• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
tiny tak to uz fakt nemas moc casu ho to naucit :slight_smile:
a spinka aspon sam v izbe alebo s vami a v malej postielke?
3. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilus, ved ja viem ze uz na to cas nemam a ani ho to dovtedy nenaucim. Maly spava uz viac ako mesiac vo svojej izbe, takze toto sme vyriesili, len tu postielku nie :frowning2: A mne sa do toho velmi nechce, lebo to bude zase vecerny boj, ked bude vyliezat z postele. Z postileky nevylezie, ak nezaspi pri mlieku, chvilocku si poplace a potom zaspi.
3. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super ze spinka uz sam v izbe!!! to je fajn, takze uz jeden problem za vami. :wink:
A v noci spava ako? este k nemu chodis??
3. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nie, obcas pocujem ze zaplace, ale vacsinou do 2 minutiek je zase ticho. Iba ked neprestava, tak k nemu zajdem a potom zase odidem. Len tym ze spi takto celu noc, tak sa zacina dost skoro budit, priklad je dnesne rano :frowning2:
A Vy ako vyriesite spanie deticiek? Viem ze mas este cas, ale das Lili k Vam alebo ako?
3. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiny, uteka to. Ja som v tomto tyzdni uz rodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak, dnes Kata sedela 10 sekund sama. Uplne som v soku. Stale sa taha do sedu, tak som ju dala a ona frajerka ma takto prekvapila. Ale budem jej to musiet zarazit, lebo to nie je dobre na chrbticu. Predsa len ma len 4 mesiace. Na sedenie ma casu a casu
Nejake fotky z tej ZOO nie su?
3. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
tak sme doma sme sa pekne rozlúčili s krsniatkom a išlo domkov (cca70km od nás) Sendy sa strašne páčila malá Sofinka stále okolo nej chodila že baba baba a ukazovala na ňu a potom bola perfektná že baba chrrrr (to znamená akože chrápe t.j. spí) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mimochodom viete čo sme zistili že majú obe úplne rovnaké číslo za lomítkom v rodnom čísle ja som ešte také niečo nezažila normálne za lomítkom čo sú 4 čísla tak ich majú Sendy a Sofia rovnaké a pritom je medzi nimi rozdiel presne 1 rok a 7 mesiacov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tie cisla myslim idu od zaciatku kazdy rok. Ana aj Kata maju rozdiel medzi tym cislom 41
3. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt zucha? to som fakt ani netušila ale potom to je iná sranda sendy bola decembrová a má také lomítko a Sofia je júlová :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neviem, aky presne je v tom system, ale viem, ze sa to opakuje, ale kedy a za akych podmienok to nastava, to netusim
3. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sranda zucha to som ani netušila

ženy kde ste?
3. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,,,to nase dieta je na duracelky,,,,,,celý den behá,,,snazim sa ju unavit,,a ona ja tak skorej ako o desiatej nezaspi,,,,

zucha no mala je sikula,,asi bude aktivne dietatko :grinning:
3. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer :slight_smile:

lucul nechcem ta nastvat , ale u nas sa vstalo o osmej , aj zaspalo o osmej :dizzy_face: ale na obed spala len 1,5 hodky

zuchine deti budu asi vsetky take hyperaktivistky :slight_smile:

pokial viem fotka zo zoo je len jedna aj to na FB :sunglasses:
3. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda splocna fotka zo zoo decembroviek, alinka ich tam ma rodinnych viac :wink:
3. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli ja ju mozem ist uspavat o pol deviatej,,aj tak zaspi o desiatej
3. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
LUCUL uzasna je ta fotka :slight_smile: aj ja chceeeeem zrkadlovku :wink: :wink:
ja este zavaram broskyne. poobede sme kupili ale boli sme este na navsteve, tak teraz spolu s muzom zavarame :stuck_out_tongue_closed_eyes:

BOC moja vitaj doma :wink: :wink:
Nas natan tiez dnes vstal extra skoro ale to skoro vsetci, lebo sme mali jednu extra aktivnu MUCHU :angry: :angry: :angry:
3. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak zase si rano potiahne , potom dospis :wink:
3. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee,,,o siedmej je hore,,,
3. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucul wau o 7mej? :sweat_smile: to Biba zaspava medzi 22-23 hod ale potiahnema aspon do 9-10 :sweat_smile: a poobede spi 3 hodky

Tiny a nemas si od koho poziciat dalsiu postielku? alebo kupit?
4. aug 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno, my sme už hodinu hore :wink:
4. aug 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte aj u nás sa v poslednej dobe zas vstáva medzi 6.00-6.30 a tak bolo fajne keď vstávala o 7.00 no čo už a spávať sa chodí o 20.00 niekedy je síce hore aj do 21.00 ale pekne leží v postieľke a len tak si tam debatuje no a asi ako posledný ešte spíme 2 krát za deň ale občas už len raz ak sme niekde na kupku alebo tak
4. aug 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano my sme tiez nejako po 6 vstali ja mam zasa herpesa kazdy mesiac mavam .... aaach jaj, a este sa aj blizi nejaka extra silna burka aspon teda na pohlad :fearful:
4. aug 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vraj majú byť búrky tak uvidíme tu je len zatiahnuté a fúka (ale vietor je v Ke úplne normálka)
4. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial je burka okrajovo ale leje take obrovske klapiska trieskaju
4. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my tu mame v PD naprsane ale tak dusno ,takze akokeby ani nepoprsalo :confounded: akurat som ukecala maminu ma dovcu ze nech nas pride kuk tak je na ceste, sa tesim, lebo ona to vzdy zvrtne tak ze nech prideme my a dnes som ju presvedcila.O) aaa ako vzdy sa mi nic nechce...mam pocit ze u mna to je uz normalka:o)
4. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huleni a neprekvapíš aj ty prírastkom pri toľkej únave? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u mňa to tiež tak bolo
no tu zdá sa že ani nepršalo a ani to tak nevyzerá že bude ale je príjemne taký fajný vzduch konečne nie je tak dusno a je tak viac menej pod mrakom

celkom by som aj ja prijala nejakú návštevu sa mi tiež nič nechce ale nič ani robiť nemusím navarené máme tak veget
4. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak huleni sa chystaju na porirastok nie?
4. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby viete čo som si teraz všimla tému kde je 20335 príspevkov a nie je zablokovaná a my sa tu stále snažíme po 10000 otvárať novú ako to vlastne má byť
4. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Centi, aj som sa pytala znamych ci nemaju postielku navyse, ale nikto nema..a kupovat sa mi zda zbytocne na nejakeho pol roka. U rodicov jednu mame, tak v najhorsom pripade ju prestahujem k nam, ale este asi skusime tento tyzden predsa len tu velku postel...
4. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to najskor adminky by vedeli
4. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aidi super, tak nech sa vam co najskor podari..... aj ked uz sa na poradni nebudeme stretavat..... :sweat_smile:
vcera som tak rozmyslala, ak je to male chlapec, tak uz asi dalsie dieta planovat nebudem.... nerisknem 2 chlapov :angry:
tiny ako sa citis? kedy mas naplanovany CR?
4. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok