrasna burka......... az teraz je fajn ale vsade mokro :confused:
26. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu prsalo,,ale potom prestalo tak sme stihli tu opekacku v skolke,,,
nasi odchádzaju vecer do Chorvátska,,,joooj závidím im,,, :rolling_eyes:
26. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc ani nevrav, vedela by som sa zbalit velmi rychlo :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ja volaju bracho aby som sla aj s malou v auguste...ale moc sa mi nechce s nou absolvovat tu cestu :unamused:
26. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my preto nejdeme lebo malu by v aute porazilo.... stacila cesta na oravu :slight_smile:
26. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som teraz bola v mojej poste na zoznam,,,dlho som ju nepozerala,,mam nový mail,,a mám tam plno posty od vselijakých neznámich lusi,,,anglicke mena,,,hned som to zmazala,,asi víruse :angry: :angry:
26. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti sak aj ja usudzujem podla skusenosti s Oravou,,,, :sweat_smile: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chceme skusit to chorvatsko tak uvidim ako niki zvladne tu cestu...snad nas prekvapi a bude to v pohode :slight_smile:
26. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je Samko dosť nervozny celé poobedie..za všetko reve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som nedávno dopozerala..teda bolo to také pozeranie s prestávkami...Snežienky a Marchri po 25 rokoch ... a my máme zajtra stretávku zo ZŠ po 20 r. ...tak som sa aj smiala..ako sa vítať niektorí budeme :grinning:
26. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to také divné keď zomrel ten jacko takto rýchlo :unamused:
aadul tak zajtra je ten deň? :grinning: , sa tešíš, že..
26. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach kočky...ja by som na dovolenku šla..by som vydržala ... len u nás to nie je možné... :grinning: ..snáď na budúci rok už niečo bude :slight_smile:

anina, nejak sa prestávam...u mňa bola fása..neísť do toho...keď som obvolávala a zháňala spolužiakov to ma bavilo... a keď sa ozývali tešila som sa...a teraz tri dni ma drží také niečo..že nechce sa mi tam..tak hádam bude dobre...
26. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=393134
Kuk na fotky z dnešnej rozlúčky v škôlke
26. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, krasne ste to mali :slight_smile:
26. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka zlaté boli deťúrence :dizzy_face:
26. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pre vás, čo máte dievky :wink:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6119413
26. jún 2009 o 20:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som kukla foto simka, fakt zlate boli deti:o) ale aj ty aka paradnica mamina.o)
26. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj toto má v albume tá mamina

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5921905
26. jún 2009 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok