• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte, u nás síce neprší, bola som s malým trošku vonku a prišla som totál mokrá čo je tak dusno vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

alinka, možno si sa už niekam vybrala...ale nemáte na okolí nejakú krytú plaváreň? možno tam by sa im páčilo, alebo materské centrum
8. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, som totálne rozčúlená, chcela som z internetu jeden topík na leto, ale už ani nechcem, kočka za neho pýta 1,5 eura + 3 eurá poštovné, tak to je príliš, to tak išlo hore poštovné? :astonished:
8. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
ja mám dnes "super" deň. len vrieskam....som ako nenormálna. chudák deti....všetko ma vytáča....čo mám so sebou robiť? :cry:
8. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte. Dnes sme boli cvicit a od augusta naisto nastupujeme do sanatoria :cry:
Ale pochvalili, ho, ze je sikovny a ze tu chodzu ma zlozvyk, ale ze to prejde
8. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka držte sa...
8. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka a co ma Tomasko s chodzou?nejako som nepostrehla,asi som bola vtedy prec ked si o tom pisala.....kazdopadne drzim palce...a kam do sanatoria? :dizzy_face:
8. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abet neboj Tomáško je šikulka, raz dva to zvládnete, držím palce
8. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no tak my sme nakoniec boli v múzeu, dokonca v dvoch, lebo im bolo málo :wink: no a potom sme zakotvili v pizzérii, deti si dali pizzu a ja cestovinky. A Samino zaspal v aute a teraz spí. Som zničená, lebo malý ma vyšťavil. Normálne mi z pizzerie zdrhol von na hlavnú cestu, kde chodia autá, skoro ma šlak trafil :astonished: Idem hodiť fotky na FB
8. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor- beha ako baletka,strasne po spickach. a ideme do sanatoria v MArtine,
Dakujem za podporu.
8. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte aj nasa chodi po spickákach :confused:
8. júl 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , zasiahla som v poslednej chvili , skoro sme boli na druhej stranke :grinning:

aj u nas je tak nijako :unamused: chvilu poprcha , mraci sa , teraz zase svieti :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zajtra mame na plane vylet do ZOO v BA , tak som zvedava ci z toho nieco bude.....
akurat peciem marhulovy a slivkovy osuch , prestala som kupovat sladkosti , lebo baby a tato petu stale volacim napchavali , tak im to musim teraz nejako kompenzovat :sweat_smile: som zvedava ako dlho mi to vydrzi :grinning:
8. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

alinka...nám takto zdrhol z pizzerky v nedeľu ...tiež za ním MM ledva dobehol...sme potom zavreli na drzovku dvere, lebo ho to stále len von na cestu ťahalo :unamused:
8. júl 2009 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka...jedine že by ten top vážil 3 kilá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...myslím že balík do 3 kíl...ak nie do 5...je 3 eurá

ved jej napíš, že čo to má za cenu
možno sa len pomýlila

doporučené poštovné na ten top - 2. trieda - 1,20 eura
8. júl 2009 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Ajulka nehnevaj sááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Tak ja mam den blbec, som totalne rozcarovana, lebo sa nam to akosi zvrtlo a ideme predavat byt. Nejako to nesurime a mame zaujemkynu a ta by nas tu nechcala aj v podnajme , ale je to taky blby pocit.
A som zvedava kolko si zapyta za podnajom.Neviete ako sa hybu ceny podnajmov ?
8. júl 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: abet...to súvisí aj s počasím, mne teraz romy zaspala, lebo spala len hodinku doobeda, hnačkuje...... :cry: :cry: :cry:
zatiaľ dávam hylak, stále má ruku v puse, horné očné sú už skoro von, tak si myslím, že to súvisí s poslednými dvomi spodnými trojkami....
8. júl 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
taj aju tu je počasie ako šlehlé už 2 krát pršalo

simi to som si aj ja všimla že niektorým z toho poštovného asi preskočilo a neviem či sa ešte niečo takto cez bazar bude predávať
8. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
abetka dobré správy potešia tak budeme držať palce nech ste čím skôr fit
8. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka a prečo idete predávať byt a do podnájmu?
8. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: Mám nejaké novinky, veď kuknite do profilu. Ešte pôjdem v pondelok ku doktorke.Tak sa vytešujem. Malá mi už cez deň spáva v postieľke a večer už nezaspáva s nami v posteli, ale tiež v postieľke. Bola som prekvapená, že to išlo bez problémov, stálo nás to trochu plaču a to len prvý raz. Inak nemáme nič nové, ale veď je to dosť prekvapení na tento mesiac. Hodím ešte nové fotky tento týždeň :wink: Zatiaľ sa majte všetky krásne. Pa
8. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani super...dalšia do partie :wink:
blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2009 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super ďalšia tehula na obzore, gratulujem
8. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Jani gratulujeme:slight_smile:
8. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme jani a nech všetko prebieha o.k. :wink:
8. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc ta sedacka vyzera krasne a MC je vraj kvalitna a bezpecna znacka autosedaciek. ja vsak neviem posudit. my sme kupili Romerku. vela jazdime s malou autom, vraj Romery obstali ako jedni z najlepsich v crash testoch. vsak minule aj do nas jeden debil polsky skoro vletel. Muz na nervy, este ze sme tu sedacku neotestovali lebo by ma asi slahlo na mieste.... a potom mozes byt opatrnna jak chces ked niekto iny zapricini nehodu.... aj to je jeden z dovodov preco ja nejazdim....nemala by som na to nervy.
8. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc v Bialsku vedla Auchanu mas detsky obchod, tam ti daju aj zlavu, ked pokecas s majitelom :wink: my sme tam tiez kupili sedacku, hadam o 2 tisicky lacnejsie ako tu
8. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky kde ste všetky?
8. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou :slight_smile: tu je ticho pred burkou :fearful:

janka super len sa pekne gulatte :wink:
8. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok