Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
30. júl 2009

fuuuha zienky nestraste, nas v kuse nieco spindi a pcha potom do pusy aj kamene .... a jaaaj.

simka9122008
30. júl 2009

Fúha tak toto sa tu nejako rýchlo šíri netom, choručkým detičkám skoré uzdravenie
Ja som mala teraz pauzu, bola tu kamoška s malým, no idem pokračovať v prataní ďalej, pokiaľ malá hajká
Kočky ani sa my veriť nechce že už o dva dni príde drahý domov 😲

janka1874
autor
30. júl 2009

Ahojte
tak som si Vás dočítala včera sme totiž spali u našich tak som tu vôbec nebola
ďakujeme ešte raz za pochvalu mena a za gratulácie dnes sa chystáme do nemocky pozrieť malú tak som zvedavá aká je 🙂

juj a kúpili sme včera fusak pre duhú babuľku našu

abetka
30. júl 2009

simka uz o dva dni pride???? To je super 🙂 🙂 🙂 A kolko bude domka???
Jani , tak uz nakupujes??? 😵

simka9122008
30. júl 2009

Abetka no bude tu iba týždeň 😒 , aspoň niečo, musíme si ho vychutnať 😀

janka1874
autor
30. júl 2009

no abetka nekupujem toho veľa lebo veľa máme po Sendy ale mala som takú potrebu konečne aj druhej slečne niečo kúpiť idem aj pridať foto práve som ho odfotila sa vytešujem ako keby neviem čo som kúpila 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. júl 2009

a ešte k tomu bol v dobrej cene

simi to už príde? teda riadne to ubehlo

a choručkým skoré uzdravenie no fakt asi začnem aj ja viac dávať poor na tú slintavku

simka9122008
30. júl 2009

Jani, krásny je

janka1874
autor
30. júl 2009

ďakujem som taká rada že aspoň niečo nové už máme aj pre duhé bábo

bzuco
30. júl 2009

mati...potieraj genciánkou - fialovou vodičkou a nám pomohol aj mundisal gel, plus nutrolin b - treba zvýšiť príjem vitamínu B, alebo aj B komplex
a strava letná - teda vlažná a hlavne nech veľa pije - dobrý je na to harmančekový čaj

bzuco
30. júl 2009

jani...ja som práve predala fusak, čo sme mali do športáku...už bude aj tak viac chodiť ako sa voziť a do sánok, ak bude veľká zima, tak mám taký starší - ešte po MM, tak ten postačí

janka1874
autor
30. júl 2009

no bzuco ja som ani nie pre Sendy kupovala ale pre druhé bábo Sendy nebude mať kde sedieť jedine v sánkach a na tie nejaký fusak doma mám od sesterky

abetka
30. júl 2009

jani krasny je fusacik 😵
joj, to je uzasne, na nieco take sa pripravovat 😵 😵 😵 Zavidimmmmm 😀 😀 😀
bzuco/ ako vam je??
Simi- iba na tyzden pride?

bzuco
30. júl 2009

abetka...lepšie...akurtá, že malá nechce jesť a je potom nervozna, ked je hladná 🙄 ...ale ona neje, ani ked má ústa v poriadku, takže nič nové 😅

a maťko?...ten doháňa čo zameškal.....nejde sa dojesť a pučí piate cez deviate....no potom ten náklad v plienke stojí fakt za to 😀 😀 😀

bzuco
30. júl 2009

jani...viem že pre mimčo....ja som len chtila temu, tak som napísala 😀

abetka
30. júl 2009

keby sa nas tak najedol 😅

janka1874
autor
30. júl 2009

tak my odchádzame Sendy si ide schrupnúť ku babke a ja si idem pozrieť svoje krsniatko len škoda že drahý to zjavne nestihne no jeho smola

simka9122008
30. júl 2009

A čo je s Ivkou, išli niekam na dovolenku?

aadula
30. júl 2009

ahojte, my sme mali hroznú noc, Samko mal celú noc histerické záchvaty revu, v kuse ho musel mm nosiť na rukách, akonáhle ho položil už reval, ani čípok nezabral, som myslela, že ho niečo boli, ale skôr mi to pripadalo akoby od nervov...sme už boli bezradní ☹ Vlani sme pár krát toto zažili, ale toto bolo teda asi najhoršie doteraz 😝

jani fakt je ten fusačik krásny a aj malá chatárka 🙂

simka9122008
30. júl 2009

Bože Adi to muselo byť desné, nezávidím a už je dobre?

aadula
30. júl 2009

simka, doobeda ešte kričal, plakal, hádzal sa...., ale ako sa vyspinkal..spal 3 hodiny, tak zaklopem....teraz je dobre

telinka
30. júl 2009

ahojte 🙂

fuha aadul , nemoze to mat suvis s tym urazom?? alebo mozno ho nieco bolelo , mohol mat nejake krce alebo co 😒

moje decko zacalo spavat rano do 7 -7.30 co sa mi paci , ale zato na obed spi iba 1 , maximum 1,5 hodky....no to sa mi az tolko teda nepaci 😝 😅 😅 teraz je uz nervozna , uz si pytala mlieko ze ide spat , no este 2 hodky to s nou musim dako vydrzat 😝

telinka
30. júl 2009

ale s tou slintavkou to teda nebude sranda , ze by dalsia epidemia ☹ drzte sa marodi , nech to rychlo prejde

silvika
30. júl 2009

teli nas tiez nejako spal tento tyzden len po hodinke a pol zato vecer taha v nalade do pol desiatej, keby aj ten bol unaveny az tak ze zaspi skorej ajaaaj.
adul a neni zto nieco ako urieknutie? neprejavuje sa to takto nejako? nemate tam nejake baby uriekacky?

aadula
30. júl 2009

telinka, už aj ja som na to myslela, ale keď ma vtedy lekár ubezpečil niekoľko krát, že z toho nemôže mať následky, tak mu musím veriť... a on mi tieto záchvaty mával už aj vlani

silvika, bol len u našich a na nich je zvyknutý... ach títo chlapi .... s Paťou to bolo jednoduhšie 😝

liluska
30. júl 2009

ahojte
takze nasa slintavka je zevraj uz v dobrom stave takze mozme uz chodit aj medzi detmi len sa namame s nimi bozkavat, a ze do nedele mame byt zahojene uz urcite, takze nasa navsteva zoo nie je ohrozena.
Doktorka hovorila ze lili to zvladla super a nastasie nemala to take hrozne takze sme to da sa povedat prekonali super. Dala nam len B-komplex a vit. C a mame vyplachovat repikom zo salviou, takze sa tesim ze sme to zvladli 😀 Dnes mi uz aj vsetko jedla aj aj pila tak uz mame naozaj asi po tom 😉

abetka
30. júl 2009

aadul/ mozno sa mu nieco zle snivalo, alebo naozaj mhol byt urieknuty. Chudacik a aj vy, lebo ste to museli s nim zvladnut.
Vsetkym chorym skore uzdravenie

tinyleaf
30. júl 2009

no baby ked tak citam, ake choroby deticky trapia, tak som na jednej strane aj rada, ze my sme take nemali, ale zase nas to este moze cakat. Ani 6. choroba, ani kiahne, ani slintavka...my sme zazili len teploty, hnacku, vracanie a jeden pobyt v nemocnici. 😉

abetka
30. júl 2009

no , je to hroza. ☹
babule ako robite mlete maso. Mna nic nenapada a mamca mi toho vela dala a neviem co s nim.. Fasirky a pod, manzel nema rad 😠

zucha
30. júl 2009

u nas prevencia slintavky nehrozi. Ana stale nieco dava do ust. Uz si pripadam ako bachar, ked jej musim vsetko zakazovat. Aj jej opakujem, nech nedava prsteky do ust, lebo ju bude boliet brusko. Aj mi ukaze, kde je brusko a ze bude boliet a o par sekund ma tie rucky zas v ustach. Na porazenie