• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
Kočky u nás je strašná čierňava, čakám kedy sa to spustí
22. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
no u nas je tiez strasna ciernava a hroooooozne hrmi :unamused: to bude lejak !!!
22. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru simi aj my chceme psíka, ale má to čsu dosť
a nakoniec sme aj vonku boli až na to šiši počasie každých 5 min. ab yčlovek uvažoval či nezmokne a nakoniec nič z dažďa to už je o nervy
22. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, no musim vypnut PC, lebo ziarovka len tak blikaaaa :sweat_smile: nech mi nevyhori
22. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka tu už hrmelo niekoľko krát a nič :grinning: :grinning: :grinning:

a ako je adamkovi a ostatným choručkým
22. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte tak mám doma tričneká,,,su super,,ked malá zaspi hodim foto,,, :wink:
22. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas uz je po dazdi, tiez bola ciernava a nakoniec len prsalo, ziadna hrozna burka
22. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je to ako apriiil.......som dnes umyla okna a vyzra to ze panbozkovi sa nezdaju tak mi ich aj on zmyje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa len ochladilo a dážď nikde
22. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi keby ste si psíka kúpili..asi by si toho mala dosť...venčiť ho a dve malé deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli jeeej Peťulke ako vlásky narástli ...brčulky má zo zadu ...a má super tenisky ..tak akurát :grinning: :slight_smile: zlatá
22. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aadul ved uz bolo nacase aby zacali rast :grinning:
aj nam idu dolne stolicky....dnes som to zistila podla toho ze casto kaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale horne uz ma a dole ma tiez len 3 zubkyuz cele mesiace :sweat_smile:
22. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samino ešte nemá hore, ale ručičky si v kuse do pusy dáva..dnes vonku pochytal všetky kamienky, štrk a neviem čo a potom si oblizoval ruky...a ja že z čoho má celú pusu špinavú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čautee,ja som vyšťavenáá,ležím od 5.30h rána prvýkrát ak nerátam sedenie na wc..romy zaspala o pol ôsmej,dnes vydalo spať len 1x aj to iba ledva na hodinku..máme pre seba celý pol-dom so záhradou,s výhľadom na bojnický zámok,druhá polovica je free,kto sa cíti na bicykle korčuje a plávanie a atď.čo sa pohybu týka,toho čakáme
22. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocka sme vyslali na nákup,dnes máme spolu s peťom 20 výročie odkedy "sme sa spolu zrazili"..tak donesie možno dáke vínko..2ks detí už spia a matej,čo má za sebou 15km na bicykli,3h v zoo a hodinový tréning na korčuliach,tak ten je čulý
22. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc ahoj :slight_smile: gratulujem ku krásnemu výročiu a neboj Matejka to o chvíľku zlomí a bude romantikaa :wink:
22. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw...tak u bocmankovcov bude romantikus vecer :dizzy_face: no uz len aby ten matej zaspal :wink:
22. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boc ja ťa teda obdivujem toľko energie čo ta máš na deň ja nemám ani na týždeň :grinning:
22. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to tu dnes nikto nie je?
22. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len cez mobil..brú noc všetkým,ocko nestihol položiť ani tašky a v polohe romantikuš odpadol a to doslova s matejom..jani,takže aj mne dochádzajú zásoby energie šupnem pohár vína a idem dobíjať zase nazajtra..teli,jani poďte nalejem aj vám..xixi
22. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk foto trička,,, :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2796293&vReferer=

cenu uplne najsuper,,,3eura za kus,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:luc kráásne tričulá,juj budú v nich detičky na spapanie
22. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Luc natalka je krasna modelka:slight_smile:)) pekne tricka, vydarili sa!!!!!
22. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S muzom sa akurat smejeme ze mala bude mat to tricko ako nocnu koselu. ona je oproti ostatnym decembrovcatam drobna. No co bude mat aj vlecku:slight_smile:)))
22. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len problem bol modelku v ňom cvaknuť :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul no su dost velke,,ale najmenšie čo mali
22. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli aj my sme mali zemlovku dnes:slight_smile:Dokonca premierova:slight_smile: Prvy krat v zivote....

Simi a akeho psika chcete? Aj my by sme strasne chceli pre Misku ale v tomto nasom minibytiku neviem neviem. Chceme malu dat na canisterpiu aspon. Ona ma tak rada zvierata. Akurat ten nas papuch sa jej boji a utoci:(((( Ona sa mu chudatko vzdy tak tesi a Riki by ju dobol. taky pozor musime davat. Ani ho velmi nevypustame ked mala nespi.neviem ako ich dvoch privyknut na seba
22. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc mas doma zive striebro.Ozaj ako dopadol zubok, velmi som necitala diskusiu tak neviem.

To nevadi ze bude velke. pouzijeme aj na buducu stretavku:slight_smile:)) inak je vyhoda mat drobne dieta. Niektore veci su jej dobre na 6 -9 mesiacov. Akurat ze som jej naobjednavala z Nextu krasne satocky na 1.5 - 2 roky a su jej velkeeeeeeee. No co uz.
22. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
jani, dakujeme za opytanie, adamko je uz ok :slight_smile:
lucul, krasne tricka :dizzy_face: a super cena
no my psika az niekedy neskor, to by mi este chybalo sa starat o dalsie "babo" :grinning: :grinning: :grinning: aj tak ich tu ma adam za cely den dost :wink:
22. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc inak ten kocik je super. Aj ja mam podobny po mne:slight_smile: Aj som premyslala ci ho dam malej. Ale coby nie, ved je ako novy....
22. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok