• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
baby z čoho môže byť zahmlievanie pred očami?
7. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aadula si na tom celkom dobre normálne spím na nohách pri tom teleráne :slight_smile:

simka tom som mala pri nízkom tlaku zahmlievanie
7. júl 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tlak si nemám ako zmerať kávu som pila, tak už len sa nalievať s tekutinami
7. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no asi tak nejako veeeeľa tekutín
7. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tak my od vcera nemame teplu vodu..... musime sa chodit sprchovat mojim rodicom :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
martinaj to poteší poznáme nie tak dávno u nás nebola teplá voda
7. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veru poznáme to, bol to des ani umyť poriadne riady, no žiadna sláva :unamused: a ako dlho ju nebudete mať?
7. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a hlavne skocit do sprchy pocas dna..... ja som s tym problem nikdy nemala aj ked tepla netiekla ale teraz ked som tehotna nejdem riskovat :confounded:
7. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute..u nas sa spalo tiez hrozne zle-leo sa budil hadam skoro kazdu hodinu-neviem ci ztepla,ale vstal uz o hodku skor ako obykle,ale hra sa...Ja na rozdiel od neho ledva zijem a to som sla spat vcera pre bolest hlavy uz o 8.Je mi zle,toci sa mi hlava,vcera mi bolo na vracanie-neviem ci to nie je z jedneho salatu co som zjedla v nedelu,lebo aj kamosovi je divne,no priserne som slaba a toci sa mi hlava a to som uz zjedla tolko paralenov a cierne uhlie..... :sweat_smile: tehotna nie som,takze neviem co to je ,ale spala by som,spala....no dufam,ze v tom salate nic ako salomonela nebola,kedze bol bez majonezy,ale ta salama bola fakt divna,no naco som ju jedla...ach jaaaajjjj :sweat_smile:
7. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no glorite dnes nás je tu viac takých vymletých
a mne bolo včera tak blbo od žalúdka ale až večer
tak nech ti to rýchlo prejde
7. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej jani vidim,ze koluje zasa nejaky virus,tentoraz netehulkovsky........
este ma cakaju nejake pracovne povinnosti,no slava,tesim sa..idem nech to mam rychlo z krku.....
7. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme vcelku culy, maly sa zobudil na to ze si vypraval cosi ako ze mu nejde, potom zacal mrncat tak som ho dala k sebe a to som bola este v noci kocurov rozhanat po dvore ale este sme pekne zabuvali obaja len maly je nejaky viacej prispaty. vonku mozeme len v gumakoch chodit. glor teplotu nemas? u nas bolo tiez asi mesic dozadu take bruchobolove obdobie ale aj s hnackou
7. júl 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak aj my sme vstali už o pol siedmej, malú som dala k mamine do práce a s chlapcami som šla k zubárke, boli sme objednaní na preventívku, ale našťastie je všetko okej..
malá mi o desiatej zaspala, marka sme dali do škôlky, sú akurát von , ich počujem mám otvorený balkón, a matejka chytila mánia pozerať knižky, čo som im písala, keď boli bábätká...pomooooooooc! nech mi cez len nezinfantilnie...
:slight_smile: dováram akurát obed aj večeru, ako sa rozhodnú , mám perkelt, a koložvársku kapustu v rúre so zemiakovou kašou....
:grinning: tu je také čudné počasie, neviem či ide pršať či čo...
7. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ako sa robí koložvárska kalusta
7. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile:
abbi, zdravíme ťa do tatier...ako si to tam užívaš so štyrmi chlapmi?????
7. júl 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:

ja uz mam okna umyte , peta spi , knedla kysne /to nie ako ja ale fakticka knedla :grinning: /, pijem kafe, slnko sveti...no parada den :slight_smile: len uvidime dokedy :sweat_smile:
7. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte my sme doma z vonku,,,Nati sa uspáva,,,,ked zaspi pojdem nieco uvarit,,len vooobec neviem co :confounded:

a stahujem foto,,konecne aj normál foto mojho looku :sunglasses: :slight_smile:
7. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čaute, my už sme najedení, som robila granadír, aj Samko sa sám kŕmil vidličkou, občas som mu aj ja napichla, ale pekne sa napapal a za 2 minúty zaspal. tak mám frei. staršie deti sa von hrajú, chceli aj stan, ale ocino vzal celtovinu na stavbu, tak chúĎatká sa musia uspokojiť s obyčajným stanom. a ideme si dať zmrzku.

no Glor, dúfam, že to nebude salmonela. ja som to mala a to neprajem nikomu. z hodiny na hodinu zle, hlava ma bolela ako pri chrípke, brucho, potom som 3 dni na záchode presedela a teplotovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aliii,to fakt si to uz zazila????no hlava ma boli,teraz trocha menej,som slaba ako mucha,toci sa so mnou cely svet :pensive: a brucho semtam...su pri nej aj teploty?ako dlho si mala priznaky kym si zasla k mudr? :confused:
7. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
glor fuha no snad to nebude salmonela :unamused:
7. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,
pridávam sa do klubu, nevyspatá, malý neviem čo mal v noci, ráno o 6 budíček, išli sme do blavy s mamou doktorovi, 3 hodiny tam čakali, doktor sa ani neunúval prísť, teraz sme prišli domov, hlava ma bolí :unamused:
7. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak my sme tiež vstávali cca 6.45 hod. Sme posedeli na šerbli, ale zbytočne. Aj tak už mal všetko čo chcel robiť v plienke.
No a boli sme sa trocha prevetrať, aj keď som dnes zistili,že presne o 10.45 mi na markíze dávajú môj seriál. Nahrala by som si to, ale máme video v ťahu :unamused: ale tak čo už po seriali.....deti sú prednejšie. Luky teraz spinká a Marek mi tu pobehuje v maskách a so zbraňami...no hotové komando :grinning:
Glor skoro sa uzdrav....
7. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci asi nejaky podovolenkovy virus,ci cooo :grinning:

dnes ma liluska usg,ze?tak som zvedava ci pribudne do rodinku jej vytuzene dievcatko..... :dizzy_face:
7. júl 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Glor si poklad,,,,, :wink: :slight_smile: ,,,,glor nám totiž dnes ide kupit ten nás stan :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

no som zvedavá co budu mat :slight_smile:
dnes som malej kupil v DM detský toaleták v takej krabičke,,,tak sa tesila,,,poutierala sa ,,spláchla,,, :dizzy_face:
7. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Glor, na mňa to prišlo strašne rýchlo, si pamätám, som došla domov z roboty v pohode a do hodiny som sa ledva pohla. Tak sme leteli na pohotovosť. a až v pondelok mi brali výter a zistili salmonelu. prvé 3 dni boli najhoršie, akurát sestra mala promocie, som nebola schopná nikde ísť.
7. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luc to vážne už aj také veci sú? :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj sa tu rozbieha nočníkovanie a ten môj akurát ukáže že ciká sa do nočníka....
7. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci a kde mas toho looka? sak nevidim fotky nikde
luc,jake zlate,ze vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to uz mam akoze hladat ze family of luculka stan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?

ali,no som si akurat citala tie priznaky salmonely a nemam ich,ziadna hnacka...a to by mali prist do 8-10hod po pouziti infiovaneho jedla a ja som ho zjedla este v nedelu..tak len asi nejak nevolno asi z toho tepla...
Dakujem glor ze na mna tak myslis!!! :wink: :grinning:
som fakt zvedava ci bude vydiet pohlavie, uz sa neviem dockat :wink:
Ideme o stvrtej takze ak budeme vediet tak hned potom napisem :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok