• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahoj jani...ale kdeže
my sme dnes mali budíček 4,50....ma skoro trafilo...samozrejme už nezaspal :rolling_eyes:
teraz spí asi polhodinku
12. júl 2009 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bzuco to ti nezávidím asi by ma šľahlo vstávať o 4.50
my nemáme Sendy doma a čakáme kedy pre nás prídu a ideme sa kúpať ale vraj vstávala klasika o 7.00
12. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maťulo sa zobudil na jedenie a kedže máme okno na východ, slnko už svietilo, tak načo spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dalej
12. júl 2009 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj kočky
neviete či nie je v tescu akcia na fialové plienky?
už mám doma asi len na týždeň
12. júl 2009 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucko myslim do minuleho tyzdna do utorka alebo tak bola ja som isla myslim v stredu a uz nebola :unamused: tak som skusila kupit v dmke a vyzeraju byt super...
12. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abet všeeetko len to najsamlepsie k narodkam:slight_smile:
12. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme mali hroznú noc, malý v kuse mrnkal, neviem či sa prejedol, alebo sa mu zážitky z poobedia premielali hlávkou, zaspal až nad ránom a o 5.15 sa tváril, že chce vstať, šupla som mu mliečko a ešte zaspal do 8.30h. tak som sa trošku vyspala ešte.

abetka, gratulujem :dizzy_face:
12. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem. Bzuco, ze 18 :grinning: . To by bol zivot. Ja varim, periema to znaci , ze eeee18 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Neva, ale stale to je fajn. NAsa noc v pohode, vstal 7.00
Ja kupujem plienky z Dm a som spokojna :wink:
12. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež se DM-plienkari :grinning: , ja som spokojná sú fajn
12. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vydržia tie z DM aj na noc...neprecikajú vám ich chalani v noci?
lebo môj prečúral zatiaľ všetky okrem tescových...aj ked je pravda že babylove sme mali len na začiatku asi 1 balík, no to bolo hned preč, ked ako miminko kakal do každej plienky

mne sľúbila jedna baba z MMB, ostali jej a mali ísť včera cez RK a dohodli sme sa, že ich donesie, ale plány sa im zmenili a tak sme bez plienok....keby som vedela, kúpim si v akcii :unamused:
12. júl 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm sa neprecikavaju ale nas mal z nich vyrazku
12. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka všetko naj k narodkám a nech rýchlo tie kiahne prejdú :wink:
12. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina/ dik :slight_smile:
nas na noc mava pampers, lebo tiez precikal, ale teraz sa vzdy vecer vycika do nocnika a hned rano znova a v noci sa uz nebudi na mlieko, tak uz mu davam plienky z dm.mne precural aj tesco :angry:
12. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile:

abetka.....secko najlepsiiiiiii , nech mas uz len zdravu rodinku a nech si uz coskoro "pani domu" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli/ si zlata dakujem. :dizzy_face:
12. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko, mne ich malý cez deň vôbec nepreciká, myslím, že znesú veľa..skôr mi precikával tescové..akurát niekedy nad ránom, keď už je v nej dosť, vtedy sa mu sem tam podarí :slight_smile: a čo som sa tak rozprávala...tak asi ešte to, že nemajú pružný pásik v páse, ale to mne nevadí a cenovo sú úplne super a ešte keď si zľavu uplatníš sem tam :wink:
12. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka...no to som sa chcela opýtať...či majú ten pružný pás na chrbte...to je u nás dôležitý prvok :unamused:
12. júl 2009 o 16:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa ma z DM a aj z Tesco plienok uplne vsetko cervene a ubolene a to ich moze mat len hodinu a reakcia je na svete a potom sa toho zbavujeme tyzden. Co sa nam osvedcili su bella happy a tie maju gumicku aj vzadu aj vpredu, co je u nas dolezite, lebo ked kaka, tak to ide vsetkymi smermi :sweat_smile:
12. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som taká vyšťavená z tohoto môjho šintra, že keby som mala dvoch takýchto malých asi by mi šiblo :sweat_smile: Nejak blbé obdobie máme.

náš Samko zatiaľ nemal na nič nejakú alergickú reakciu čo sa teším...skôr Paťka keď bola malá mala háklivú pokožku a to sa dosť čudujem lebo malý je taký bledokožec a ona tmavá a je oveľa viac háklivá...akurát od komárov sa Saminovi zle hoja štípance
12. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko pekné fotečky :slight_smile:
12. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a prosim ta tie bella happy kde kupujes? lebo ja som skusala tie z dmky koli tomu ze niki ma na suske take pupaky a to sme mali tie tesco fialove a uz neviem cim jej to dat prec tak chodi skoro cely den bez plienky a uz neviem ake kupit kedze jej to nijak nemizne a teda mylsim ze to moze byt len od plienok:o(
12. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni, to iste sme mali. A ked sme jej ich dali pri prebalovani dole, tak sa tak skrabala, ze az do krvava. Ja ich kupujem v Hypernove a aj v Careffoure ich maju
12. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zucha tak veru vyskusam, lebo uz som z toho hotova ked ju rozbalíim a zase pupaky :frowning2:
12. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko stoja priblizne zucha prosim ta?
12. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, hlásim úspešný príchod domov, bolo fantasticky, idem popridávať fotky
12. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo 15 euro vacsie balenie. Nejak okolo 70 ich tam tusim je
12. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no simka tak super ze bolo super :grinning:
12. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha vdaka :wink:
12. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste vsetky??? :grinning:
12. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok