• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
no to ani ja to je pravda musel to mať fest ťažké
7. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neskutočné že ani nepoznal vianoce z detstva až keď mal ten neverland
moje nervy chudák to detstvo no ďakujem pekne
7. júl 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja az ked som pondelok po jeho smrti pozerala ten film o nom,,,tak som dosla na to aký mal na nic zuvot,,on bol vlastne chudácik,,,vsetci okolo neho ho okslávali,,a nafukovali vsetko co urobil

nedivila by som sa ze jeho smrt bola samovrazda :pensive:
7. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to ani ja luculka
7. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: no legiend je na svete už len málo...elvis, kurt cobain, mercury, michael hutchence....a teraz jackson..všetci mladí...

ostáva ešte madona...a zopár ďalších.....tak hádam ešte budeme počuť dobrú muziku
7. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam, že spomienkový večer tu je :slight_smile:
7. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: a ty čo tak neskoro palculienka aadulienka??????????????
7. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, ani neviem ..už som to tu povypínala a nejak ma hlava boli a nedá sa mi spať..tak som sa vrátila :sweat_smile:
7. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: no lebo tu máme riadne absencie, všetky dovolenkujúúúúúúúúúúúú
7. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som jedine na materskej dovolenke, ale o tých iných prímorských atď. si rada vypočujem...a fotky pozriem ... aspoň myslou tam poblúdim :grinning:
7. júl 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
spomínate? nikto nikdy už nebude vedieť čo a ako bolo. vzal si to všetko so sebou.....ale hudba nám po ňom ostala. A dosť dobrá a kvalitná.... :wink:
7. júl 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajulka ani ty nevieš spinkať?
7. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi dopozerala som toho jacksona, Mareka som uspala a reku kuknem čo píšete....a tu R.I.P. Miecael Jackson
7. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už sa lúčim aj ja a idem hajať. papa :slight_smile:
7. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajulka, ja som len taký tichý pozorovateľ bola...som si mrkla medzi tým Odložený prípad a zas sa vrátila ... mám rada ten seriál a akurát som zhodnotila, že pred MD som nemala rada kriminálky a teraz...veď len to poezrám už pomaličky :grinning:

dobru noc...konečne ma začína na spanie brať :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som zarána nasraná, muž mi nechal auto na dnes, aby som s deťmi mohla vypadnúť niekde, chceli sme ísť na hrad Likava pri Ružomberku a pršííííííííííííííí :angry: poraďte mi, kde ich vziať, aby sa im rátalo a nenudili sa?
8. júl 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no alinka ja ti moc neporadím jedine že sa zbalíte a prídete do Ke tu zatiaľ neprší :grinning: :grinning: :grinning:

mimochodom už ma dosť rozčuľuje že stále vyťahújú ten záber na jeho dcéru ako sa s ním lúčila prvý krát bola bez masky vonku a ešte aj na pódiu pred neskutočným množstvom ľudí a teraz dokopy nič iné nie je pre médiá zaujímavé chudák dievčatko ešte to aj oľutuje a zistí pred čím ju otec tak chránil pred tými hienami
8. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak ja som asi šibnutá, každým razom čo dávali v teleráne zábery z tej včerajšej rozlúčky mi vyhŕkli slzy :frowning2:
a dnes ešte aj pršíííííííííí....
alinka..ani ja nem viem, ja mám síce len mateja a romy, ale on je taak náročný, že neviem čo vymyslieť, aby dobre bolo
:unamused: som prihlásila aj budúci týždeň marka do škôlky, uvidím ako budem zvládať pred dovolenkou, s tromi deťmi celý týždeň sama, sa mi nechcelo....oni by sa radi kúpať, ale ja si s tromi deťmi na bazén teda netrúfam....a ešte aj pred dovolenkou
8. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=999&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=8

baby poraďte uvažujem o tejto sedačke pre mateja, má 21kg, koľko ju využijem podľa vás?...má iba podsedák a príde mi to ni veľmi bezpečné hlavne na dlhé cesty...
8. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc, moja dievka má za chvíľu 9 rokov a stále má sedačku s ušami. my keď cestujeme ďalej, tak rada zdriemne a dobre jej to hlavu podopiera. určite si vyber aj s tými ušami a neskôr aby sa dal podsedák odobrať.
8. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: baby čo ste z blavy, je tam akurát môj mužíček, kde by si tú autosedačku romer mohol aj pozrieť naživo, hlavne rozmery ma zaujímajú, kedže máme vzadu tri autosedačky...
8. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
tak ja som vcera tiez kukala toho michaela a je mi z toho smutno este stale...... :frowning2: este sa mi o nom aj snivalo....
8. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som práve zistila že môj otec má dnes meniny a sú to 3 roky čo sme spolu z drahým :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani sup sup nejaky darcek zohnat :grinning:
8. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď len keby som vedela aký
8. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poradte niekto čo mu mám kúpiť
8. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: jani, ak nosí mobil, mne sa páčia tie trendy taštičky na opasok čo sa dá do nich schovať mobil....
8. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no páčiť sa to páči aj mne ale on nosí kapsičku stále v ruke tak toto by nechcel, ale dík za nápad
8. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja nemam na take veci fantaziu :slight_smile: ale naposledy som kupila parfem :grinning:
8. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok