• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
anina že ďakuje...sa tu rozhorčovala, že tety čo ju nepoznajú jej gratulujú a kamaráti niektorí na ňu zabudli :grinning: , ale som jej vysvetlila, že nemá každý kalendár pri pc ako my :sweat_smile:
6. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fakt dnes staršia tvoja slečna oslavuje tak sa pridávame :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani však už tri dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: v sobotu u svokry ..včera naši boli a brácho a dnes s kamoškami trošku oslavovala..teda pozvala ich na plaváreň a tam do kaviarne či čo to tam je :slight_smile: som jej krémeš včera upiekla a baby ho chválili, že aký fajný..či som ho fakt ja robila, že vyzeral ako z cukrárne :grinning: ...tak ma to aj potešilo
6. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no tak to sú veľké meninové oslavy toto :slight_smile:
6. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ktoru ten fotak??? ani mne,,,neviem preco
6. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neni za čo, teraz sú aj prázdniny, tak moc nepozerajú koho je asi :wink:
taký krémešik by som si dala :dizzy_face:
6. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejde to :confounded:
6. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super lucul, ti to sekne :wink:
také ľahko upraviteľné to vyzerá, že zahrabneš a si očesaná :wink:
6. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anina, presne tak .. teraz len to rátajú, že koľko môžu ešte leňošiť :grinning:
6. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no anina teraz som si to fukala,,,a neni to az take jednoduche,,na tej foto som to mala este od kadernicky,,,a uz trocha mastne :sweat_smile: ,,,teraz to mam na vsetky strany,,,a aj trocha banujem ze som si jednu stranu dala uplne vystrihat,,,mala som si obe nechat take dlhsie,,,
6. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hej teraz už mi to išlo pekný je ten foťák ináč sa moc v takých veciach neorientujem :grinning:
6. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani pekný,,krááásny,,a 2x objektýv k nemu,,, :wink: ale nehrozi,,MM povedal :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja radšej ani také nekukám len ma štve že mi blbne blesk na tom mojom a ináč som si už aj nejakjo zvykla
6. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj moja svagrová,,,teda buduce,,,je tak orientovaná :grinning: :grinning: ako ja,,my si len posielame linky,,a vzdycháme,,,, :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
Lucul foťák je super. Aj ja taký cem.....ale ani u mňa nehrozí :frowning2:

Aadulka Paťke všetko najlepšie k meninkám :wink:
6. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som sa na MM dnes aj hodila ked z roboty dosiel,,aj ho stále bozkávala a nic,,nezabralo :rolling_eyes: :grinning:
6. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj tento je fajn,,na ten by som ho snád aj zlomila,,, :unamused: :grinning:
http://www.fotolab.sk/produkt-14/detail-1223/olympus-e420-+17-5-45mm-se-kit
6. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Lucka budeme snívať spolu :wink: snáď mi na nejaký sviatok niekto kúpi :grinning:
6. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ja mám taký pocit, že tie foťáky si doprajeme po zvýšení rodičovského príspevku :grinning: ak to vyjde, tak len pol roka :wink:
6. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci teraz som pozerala na tojom blogu fotky...Natálka ako krásne drží ceruzku :slight_smile: . Lukáš to len za koniec chytí ....
6. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

ano drzi krásne,,,ale kreslit jej musim stále ja
6. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci nevadí, však aj takto sa učí :wink:
6. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luc, pekný look máš, taký praktikuš, ale viac roboty s tým budeš mať zarána, hotové letisko, kým to upravíš :wink:

no tie foťáky ani nevrav, som si klikla na ten link, došiel MM a hneď "už zase pozeráš foťáky? :angry: ?" tak som mu musela vysvetliť, že to si ty hodila link naň. nuž ale tiež by som si 2x nedala povedať nie. snívajte s nami :frowning2:
6. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucul (alebo victoria?) dobre to mas :slight_smile:
7. júl 2009 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojte
dnes po dlhej dobe sme mali budíček o 6.00 pomoc som ako vymletá a okrem iného ešte aj pršalo juj ako fajne sa vtedy spí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2009 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
breee rabko,,a dakujem :wink:

my sme hore od 6:40....ale nevadííííí...lebo sme boli na velkom záchode,,,dokonca ani nechcela aby som ju drzala,,aj ritku si sam chcela utriet a spláchnut :grinning: ,,,moje velké bábo :dizzy_face:
7. júl 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vy ste, ale ranné vtáčatá, mne malá vstala tiež po 6.00, navarené mám tak čo s načatým dňom :unamused:
7. júl 2009 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko, tiež som úplne na mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý v noci hrozne plakal..nevedel spať, som mu nakoniec o 2.15h. dala čípok paralenový a vtedy konečne zalomil, chodíme tu s mužom ako mátohy..teda on už šiel na emisnú s Samuel drahý bol už o 6.30h. a teraz mi tu ani teleráno nedovolí pozerať, musela som mu rozprávky pustiť :pensive:
7. júl 2009 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok