Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
18. júl 2009

Zlatunké sú všetky deťúrence 🙂

tinyleaf
18. júl 2009

my sme dnes mali na navsteve 8 mesacne dvojicky, na obed sme grilovali a akurat sme stihli popratat, ked prisiel vietor a lejak, ale nastastie sa nic neposkodilo.
Na tej Pohode to muselo byt hrozne, svagor odtial volal, ze si isiel akurat kupit kofolu, inak by bol tiez v tom stane co spadol ☹

tinyleaf
18. júl 2009

teli, my davno vieme ze Peta je velka sikulka. My ovladame akurat to ajaja, kukuku...dalej uz ani slovko 🙂

telinka
18. júl 2009

jeeej krasne deticky jak andilci ... blondate vsetky 🙂
tiny....no v pohybovych aktivitach veru zaostava....na stolicku si sama veru nevylezie , asi bude drevo po mne 😀 😀 😀

tinyleaf
18. júl 2009

tak ten nas vylezie aj tam kde nema, ale recnit sa mu velmi nechce ☹ Asi ho poslem na kurz k Vasej Petke 🙂

alinka76
18. júl 2009

ahojte, som tu nebola 3 dni, čakala som že nebudem stíhať čítať a tu ledva dve strany zaplnené. kde ste všetky? my tiež sa vlastne stále moceme kade-tade, čvachtáme sa na dvore v bazéne a tak. Samko chodí skoro stále nahý, už pozerá, keď ciká, dokonca sa aj do nočníka včera vykakal. nám sa ritka krásne zahojila, keď teraz chodí nahavý.

Teli, klobúk dole, keď tovja si už aj spieva kukulienku, ten môj stále nič, dnes po mesiaci zase hádam povedal hau na hava 😅 ináč si bľaboce po svojom, ale rozumiem, keď ma zavolá a dačo vysvetľuje, prídem, kde chce aby som šla a pochopím, že napr. mu mám dačo podať. tým bľabotaním to nejako vždy obkecia a pochopím 😀 😀 😀

Janka a vy ste ako na tom? už dobre?

simka9122008
19. júl 2009

Janka sú na chate a myslím že sa im to už lepší aj výsledky z piatka boli tiež super

simka9122008
19. júl 2009

U nás bola v noci taká búrka jak hrom 😲

martinaj
19. júl 2009

ahojte 🙂 tak ja pisem z dovolenky, vcera sme prisli, je tu krasne, konecne sme vypadli z BA 😎
bzuco, ali ohladom toho stretka mi prosim napiste do ip alebo tak, nestiham, to cele citat teraz 🙂
prajem vam krasny den 😀

simka9122008
19. júl 2009

Jej Martinaj, tak si to tam užite, tu u nás sa ochladilo, no konečne nie je tak dusno, až lepší vzduch je, hurááááááááá

bzuco
19. júl 2009

babulky...poradte

maťko má od včera horúčky okolo 39 v konečníku ☹
a dnes som si všimla, že má zapálené celé horné dasno...úplne akolo zúbkov to má napuchnuté a červené a na hornej pere zvnútra má malú aftu 😖
čo mu na to dať???????

telinka
19. júl 2009

ahojte kocky 🙂

bocmanka vas pozdravuje od mora 🙂 ze cesta super vsetky deticky vzorne spinkali po kinedrile 😎

bzuco...ja davam na afty candibene , ale neviem ci to pomoze aj na dasienka 😒

aadula
19. júl 2009

ahojte, my sme sa tiež chodili kúpať a včera sme len tak vegetili, poobede sa tu už zamračilo a konečne zapršalo, hneď je lepší vzduch.

teli ... bocmankovcov pozdravujeme 🙂

bzučko, mne Paťka často mávala afty, raz sme aj na atb skončili lebo nechce jesť, mala asi toľko čo teraz naši..., teraz jej dávam kade čo ..akurát minulý týžden sa s tým zas trápila...pagavitové tyčinky...florsalmin /nie je na tom napísané od koľko r./....tantum verde...iné poradiť neviem ..

bzuco
19. júl 2009

som vyzistila tu na MK...že ide o aftoznu stomatitídu ☹ ☹
som mu to len genciánkou potrela a idem MM vyslať do lekárne po Bkomplex a tantum verde

simka9122008
19. júl 2009

Tak super Teli, že pozdravujeme Boc, nech si to tam v zdraví užijú
Moja malá je dnes tiež nejaká nesvoja, vkuse mrnčí, tak som jej pre istotu šupla panadol a už aj spinká
U nás je dosť kosa, tak dnes budeme vegetiť doma 😝

simka9122008
19. júl 2009

Bzuco a z čoho to mohol chytiť?

bzuco
19. júl 2009

simi...vraj stačí oslabená imunita a v poslednom čase si furt strká ruky do pusy, takže tam je pes zakopaný ☹ ☹ ☹

simka9122008
19. júl 2009

Aha, tak nech mu to skoro prejde, dnes človek chytí kde čo a môže sa chrániť ako chce

zanna
19. júl 2009

poradite?co davate detom,ked sa nemozu vykakat,uz som davala aj slivky,slivkovu stavu a nic,len bobky,my sme doteraz taky problem nemali

bzuco
19. júl 2009

zanna....najlepšie zaberá obyčajný ovocný džús - multivitamínový.....
a hlavne treba pozmeniť stravu...veľa vlákniny a tekutín

bzuco
19. júl 2009

babulky, ak by niektorá mala záujem

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

chcela to zucha, ale nejako sa neozýva 😒 a doma mi to zavadzia 😝

deniska30
19. júl 2009

Bzucko, IP.

janka1874
autor
19. júl 2009

Ahojteeeeeeeeeee
tak sme doma bolo super
Sendy síce ešte trošku hnačkuje ale už je to podstatne lepšie ako bolo doteraz horšie je že sme probio kvapky nechali na chate a ďalšie za 10eur nechcem kupovať trošku drahá sranda
no k rozprávaniu ja radšej nič nehovorím lebo Sendy žiadne pokroky už ma to dosť štve ale ináč pekne všetko rozumie čokoľvek jej poviem a aj odplienkovanie pekne ukazuje na plienku keď niečo chce takže sme dosť úspešné cez deň (klop,klop,klop)

bzuco už máš záujemcu ak nie tak to beriem

a aj na to kupko košičanky by sme mohli ísť

bzuco
19. júl 2009

jani...si tretia

čakám ako sa vyjadria tie, čo som posielala rozmery...

luculka
19. júl 2009

cafte tak my sme domaaaa,,,,, 😵 😵

dnes sme mali nárocný den,,doobeda cesta domov,,,poobede sme davali stihať na stiedacku nasho,,aj bratovho kokra,,takze behacky,,a este u novej kadernicky,,ale super,,velká spokojnost 🙂 🙂

teraz mam konecne trochen klud,,,tato s malou isli na zahradku popolievat sklenik,,,,

a musime sa pochválit,,,celý den sme bez plienky,,,len na nocný a poobedný spánok,,,uz si aj Nati chodi ako Petka aj prdnut na serblík,,, 😀 😀 😀
a nastastie sa viciká aj do velkeho aj na trávičku,,a ked je nahá,,tak sama si hacá na nocník 😵 😵

ajula25
19. júl 2009

ahojte
tiež sa už hlásim z domu. bolo výborne. konečne troška zmeny aj pre decká. V kuse sa preháňali po dvore a Luky s holým zadkom. Akurát sa pokaká vždy nejako do plienky...tak my nie sme takí úspešní. ale snáď sa to pohne. Dúfam.
Bzučko skoro sa vyliečte...teda Martinko. 😉

luculka
19. júl 2009

ani mi rozprávanie nic moc,,,tata,,mama dedo,,baba 😀 vsetci ostatný su aňaaaa 😀 ,,,teta,,,bom bom(zvony),,,peta(patko)

simka9122008
19. júl 2009

No mi s tým odplienkovaním až taký úspešný nie sme, doma by ma asi porazilo, keby sa vycikala na koberec, alebo vykakala a zase vonku ju tu pred blok nedám behať s holou riťkou, to je iné kto má dom

luculka
19. júl 2009

simi nasa nosi nohavicky vonku

simka9122008
19. júl 2009

No ale keď moja ani nepovie keď ciká, len keď kaká, no mohla by som to vyskúšať ako nám to pôjde