Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
21. máj 2009

adulka máme sa fajn, len nejak nestíham sem chodiť a niekedy sa mi ani nechce, večer čítam knihy 😉
malá už pozná kopu zvieratiek pomenovať aj ako robia, stále musíme čítať, alebo chodíme von 🙂
keď vidím, že upratovať nemá cenu, tak sa oblečieme a ideme radšej von, Saša veci prehadzuje cez stoličku kým drží a potom si ich naraz uprace 😀
malá spí, tak sa idem vyvaliť na balkón 😀

alinka76
21. máj 2009

ja som zistila, že si musím kúpiť pamäťovú kartu do foťáka, mám moc slabú a na výlete by mi veru nestačila. Neviete akú veľkosť si kúpim, aby mi bola dosť? stačí mi 2GB?

aida
21. máj 2009

Ahojte
Vcera som bola v robote prisla som o 22 hod domov mala isla chudatko az o 22.15 hod spinkat a v noci mi 2krat vracala a dnes nechce nic papat.
No ja upratovat tiez netiham a varit tiez nie. 😒

alinka76
21. máj 2009

Aida, ty už pracuješ?

aida
21. máj 2009

alinka ano 2krat do tyzdna

anina1
21. máj 2009

ja sa nemôžem sťažovať na MM, mne uprace aj navarí, keď je doma a to dokonca sám od seba 🙂

aida
21. máj 2009

no ja mavam muza doma az o 22 hod tak to si stihneme porozpravat akurat ako sme sa mali a aky den sme mali a hajde do postele 😒

alinka76
21. máj 2009

anina, to máš super, ja som môjmu nedávno navrhla, nech mi pomôže s riadom a povedal mi, že sme doma 3 baby, že hádam to nebude robiť on ☹ nuž, nemôžu byť všetci takí vzorní pomocníci, ale zase chlapskú robotu spraví ako nič, čo len potrebujem... len mu to trvá strašne dlho a všetko okomentuje 😀

tinyleaf
21. máj 2009

no baby, nahodili ste aktualnu temu o upratovani...ja som tiez rano umyla dlazky v celom dome, az ma krize zacali boliet. A najviac ma nastvalo ze uz som umyvala chodbu pri dverach, ked prisiel elektrikar dioniest nejake papiere a ked som ho zavolala dnu, vobec sa nevyzul. Somar, tak videl zenu v siedmom mesiaci s mopom v ruke, dlazky este mokre a on si veselo v topankach presiel az do obyvacky. No ale co uz, este ze je vonku sucho, inak by som zbierala blato zo zeme ☹

simka9122008
21. máj 2009

To čo má byť Tiny, kde nechal slušnosť vyzuť sa, alebo by mu smrdeli nohy, možno 😀 😀 😀

tinyleaf
21. máj 2009

joj simka, to som nastastie nezistila, ci mu nohy smrdeli 🙂 Skor to bude tou chybajucou slusnostou, on je celkovo taky divny ze elektriku nam uz robi asi pol roka a stale len slubuje ze to dokonci a pritom kasle na to 😢

simka9122008
21. máj 2009

Jéééééééééj ako už Vanesska vyrástla, má krásne blond vlásky a aj očká

simka9122008
21. máj 2009

baby ja som si po dlhej dobe urobila tureckú kávu, nepila som ju odkedy som s malou ostala tehotná, už my išla nesca hore krkom 😝

centik
21. máj 2009

ahojte,
tak sme boli u dr,
dal malej antibiotika, lebo vraj ma zapalene mandle, len ani nekasle, stale soplikuje, teplotu nemala, tak neviem ci jej mam davat atb, 😕

janka1874
autor
21. máj 2009

práve včera hvorili na STV o tom ako majú naši lekári radi predpisovanie atb namiesto aby zisťovali čo deťom je šup atb a je po probléme nejako som nepostrehla na ktorom mieste sme ale sme jedna z krajín ktorá má najväčšiu spotrebu atb

no my sa ideme obliekať a šup von
majte saaaaa

csikike
21. máj 2009

baby, pomoooooooooooooooooooooooooc, maly mi horko tazko zaspal a teplosi tu akurat pri nasich oknach vrrrrrrtaju ☹

aida
21. máj 2009

simka daaaakuuuujeme 🙂
centik aj my mame sopliky a nic ine tak jej davam homeopatika.

