Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
1. aug 2009

anina no mohla by si ty blizsie byvat, preco ja? 😀

anina1
1. aug 2009

aby si mohla aj ty prísť sama a nie len ja tam, na kratšiu vzdialenosť by si to zvládla, nie?

anina1
1. aug 2009

dnes sme tu len my? 😕

janka1874
autor
1. aug 2009

nie som tu aj ja ale nechcem Vám skákať do rozhovoru

simka9122008
1. aug 2009

bude tu iba týždeň a v nedeľu už odchádza a na chatu ideme ku krstnému

alinka76
1. aug 2009

ahojte, tak my už sme pobalený, muž auto povysával a ja robím gofri aj na raňajky aj so sebou. už som zjedla jednu s čučoriedkovým lekvárom a šlahačkou, mňamky 😵

anina1
1. aug 2009

tak prečo si skočila janka?

simka9122008
1. aug 2009

Ali, mňaaaaaaaaaaaaaaaam, ale my robíš chuťky

janka1874
autor
1. aug 2009

pýtala si sa či tu ešte niekto je tak som ti len odpovedala anina ale ináč som sa nezpojila do vášho rozhovoru 😀 alebo snáď áno? 😀 😀 😀

alinka robíš chute dala by som si také fajne gofri

janka1874
autor
1. aug 2009

simi užite si chatu má byť vraj pekne

anina1
1. aug 2009

šak to som sa pýtala centíka 😀 😀

janka1874
autor
1. aug 2009

jaaaaj no vidíš preto sa mi nepáči meno jana lebo potom človek nevie s ktorou rozpráva 😀 😀 😀 😀

martinaj
1. aug 2009

no mam upratane 😝 skoro som umrela, tecie zo mna jak z vola..... idem hodit sprchu 😝
pekny den 😎

simka9122008
1. aug 2009

Tak všetko je hotové, dám malú spinkať a ja sa hodím do sprchy, som taká nervózna že neviem nič zjesť 😝

janka1874
autor
1. aug 2009

simi ty to fakt máš ako prvé rande 🙂

aadula
1. aug 2009

simi je to milé 🙂 ... ale mala som kolegyňu jej manžel chodil preč na montáže a toto isté prežívala 😀

tak my sa ideme zajtra kúpať do Štúrova, moc sa mi nechce, ale kvôli deťom hlavne, veď je moc teplo, tak čo doma...a v podstate ideme s našimi 😅

centik
1. aug 2009

som teraz zistila na Pc ze pred dvoma hodinami som chcela cosi poslat a som zabudla 😀 tak uz to tu nebudem pisat, uz to neni aktualne 😀

anina1
1. aug 2009

čo si chcela poslať? 😕

centik
1. aug 2009

tuto nejaky prispevok 😝

abetka
1. aug 2009

tak ja som prave urobila tortu pre malu, potahovanu, no na prvy pokus celkom fajn, ale uz by som to vylepsila. Ale co uz , clovek sa uci cely zivot 😀
Mala je doma z prazdnin a neviem ju donutit upratat si izbu 😠 Ako to robite, lebo ja mam z toho neskutocne nervy 😠
Simka, tak nech rande dobre dopadne 😵

aadula
1. aug 2009

abetka, tak ja moju moooc ťažko donútiť upratovať 😅

luculka
1. aug 2009

cafte,,uf ja som prave dorobila smotanovu tortu co beriem telinke,,,velikánsku misu salátu a koláč nasim na grilovačku,,a idem dat konecne sprchen,,este som ani nejedla,,

volala som alinke su pred trencinom,,tak za hodku a pol su na záhori,,,,už aby sa zacali natierat repelendom,,, 😀 😀

aadula
1. aug 2009

ja som robila také malé mafinky, celkom sa vydarili..v podstate nie sú to mafinky, len v takom plechu a cesto bolo trošku iné, ale týmto mojim to doma chutilo 🙂

tinyleaf
1. aug 2009

luculka, aj ja som vcera robila smotanovu tortu a kolac, zachvilu cakame navstevu, tak dufam ze sa to v tomto teple poje. Inak do tej zoo zajtra neviem ci my pojdeme, do vnutra zoo urcite nie, boli sme nedavno, iba ak by sme Vas poobede niekde odchytili, ked pojdete uz von. Chceme ist na Partizansku luku,a j ekd neviem ci v tom teple sa tam bude dat vydrzat. Najlepsie by bolo niekde pri vode, len skoda, ze ja uz do vody moc radsej neleziem, trcala by som z nej ako taka boja 😀

centik
1. aug 2009

Lucul a ten postrek proti komarom tam nepomohol? 😕

co dnes mate vsetky tortovy den? 😅

telinka
1. aug 2009

ja nemam tortovy , ja som len kolac na plechu piekla 😅
cakam , cakam na navstevnikov , masko napacovane , chlebik sa pece 😵

akurat mi volala boc...uz presli hranice vydovolenkovaniiiiii do sytosti 😵

centik
1. aug 2009

jejha chlebik domaci? teli to si mohla skor povedat 😀

luculka
1. aug 2009

jeeej teli no na ten chlebik sa tesim,,,, 😀

telinka
1. aug 2009

lucul , tak sa akurat vychladi torticka nez dorazia alinkovci 😉 len sa potom uz v MA nezdrzujet a sup k nam 😵

simka9122008
1. aug 2009

Tak ja zase čakám MM, už každú chvíľu má doraziť