Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
13. júl 2009

🙂 zucha a ako sa má naša liluska...bábätko sa schováva???

zucha
13. júl 2009

boc, tak potom tommy alebo claire

bocmanka
13. júl 2009

a nie sú do ružova???.....neviem, je to pre maťa....ale sú pekné dvojfarebné zucha....
som farboslepá?
aj sophia a martin....čo???

zucha
13. júl 2009

tommy podla mna bude nejaka kremova

bocmanka
13. júl 2009

🙂 no dám ju ako alternatívu
lebo nejakú musí doniesť

bocmanka
13. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dnes sme stretli natálku, má iba 5 mesiacov...uf, to aj romy bola taká maličkáááááá????????

ajula25
14. júl 2009

AHOJTE.
to som dnes prvá? tak vám všetkým prajem krásne ráno. a možno kým dopíšem, dočítam, tak už aj niekto napíše.... 😅

janka1874
autor
14. júl 2009

Ahojte
my sme dnes výnimočne skoro hore už od 6.00 normálne som nevládala vstať ale zato už spíme od 8-mej 😀

žienky ja už fakt neviem čo mám dávať Sendy papať stále sa trápime s bruškom ak jej dám niečo na zriedenie tak brutal hnačkuje a ak nie tak zas má takú tvrdú že to ledva vládze vytlačiť no ja už som zúfalá

janka1874
autor
14. júl 2009

boc z tej pl stránky ti donesú aj priamo na slovensko?

ajula25
14. júl 2009

jani a neskúšala si sa poradiť s lekárkou?

janka1874
autor
14. júl 2009

zatiaľ nie ale už o tom vážne uvažujem len mierne sa už bojím tej mojej dr. nie že nás zas bachne do nemocky

ajula25
14. júl 2009

jani možno by stačilo aby jej zobrala výtera, alebo nejako by vám poradila ohľadom stravy. A neskúšala si jej také dietnejšie dávať? Napr piškóty, čajík, rožky....ja neviem. asi by bolo najlpešie zavolať lekárke.....

janka1874
autor
14. júl 2009

no teraz dosť také dietne papá no asi mi nič iné neostane len jej zavolať a uvidíme

martinaj
14. júl 2009

ahojte 🙂
bzuco jasne to by bolo super 😀 musime si to potom upresnit, ale notebook beriem so sebou tak budem aj tu 🙂
ali to je hned blizko liptovskeho hradku 😀
jani a sendy ti nieco nezjedla? alebo mozno ju chytilo, to co aj tebe bolo v nedelu zle? hlavne jej davaj vela tekutin

ajula25
14. júl 2009

ahoj matiiiiiiiii 😉

janka1874
autor
14. júl 2009

martinaj nie to už trvá dlhšie jej sme tam nič nekupovali pre istotu

martinaj
14. júl 2009

ahoj ajula 😀 teba tu stretnut, to je zazrak 😀
no jani tak bud jej idu zubky alebo radsej volaj doktorke..... v tomto teple sa moze skor dehydrovat ☹

ajula25
14. júl 2009

mati večer som tu skoro furt, ale top ty asi spinkáš 😉

martinaj
14. júl 2009

no to som uz vacsinou KO 🙂
co mate nove? 😀

ajula25
14. júl 2009

ale okrem lukáša horolezca ani nič. furt po starom. a u vás čo? ako sa cítiš?

martinaj
14. júl 2009

ale tak celkom fajn, az na niektore rana, ale neni ich vela nastastie 🙂 a som furt unavena ☹ to je asi jediny problem.....
zajtra idem do poradne, tak snad bude bit srdiecko.... citala som februarovky 2010 a tam uz bolo asi 6 MA.... tak snad nase mimi je ok 😵

ajula25
14. júl 2009

mati aj ja som bola total unavená furt....to je normálne asi.
a jasné že bábo je ok. musí byť no nie?
a už budem musieť u tekať, lebo marek dáva pozor na lukáša a ten pištííííííí o 106. no radosť.
tak zasa niekedy inokedy. Možno sa stane zázrak a ja budem aj ráno môcť dlhšie byť pri pc 😅

martinaj
14. júl 2009

ok tak sa majte a pozdravuj doma 😀

ajula25
14. júl 2009

ďakujem. aj ty. a držte sa. zajtra potom napíš ako si dopadla u dr. a pridaj fotky bobačika v brušku 😉

martinaj
14. júl 2009

ok jasne pridam 🙂

centik
14. júl 2009

dobre rano 🙂
Mati vela stastia u dr 😉

janka1874
autor
14. júl 2009

mati určite všetko dobre dopadne neboj budeme na Teba myslieť

janka1874
autor
14. júl 2009

joj žienky ja som už na pokraji z nervami pri Sendynom jedení normálne ani nemám chuť variť ničovaté nič nedá do úst to už nie je normálne od rána zjedla jeden jogurt a zopár piškôt teraz som jej urobila zemiakovo mrkvovú polievku a ledva niečo som do nej dostala a zas nič ďalej len by pila a nič viac ale to sa nedá a potom sa čudujem že má hnačku no z vody ani nič iné mať nemôže
utešovala som sa že to je zúbkami ale už všetky sú vonku okrem tých posledných zadných

telinka
14. júl 2009

ahojte 🙂

jani ked nechce nedonutis , skus ju niecim zaujat a popri tom krmit tak aby to nevnimala , podstatne je ze pije a z vody by hnacku mat teda nemala , ak nieje nejaka kontaminovana , je bezne ze deti v horucavach menej jedia 😉