Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
10. aug 2009

cafte prisla som ku,,,upravujem foto stále,,, 😝

no konecne kamoska aj tá az v Kopťanoch,,,daleko 😖

janka1874
autor
11. aug 2009

Dobré ránko
tak ja už mám za sebou odber a teším sa lebo nebude modrina no šikovná sestrička čo iné dodať
ešte zajtra ten glukózový test a viac menej zas na nejaký čas pokoj len dúfam, že výsledky budú dobré

aadula
11. aug 2009

ahojte

ZUZANKÁM prajem všetko najlepšie k meninám, veľa zdravíčka, šťastíčka a lááásky 😵 😵 😵

csikike
11. aug 2009

ahojte, tiez sa pripajam a vsetko naj zuzkam 😵
maly mi este chrni a potom ideme do MC, tato isiel na fusku, takze pride asi az vecer domov

janka1874
autor
11. aug 2009

vážne
všetko naj naj naj zuzkám k meninám 😀

bzuco
11. aug 2009

dobré ránko...a dakujem

a tiež blahoželám abetke a zuche a......je tu ešte nejaká zuzka? 😕 😅 😅 😅

bzuco
11. aug 2009

janka...aj ja som bola na krvi 😝

anina1
11. aug 2009

dobré ráno, všetkým Zuzankám všetko naj k meninám 😉

tinyleaf
11. aug 2009

ahojte, tiez sa pripajam ku gratulacii pre vsetky Zuzky 🙂

tinyleaf
11. aug 2009

vcera som bola maleho dat prvykart ostrihat 😉 Az mi bolo do placu, ked ho v kadernictve strihala strojcekom. Mne sa take mini vlasky nepacia, ale mal ich uz dost dlhe a take riedke papericko, tak som sa nechala prehovorit. Takze mame doma takeho maleho trestanceka, ale dufam, ze mu to rychlo dorastie 🙂

martinaj
11. aug 2009

ahojte 🙂 vsetkym Zuzkam prajeme vsetko naj 😵
ja som bola dnes v poradni, male je ok a je trosku vacsie 😉

huleni
11. aug 2009

ahojte aj ja sa pripajam...vsetkym zuzkam vsetko len to najsamlepsie:O)
ja od vcera sledujem tu nasu banu handlovu a je to hrozne, 20rodin pride o niekoho blizkeho:O((( moj ocino bol v bani 15 rokov a rano mi nedalo som mu posielala sms ze som rada ze tam uz nerobi:o/...fakt smutne, my tu mame nejaky zakliaty ten region, stale nejaka tragedia.o/

bzuco
11. aug 2009

huleni...hej, pozerala som...strašné to je 😢 😢 😢

janka1874
autor
11. aug 2009

no huleni pre tých čo robia v baniach je to stále strašné riziko tým ale nechcem povedať že inde nie je len tam je to o niečo väčšie ako pri záchranároch
je to hrozné ale podľa mňa absolutne nemajú šancu na prežitie tam dole no neviem si predstaviť ako by som to prežila kebyže tam mám niekoho blízkeho je to fakt strašne smutné

silvika
11. aug 2009

dobry den zienky u nas leje staby z krhly, vcera sme boli v galandii ze celkom fajn, maly sa zabavil tri hodinky az som ho musela nalakat na to, ze ideme za tatom az po tom sa mu chcelo z bazena 😉

janka1874
autor
11. aug 2009

no dnes je tu nejako prázdno tak u nás sa montuje retiazka na dvere lebo slečna je nejaká moc šikovná v tomto a už otvára vchodové dvere akoby nič
a my sme boli na nákup vo vedľajšej dedine na mäso z poľska tak sa vytešujem že zas je plný mrazák a bude pokoj
no a poobede ide slečna ku babke a dedkovi a ja idem baliť na chatu a dúfam, že stihnem aj čo to iné porobiť

ajula25
11. aug 2009

ahojte
teli užili sme si na dedine. veru bolo fajn....

Zuzankám všetko najlepšie k dnešnému sviatku..... 😉

ivana26
11. aug 2009

ahojte,
zuzankam vsetko najlepsie 🙂
velmi smutne ta handlova, moj ujo tam dlhe roky pracoval. neviem si predstavit ,co prezivaju rodiny 😢 😢 😢
adam je stale hrozne hystericky, lezie mi to na nervy. aj teraz pre obedom hodil taky hystak 😠 😠 😠 .
idem ho ulozit, lebo uz nevladzem
inak neviete mi poradit nejake lacnejsie ubytko na slnecnych jazerach pri senci? chystame sa tam na jednu potapacsku akciu 😉 🙂

silvika
11. aug 2009

ivi nas tiez mal dnes svoj den, na vsetko prehnane reaguje hysteriou. rano pokusal umyvadlo kvoli tomu ze som vypla vodu .... a to sa na to hneva kazducky den ale doteraz nehryzol porcelan tak som mu capla po rukach lebo som sa aj ja zlakla ze si zuby vybije 😲 a to este kludas 😅

silvika
11. aug 2009

to som kludas sak uz ani pisat neviem, o chvilu sa hadam budem musiet ucit aj rozpravat 😝

ajula25
11. aug 2009

fakt s tou Hanldovou je to hrozné smutné.....20 rodín prišlo o svojich mužov, synov, otcov....hrozné!

Ja som o 11.00 zobrala Lukáša a šli sme na prechádzku. Tiež už bol na nevydržanie a len reval. Nosil mi sandálky, tak sme šli. Prešli sme sa, zjedol asi 10 lyžíc polievky a vypil mlieko a zaspal....som zvedavá dokedy......

Silvi som sa pobavila, že kuše porcelán 😀

ajula25
11. aug 2009

Mati super, že bábenko je ok.... páni to si už 13-ty týždeň? no to bežíííííííííííí 😉

ivana26
11. aug 2009

silvi, ja teda kludas nie som a o to to je pre mna tazsie 😒 😉

silvika
11. aug 2009

ivi ja mam obcas pocit ze maly ma tiez prevychovava na obcasneho nervaka .... snaaad odolam 😉

ajula25
11. aug 2009

tak to mne nervy niekedy až kypia...... 😲

janka1874
autor
11. aug 2009

ja som len kľuďas bola ale niekedy mám taký flegma deň ako dnes už sa síce Sendy hodila asi 2 krát o zem a som jej povedala keď sa jej to páči nech sa hádže už na to nejako extra neregujem pre istotu

luculka
11. aug 2009

cafte zuzkám vsetko naaaaj,,,

mi neuverite ale nasa princezna zaspala vcera o 21:00,,,,a stavali sme o deviatej,,,, 😵 😵 😵
normalne som nexápala,,,asi jej davaju zabrat prázdninári,,,, 😀

aida
11. aug 2009

ahojte
Zuzkam vsetko naj naj naj 🙂

My sme dnes spali od 9 hod. do 9.30 hod. a teraz uz zasa spinka. 🙂

aadula
11. aug 2009

lucul to ti krásne spinkala a aj tebe aida.. mne teraz malý nejak krátko spáva..večer zaspí tak okolo 20.30 približne a ráno je už pred 6.00 hore...ale teraz spinká už od 11.tej

silvika
11. aug 2009

aadul mnw zaspal o pol dvanastej a od jednej je hore 😒