• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
:grinning: :grinning: ,,aj dnes mali známy pri bazene taku nadobu na umývanie noh,,som cakala ze si zase utobi wcko z toho,,, :grinning:

ozaj zajtra hodim foto z kupkania,,aj ako dnes vecer tancovala,,,sme sa šúlali :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ztzul jasne,,my sme boli co si sa pýtala u MM v Šastine,,je tam sice spinave,,tak sa malá len tak omocila,,to by sme tam ani nesmeli ist,,ona ked zbadá vodu uz je v nej
21. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej tesime sa na fotky:slight_smile:))Aj ja fotim kazdu blbost. ved su to neopakovatelne zazitky. treba ich zvecnit:slight_smile:
ja neviem ako je to na Senci s vodou, muz ma presvioeca na aquapark tak co ja viem, ale aspon do clna by sme ju dali. K moru ideme az koncom leta tak to sa este nacakame:slight_smile:
21. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem aj ja uz spat:slight_smile: Tak sa lucim a zelam sladke sny:slight_smile:
21. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul v senci v aquaparku je super,,,uplne vhodne pre deturence,,, :wink: :slight_smile:

idem aj ja do hajan,,,bruuu :slight_smile:
21. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja do haja som sa rozhodla že predsa obnovím ten blog malej tak som pridala fotky do 6 mesiacov a asi zajtra budem pokračovať :slight_smile: dnes sa mi už fakt nechce
21. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
tak to čo na druhej strane som nás našla no teeeeda
22. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani
22. júl 2009 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj bzuco
no čo dnes tu nikto nie je?
22. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte spia
aj ja by som...mali sme hroznú noc...malý stále plakal :cry: ...tie afty ho bolia a narobili sa mu aj na jazyku....ani papať sa mu nedá, pýta si, je hladný, ale hned vypľúva všetko z pusy von...jedine mliečko vypije bez problémov :confounded:
22. júl 2009 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som sa vypsala na dve etapy Sendy nám totiž urobila budíček o 5.30 normálne sme ostali v šoku ale aj tak drahý vstával do práce tak s ňou vstal on ale asi ju zas bolelo bruško lebo nevstáva s plačom ako to bolo dnes

jooj bzuco to je strasne a nic mu na to nepomaha? veď si bola aj u dr. či nie?
22. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...vytieram genciánkou a takým gelom, čo mi dal dr. ale nejako extra rýchlo to nezaberá :frowning2:
22. júl 2009 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a neskúšala si sa poradiť v lekárni či nemajú niečo účinnejšie niekedy viac pomôže dobrý lekárnik ako nejaký dr.
22. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chúďa Maťko, nech mu to rýchlo prejde, odkedy to má? trvá to cca týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.choredieta.sk/index.php/usta/slintacka-stomatitis#Pricina
22. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sa hlasim, ze zijem, ma prave po poradni, mala je OK, ma uz 1650g a najblizsie idem 27.8
22. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csikike kde si sa nám flákala nás tu nejako zanedbávaš
22. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, chodim vas obcas citat, ale nechcelo sa mi pisat...
22. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééééééj Csikike ty žiješ, super že je malá vporiadku a pekne rastie
22. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajul ak chceš ideme zajtra od 15.00 na krytú, tak sa môžeš pridať k nám, asi pôjde aj Janka
22. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csiki som na teba tuho myslela ze si davno nebola. si "len" unavena" ci nieco horsie?
22. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak my ideme dnes na oslavu. Mamina má menininy, tak jej ideme zatriasť pravicou :sweat_smile:
s nočníkom ani u nás úspech. Keď donesiem nočník, tak on ho schytí a beží odložiť. Tak som sa na to vybodla. Nechám to chvílu vsáknuť a potom skúsim znova.....
simi zajtra? ni snáď by sme prišli. ešte uvidíme.... :wink:
22. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom sa ozvi doobedu a dohodneme sa
22. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ok. ozvem sa ak by sme šli. ak nie, tak nebudem volať, ok? :wink:
22. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
csiki, to ides az o viac ako mesiac do poradne? Ja uz budem mat vtedy po termine :slight_smile: :slight_smile:
Ja idem k Dr. zajtra, uz k tej co budem u nej rodit
22. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes usilovne pracujem ako vcelicka, podvecer cakam pocetnu navstevu, asi 10 kolegov z prace, tak chystam papanie a upratujem , nech to tu nejako vyzera. Este musim ist urobit syrovy tanier, kym maly spi
22. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fihaaa tiny to ta obdivujem a mas fajn kolegov, ze nezabudaju ako ti moji.
22. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny, hej, az po 5tt, to uz budem takmer 36tt, som myslela, ze od 30tt sa chodi castejsie :sweat_smile:
22. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte :slight_smile:

csiki fakt divne ze az tak neskoro ides :fearful:

tak sa majte krasne ja idem zavarat uhorky , cely dom pachne po sladkokyslom naleve :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
22. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my sme sa vyčapkali do zblbnutia

simka ja aj zajtra pôjdem radšej na rybu tam som nejako naučená a hlavne mám to blízko nejako sa mi nechce trepať až na plaváreň a potom ešte aj nazad
22. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ako chceš
22. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok