Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
30. jún 2009

No Boc, toho sa aj ja obávam, žijeme v zlom svete a človek nevie či ich držať na krátko, alebo dať voľnosť, či ako ich ochrániť od zla

ajula25
30. jún 2009

tak vulgarizmy to je niečo...dnes sme sa hojdali s Lukym a staršie decká (no nemohli mať viac ako 10) sa rozprávali. Ale jedno slušné slovo im z úst nevyšlo. Tak som im vravela, že snáď ani slušné slová nepoznajú, že čo je toto za debatu. Tak sa potom skľudnili... 😠

simka9122008
30. jún 2009

A to ja som prišla o poctivosť v 19, no teraz my nájdite babu, ktorá je na tom tak ako ja vtedy

ajula25
30. jún 2009

simi čo chceš hľadať ihlu v kope sena?

huleni
30. jún 2009

ajulka ja ani nemam odvahu niekedy nieco povedat lebo mam pocit ze ma rovno niekam poslu, fakt smutne pocuvat niekedy...

ajula25
30. jún 2009

no mne ani tak neide o mňa, ale ja by som nebola rada aby moje dieťa prvé čo povedalo bolo k... alebo pi... 🙄

alinka76
30. jún 2009

No dnes mi môj ujo, čo býva v Pov. Bystrici vravel, že 15-ročná baba vyskočila z okna kvôli chalanovi. Chápete to?

huleni
30. jún 2009

simka mozme len verit ze my si tak deti vychovame ale teraz uz velmi tazko take dievca najdes..uz to beru mam pocit ako samozrejmost na ZŠ:o(((

ajula25
30. jún 2009

tak toto ja nepochopím....zabiť sa pre chlapa. však po vonku ich behá jedna kopa!

alinka76
30. jún 2009

ajula, a čo má povedať Glorita, keď jej Leo už povedal k....t 😀 😀 😀

huleni
30. jún 2009

jezis alinka to je des, nech nas taketo veci nikdy nestretnu...len to si mozme priat...

ajula25
30. jún 2009

no a taká blbá otázka: to aj niečo tie deti majú z toho sexu? vedia vôbec o čo tam ide? však ja v 16. som nevedela, čo po mne chalan chce, keď mi ruku pchal kade tade 😅

ajula25
30. jún 2009

ali tak glor to povedala 🙂

alinka76
30. jún 2009

ajula, to možno bola jedna z mála, ktorá chlapca naozaj milovala a on ju odkopol. teraz sú baby tak nemorálne, že im je jedno s kým, len nech to má za sebou a môže sa pochváliť. česť výnimkám 😒

bzuco
30. jún 2009

boc...nič som nenašla...iba toto

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5639402

neviem, či ti bude pasovať do tvojho kočíka

alinka76
30. jún 2009

ajula, si pamätám, že som chcela v 16-tich povedať chalanovi, nech si vyberie z vrecka kľúče, že ma tlačia, keď sa na mňa lepil 😀 😀 😀

ajula25
30. jún 2009

no tak potom je svet otrasný...snáď promiskuita zmizne z každodenného života. Však doobeda film a dobreže sa tam v priamom prenose nepomilujú naostro....televízia, internet...veru to predtým nebolo. My ako deti sme väčšinu času trávili vonku pred blokom. Nemali sme odkial kopírovať

ajula25
30. jún 2009

ali 😀

alinka76
30. jún 2009

ajul, ale však ja nepozerám doobeda ani telku, to už aj tie telenovely sú samá vražda. nie že by som telenovely milovala 😀 ja tento svet nechápem, ako chceme chrániť deti pred násilím 😠 😠 😠

ajula25
30. jún 2009

no veru. hlavne televízie by mali obmedziť prísun takýchto vecí. a potom nevravím o clipoch. Všade polonahé baby, oblizujú sa....no comment

ajula25
30. jún 2009

tak idem ja polemizovať o zlom svete do postele 😀
dobrú noc vám všetkým 😉

huleni
30. jún 2009

no ja to uz asi tiez vidim na postel...tak bru noc 😉

alinka76
30. jún 2009

no ja tu ešte pozerám film. muž odfukuje na našom vaku, vidieeť, že je viacúčelový pre všetky generácie 😀

simka9122008
1. júl 2009

Dobré ránko, tak hlásim kľudnú noc, nič sa našťastie nedialo, včera mi blbol koník, tak som to vzdala a šla spať

abetka
1. júl 2009

dobre ranko
Simi ty si ale ranne vtaca 🙂
Ja som prave cvicila s malym, ideme sa najest a potom varit, len neviem cooooo. Aj Alzbetka je doma a aj MM 😅

janka1874
autor
1. júl 2009

Aojte
ako vidím riešili ste zaujímavé veci no keď sa k tomu nezmení popstoj celého okolia a hlavne médií tak máme smolu my to samé nezvládneme lebo ja sa hlavne toho bojím že aj keby sa to nám výchovou darilo ovplyvniť tak ich odsúdi okolie tak neviem neviem ako budú k tomu pristupovať

alinka76
1. júl 2009

Jani ja sa toho tiež bojím, lebo dieťa si môžeš vychovávať ako chceš a stačí že sa dostane do zlej partie a už sa to s ním vezie. A bitky ani hrozby nepomôžu. Len dúfajme, že naše deti pôjdu tým správnym smerom.

silvika
1. júl 2009

zeny zdravim vas, my sme mali vcera s malym hysaky, zhasli sme ako vzdy ze ideme spat a nechcel ani za svet revaaaaal, ked sme ho dali na postel, potom revaaal aj ked bol na zemi a nesvietilo sa, az s nim musel vyjst von z izby s dedom sa trochu pohral zobral si baterku a blikal si s nou a tak aj zaspal s baterkou v ruke....no asi mame maleho tyrana domaceho o tom ze by snad sam zaspal ani naaahodou nakoniec zaspal asi o strvt na jedenast !!!!!

centik
1. júl 2009

baby neviete niektore ci je bezne po ockovani proti tetanu aby boli teploty a bolest? ja som bola v pondelok a od vcera teplotujem, dr mi nic nevravela 😕