• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
moze byt nemame nic na plane :wink:
1. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok dam dnes vecer vediet ci má Natuš este behacky,, :grinning: :unamused: ak nie,,,mozme frcat do zámku,,,,
1. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luc, a ako sa ti s ním robí? NIe je to ťažké na pochopenie? Mne sa ten ZOOM páči.

Len dokelu, teraz som vrazila peniaze do nákupu diek a polystyrénu. Som sa na to vrhla, že ich idem pár tých vankúšikov spraviť. Teraz som našla aj krásne vzory diek, aj HELLO KITTY, nechcete? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teli, dobrý úlovok. Sa mi páčia aj netradičné farby aj na dievčatách, aj na chlapcoch. A toto ja môžem :dizzy_face:

Luc, aj môj serindá, teraz pred spaním zase sme až do vane išli. Ale vyšli nám dva zuby, dvoja a stolička naraz, tak sa nečudujem. :frowning2:
1. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali hod link,,,,
aj ja nad nim uvazujem,,ides po nom???
1. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej ali akurat peto dosypal tie gulicky do vaku...urobil si z novin lievik a pekne to tam "nalial"
vecer ti ho odfotim...mozes si dat do repertoaru novy tvar.....dole kruh a z neho 4 trojuholniky...aj dospely na nom sedi ako na kresle...ma vysoku opierku :slight_smile:
1. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luc, som sa s mužom radila a teraz ho nejdem brať, musím si zarobiť, nedá sa. takže si ho vezmi kľudne. Ja ešte počkám na podobnú ponuku.
1. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teli, už som si našla nový strih podobný že kruh podstava a hore 3 trojuholníky. Asi je aj stabilnejší. Ale na tom našom včera muž zaspal, no čo ti budem vravieť :dizzy_face: len by sa zišla aj pod nohy nejaká taburetka.
1. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
waaaaaaaw......nadherne su tie deky :slight_smile:
1. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali a ty ides z tych diek sit? a kolko si mame koruniek nachystat na tie lezadla, alebo ktora to tu vlastne bude sit aj pre nas obojrukolavych? :wink:
1. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali krááásne deky,,mne sa skorej paci ta gulickova,,kolko stoja?
1. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa zasa jednoznacne srdieckova, lebo maly vie povedat svoje "srdce" len trochu suslavo mu to este ide :grinning:
1. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
super sú tie deky
bože ja zdiviem z tej malej len somariny robí na porazenie ale jesť to nebude ani za ten svet
1. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali a 2 deky ti na to vystacili?
1. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani , nechce tak nedavaj , ale nedavaj namiesto jedla ziadne ine somariny , ked bude hladna ona si daaa :wink:
1. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zeny, tu zacina zasa burka, mna uz asi smari o steny jeden pes ma fobiu z burok, tam tu beha ako v soku po dome a dychci ....
1. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teli, keď dám väčšiu, stačí jedna, alebo dve malé, je to približne rovnaká cena, keď sa dve spoja.
1. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete ako je to so živnosťou počas materskej? dala by sa založiť?
1. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
Tak sme boli dnes na tom ultrazvuku. Lukáško je ok, reflux nemá, tak som happy...a už pozrela aj obličky a pečeň, tiež ok.
tu je taký hic, že som došla spotená ako....no hrúza. To len sa vyvaliť niekde k vode...

ali a čo ideš živnosťovať? :grinning:
1. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajul, rozmýšľam o tom. aj kvôli stránke by som to potrebovala. ale neviem či neprídem o materskú v takom prípade :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ali a podľa čoho si šila ten vak? mala si nejakú predlohu, alebo len tak podľa seba?
1. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
alinka pokiaľ viem tak nemôžeš aj jedno aj druhé takže buď živnosť alebo materská no najlepšie urobíš ak zavoláš na živnostenský úrad a okrem toho ty nie si na materskej ale rodičovskej možno aj v tom bude rozdiel

a v čom by si chcela podnikať?

ajula zbaľte sa a podte s nami na rybu ja sa snažím baliť aj som sa vopchala do tých jediných plaviek čo by som mohla mať na sebe tak som happy
1. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani už je ryba otvorená?
by som ja šla ale busom sa mi teda nechce v tom hici
1. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak volala somlekárke už aj ohľadom výsledkov toho potného testu a je to negatívne. Tak sa vytešujem. Teraz už "iba" alergológia nás čaká až do dospelosti :frowning2:
1. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby na rybu? ved u nas prsi a hrmi ako dive :sweat_smile:
1. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
centi tak zbaľ bibku a seba a poďho do KE. Tu je ako v grécku. Len to more nám tu chýba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mama ide do grecka 18teho tak ma volala ci nechcem ist do kOsic, ale co by som ram robila sama? :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bola by si na dovolenke :grinning: len či do 18. vydrží teplo :sweat_smile:
1. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok