Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
1. aug 2009

asi malej oberem aj odrazatko a by sa spetkou zase celu dobu netlkli,,teda petka nekricala dievčááááá 😢

luculka
1. aug 2009

boooze 😅 s Petkou 😵

telinka
1. aug 2009

aaale lucul , peta aj tak bude lakomaaaa ako vzdy , odrazatka ma dve ale urcite bude zrovna potrebovat to ktoreho sa chyti natalka 😅

centik
1. aug 2009

simka tak si to uzite 😉

huleni
1. aug 2009

jaj baby tak si pekne uzite stretko a nezabudnite fotit:o) ked pisete o "lakomosti " tak nikuska sa stale hada so svojou najlepsou kamoskou co ma jedna to chce druha ale minule niki nemala chybu, boli spolu vp iseku a ňaňa ako ju vola niki jej brala autocko a ona kricala ze aďaaaa to je ňanina mama a skoro sme s pocurali od smiechu akoze ada pod si to vyriesit 😀

liluska
1. aug 2009

ahojte
my sme mali dnes super poobedie. Cely den vonku na dome u znamych takze super, joooj tak zavidim tym co maju rodinne domceky, lili bola taka unavena s takeho akcneho poobedia ze zaspala uz v aute spet a spinka stale, tak dufam, ze to bude uz nocny spanok pre nu 😀
Zajtra sa teda aj my chystame do zoo. Prideme niekedy doobeda tak sa tam snad stretneme 🙂

bzuco
1. aug 2009

ahojte

abetka...naša je neskutočný bordelár 🙄 🙄 🙄 ....u nás zaberie bud riadne už do nej nakričať 😒 alebo....schytám prvé, čo nie je na mieste a hodím do koša....a vtedy sa madam spamätá 😝

abbi
1. aug 2009

joj baby ticho zavidim tu grilovacku, zial my sme nemohli. boli sme teraz 2 dni na vyletoch 😉 boli sme na Beckovom hrade, potom sme boli pri piestanoch na Lehote.. tam sa chalani vyblaznili dosyta. je tam ze australia a Novy zeland,... boli sme sa tam kuknut http://www.modrova.eu.sk/indd.pdf je to tam pekne. a zajtra mame priatelov u nas na opekacke, tak mam co robit 🙂
baby uzite si to tam u telinky. aj Boc tam isla ?

abetka
1. aug 2009

bzuco/ ved ja idem zachripnut ako na nu bliakam koli neporiadku, ale veru jej nieco hodim do kosa a bude poriadok 😀

bzuco
1. aug 2009

abetka...ale musí to vidieť, že jej to do koša hádžeš...inak to nezaberie 😅 😀 😀 😀 😀

abetka
1. aug 2009

no jasne, ved uz som prave vsetky tie popisane papieriky pohadzane aj na skrini vyhodila, bez toho aby ma zaujimalo co tam je a pre koho to je, tak si aj poplakala, ale ja uz fakt neviem ako na nu 😠

abetka
1. aug 2009

kde ste??????????????

telinka
1. aug 2009

ahojte , hlasim ze grilovacka prebehla uspesne , medzi petkou a natuskou to bolo trochu divoke , ale nepobili sa 😉
abbi skoda ze ste nedobehli , boc nebola, lebo len dnes dorazili z cro 🙂

ivana26
1. aug 2009

ahojte,
tak tu robotku mam, ale teda som sa dnes riadne zapotila, kym som poprekladala tie izolacne a zateplovacie bludy, co som ani po slovensky nevedela, ze co to 😝 cely den som brazdila po nete a citala a studovala stavebnu terminologiu . mam teda dost.to bude ina sranda a hlavne ked mu pojdem prekladat na slovensko. to bude nieco 😀 😀 😀
som sa vcera pobavila na kupku, adam sa smykal na smykalke s jednym 9 rocnym chalanom, teda adam ho cely nadseny prenasledoval a vykrikoval na neho ,ze pepiiiii - to asi akoze malo znamenat ze chlapcek 😀 perfektne slovicka si vedia vymysliet tie deticky. uz to zacina byt dost zabavne,ked zacinaju hovorit 😵 😵 😵

tak dobru nocku vsetkym

luculka
1. aug 2009

cafte foto stiahnute zajtra hodim na FB,,,som KO,,,este doma sme absolvovali jednu grilovacku 🙂

no Natuš a Petka to je iná sranda,,,,ked sa vadili o kocik,,tusim aj Anne Marii nebolo vsetko jedno,,,bolo jej Peti luto,,, 😔 ,,,je zviknuta ze velke sestry jej vsetko daju 😵

simka9122008
2. aug 2009

Ahojte kočky, tak drahý dorazil vporiadku, ešte sme boli večer na veľký nákup, už sme skoro všetci hore okrem malého, ten bol s nami tiež večer v hypertescu a dorazili sme domov už o 23.00, ešte chcem upiecť bábovku, pobaliť a poobede keď malá vstane, tak fičíme na chatu, do utorka, takže v utorok večer sem nakuknem, užite si zbytok víkendu aj začiatok týždňa

janka1874
autor
2. aug 2009

Dobré ránko my sa dnes chystáme na kupko ale samozjreme nie hneď od ráno to by bolo asi moc tak prajem každému peknú horúcu nedeľu 😀

bocmanka
2. aug 2009

😵 😵 😵
pekný slnečný dníček všetkým.....
telinka dala 100perc. info, sme už doma od mora a bolo ako inak úžasne..
manžel vraví, že doma sme to skontrolovali, treba ísť zase späť...xixixix
práčka perie o 106, balkón plný prádla....
ale keďže je dnes faakt horúco, to teplo pri mori vyzerá celkom inak..
tak asi aj my pôjdeme kdesi kúpať, veď aj romy to zrejme chýba...
spala otrasneeeeeeee
a celé ráno chodí za mnou, že kúpať kúpať rybičky.....mala také rybičkové plavočky, tak sa jej to asi vybavuje..zlatá je..
keď sa čo to zregenerujeme hodím aj fotosky....
zdravím všetky kočky, simka len tak útržkom čítam, že je doma manželík, tak si to užite...
ivi, k prácičke gratulujeme....sme šli cez budapešť z chorvátska a kebyže nemáme gps, tak sa z nej ani nevymoceme...xixixi

janka1874
autor
2. aug 2009

boc vitajteeeeeee si nám tu normálne chýbala

ivka super len to asi je dosť odborná práca tak budeš mať čo robiť ale aspoň sa zdokonalíš

telinka
2. aug 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=22350&id=...

tu je par fotos co som cvakla 🙂

lucul , veru petke take skolenie nezaskodi, nech sa uci ze nie vsetci sa budu tocit len okolo nej 😉

telinka
2. aug 2009

ivka gratulujeme k novej praci.....ani sa nenazdas a budes "hutorit "po madarsky jak rodena madarka 😉

simka tak si uzivajte najviac ako je to mozne 😵

simka9122008
2. aug 2009

Ďakujem baby aj vy si užite peknú slnečnú nedeľu, malá už spinká, zbalené máme, tak čakáme kedy vstane a fičíme preč

luculka
2. aug 2009

cafte,,,uz som kuk foto,,konecne aj teli oprasila foták 😀 😀
akurat sa pridávaju moje,,,,
tu je desný hic,,,,chceme sa ist kupat ked sa mala zobudi,,ale ani sa mi do toho horka nechce,,,, 😅 ,,,v zoo im musi byt poradne teplo 😝

luculka
2. aug 2009

simi uzite si na chate,,a hlavne muzicka,,, 😉 🙂
ivi no super,,, 😉

liluska
2. aug 2009

lucul tak to si pis ze bolo teplo!!!
Ale sedkali sme v chladku, a tam bolo super, len deti stale chceli ist na horuce ihrisko tak sme ich potom museli zrusit a radcej ist domov.
A foto z grilovacky u telinky je super, muselo vam byt fanasticky!!! 😉

tinyleaf
2. aug 2009

Liluska a kto vsetci ste sa stretli v zoo? my sme boli po obede na ihrisku pri Auparku, ale tiez tam bol strasny hic, tak sme sli po chvili domov a muzi sa sli kupat na zahrade do bazena

ivana26
2. aug 2009

dakujem baby 🙂
no boc, budapest je otrasna 😀 😝 gps je dobra vec, tiez sme si zadovazili 😉 😀
simka, uzite si chatu 😎
dnes je nenormalne horuco, adam sa dnes kupal len doma na dvore, manzel pracuje a samej sa mi nechcelo na kupko

csikike
2. aug 2009

ahojte, este zijem, teraz isli moji chlapi von, lebo doteraz sa nedalo, na kupalisko sme ist nechceli, lebo urcite bolo vsade vela ludi, tak to dozenieme cez tyzden...
luc, teli super fotky 😉
ivi, gratulujem k praci, znie to super
inac u nas je este stale 30°C, takze akurat na skpatie pre mna, ani von som nesla, lebo toto pocko moc nemusim

luculka
2. aug 2009

ufff,,,,to je vedro,,,boli sme sa kupkat,,Natus este s tatom vencia,,pocitam ze padne ako kabela,,,

a kto ste vlastne boli v zoo??? kde je foto??? 😵