alinka76
21. máj 2009

centik, ja by som nedala, aj náš má soplíky, ale skôr si myslím že zo zúbkov, lebo len taká vodička nám tečie. neskúšala si malej striekať morskou vodou?

centik
21. máj 2009

Alinka neskusala, ale ona ma skor nadchu, lebo ma taky "nosovy" hlas, ako ked mas nadchu a dr mi tvrdil ze ma zapalene mandle, preto jej dal ATB

tinyleaf
21. máj 2009

csiki, no dufam ze Tomaska ten hluk nezobudi. ja to teraz dobre poznam, susedom uz druhy den robia chodnik z takych betonovych platov a brusia to rovno na ulici. Musela som spat s malym, lebbo inak by bol hned hore. My uz mame dnes po spanku

csikike
21. máj 2009

tak nastastie tomik spal super, skoro 1,5 hodiny, a to vrtali v kuse... asi by mohli aj tanky padat, tak som stastna, lebo som stihla aj navarit 😵

centik
21. máj 2009

nam tu robia parkovisko pred panelakom, ale nastastie spalnu mame na druhej strane 😅

ivana26
21. máj 2009

ahojte,
my sme uz na tom lepsie, este trochu chrchle ,ale inak dobre
boc, ja sa tak citim a to mam len jedneho certika, pri 3 by som sa asi obesila. ved uz sa desim druheho a vobec sa mi do toho nechce, ale urcite chceme surodenca pre Adamka
dnes nam namontovali klimu, tak sa vytesujem, konecne sa tu nebudeme varit 😎
vsetkym choruckym prajeme skore uzdravenie 🙂

aadula
21. máj 2009

centik, nám maľujú činžiak a zajtra budú visiel tam kde máme spálňu a to teraz natierajú len penetračným, tak som zvedavá ako bude zajtra spať cez deň

ma ide z neho poraziť....dám ho na nočník sedí tam ..potom sa začne škrabať preč..reveee, že nechce kakať...a pritom poprdáva...tak som ho dala dole, dala čistú plienku a o 10 minut je poserinkaný 😠 normálne som mala chuť ho tak na noc nechať..., ale nemám to srdce

janka1874
autor
21. máj 2009

no žienky tak dnes v noci bude maximálna zábava Sendy totiž začala mať kaskadérske pokusy a vyskakovať z postieľky tak sme jej teraz jednu stranu odmontovali že tréning na veľkú posteľ ktorú tiež postupne budeme musieť kúpuť no bude to zábava asi ani spať nebudem 😀 😀 😀

choručkým skoré uzdravenie
a csikike sendy keď zaspáva pri rachote tak pri tom aj vie spať iné by bolo ak by zaspávala pri tichu a zrazu by bol rachot

ivana26
21. máj 2009

adam tiez dnes zaspaval a spinkal pri montovani klimy, a to teda neboli ti majstri velmi potichu 😠 ale spinkal 2 hodinky

aadula
21. máj 2009

jani, je to uvedomené dieťatko..vie, že o chvíľku príde na svet sestrička ...či braček ...a ona bude v posteli spinkať ako veľká sestra

simka9122008
21. máj 2009

Jani si predstav že sa my v ruksaku vylial malého čaj, lebo expert ho zle zavrel, no všetko v tom plávalo, som myslela že ma porazí 😠 , aj mobil som musela sušiť fénom, no našťastie funguje

simka9122008
21. máj 2009

My sme dnes boli s Jankou a Sendy na zmrzke, tak idem hodiť foto