• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte
Tiny gratulujem k Sofinke. Nech vám rastie do krásy a robí iba radosť. HLavne nech te zdravé :wink:

Tak náš Lukáš ani nerozpráva, ani nechodí na nočník....tak my sme pozadu asi úplne. Ale rozumie mi všetko. Dnes som ho ukladala spať a on mi stále vstával a sadal si na postieľku. Tak som zmenila tón hlasu a vravím mu: čo povedala mama? a on? ukázal mi no no....som myslela že z neho odpadnem. No smiechu som sa nezdržala. :sweat_smile:
18. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli vonku a jednej známej malá je tiež decembrová ako naši...a tá so mnou normálne kecala...som zírala :confused: :sweat_smile: a že hocikedy si povie mame...mama prestaň! :grinning:
18. aug 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Marek keď mal tolko čo Lukáš tak už sa mu pusa nezavrela.... a strašne rád kreslil. Voskovkami. Mám na stene zarámované jeho dielko z doby, keď mal 19 mesiacov. NAkreslil vraj moju nohu. A to mi povedal sám. Že mamina noha.... :grinning: A Lukáš? maximálne mňam mňam. :grinning: a pta pta pta a baďo a baba, mama, ti ta (tik tak)....teta, deda, tita (cica-mačka). A asi tak vsjo :sweat_smile:
18. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam, že máte krásne pokroky..slová, nočník ... to náš Samino je nejaký opozdilý...všetko rozumie, ale nechce ani to mama povedať.. u nás existuje len hao...príde k mm a začne po ňom štekať..tak mu vysvetľujem, že to je ocino nie havo... ale tiež ukáže v knižke zvieratká..a keď mu niečo poviem, tak "ak chce" rozumie...je to malý tvrdohlavec a na nočník!! nehrozí :sweat_smile:
18. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul tak to sme na tom podobne.
18. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan. dobrú noc :slight_smile:
18. aug 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajulka dobrú

glor, ak sa podarí, tak malé stretko v NR budúci týždeň a Košičanky zas u nich malé stretko :wink:
18. aug 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som akurat dopiekla....adulka,dik...no uvidime,ako budeme na tom s casom.Uz dlhsi cas sa ale chystam do NR ku kamoske a k jej malej,tak eventualne by sa dalo spojit jedno s druhym,aj ked nic neslubujem,kedze neviem ci budeme doma....ale rada by som vas vidiet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glor, si mi chúťky narobila..som hladá ostala :grinning:, len ešte presne sme sa nedohodli...ale to iste doriešime :slight_smile:
18. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tiny gratulujeme k Sofinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o akom stretku a kedy sa bavite? :slight_smile:
19. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
martinaj tu trošku vyššie písala aadula stretko v nitre alebo príď do Košíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ste toho dosť včera popísali no my sme tiež čiastočne pozadu rozprávať Sendy nebude ani za svet síce pridala nové a veľmi dôležité slovíčko nie a aj ho pekne povie nie a viete si to predstaviť všetko čo jej poviem aby urobila alebo či niečo nechce tak na všetko je teraz nie no a s nočníkovaním sme teda moc nepokročili doma sme síce skoro celý deň bez plienky sem tam nehoda ale viac menej nočník zaberá už chodí aj sama a tlačí si dole nohavičky no ale akonáhle jej dám plienku presne vie že aj tam sa to dá urobiť tak vonku nemá ani náznak aby sa pýtala na nočník a akurát čo vieme super je papanie to tiež ja sa nemôžem ani dotknúť lyžičky všetko sama ináč radšej jesť nebude
19. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kosic? :grinning: no to asi muza nenahovorim, ale na nitru mozno ano :slight_smile:
verca rozprava uz dost, a opakuje skoro vsetko aj ked niektore veci skomolene ale nadavky jej idu najlepsie :angry:
19. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
nevmate niektora skusenosti s podnikatelskym zamerom na prispevok z UPRaSV? mam to vypracovane, ale potrebovala by som to skontrolovat
19. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
to kde ste všetky? využívate posledné teplé dni?
19. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Tiny gratulujem
My sme boli vcera v tej Zoo Zlin bolo super odporucam je to nadhernna zoologicka mala cestu prezila bola uzasna vobec neplakala a ani nespala cez den a vydrzala do 18 hod. hore a to sme odchadzali akurat domov a to zalomila a spala celu cestu. O 20 hod. som ju musela zobudit a cestou spat sme sa este zastavili na salasi pri Lozorne na bryndzovych haluskach a prisli sme domov o 22 hod. :slight_smile: Takychto krasnych dni by som prijala viac ale co uz ked MM nemoze.
19. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajula neviem ci posledne teple dni - ja som pocula, ze takto ma byt az do oktobra, asi by ma porazilo... Ja uz teraz nevladzem nic kvoli tomu teplu a s tym bruchom...
19. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiny, gratulujeme k Sofinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike ja som sedela na urade v komisii na schvalovanie tych prispevkov a vsetci cosa drzali tych bodov, /sme davali taku osnovu/ tak sme to schvalovali ked spravili test, ale ak nieco potrebujes mrk posli a ja preposlem kolegyni na urad nech ti to mrkne:o)
19. aug 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aká je nááádherná
19. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tak ako s tým stretkom? kto by mohol a ktorý deň? dáme stredu? okolo 16.00 v parku? čo vy na to?
19. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej sofinka je zlatučká

ajula my sme boli na kupku a chystáme sa aj zajtra na rybu neprídáte sa niektorá
19. aug 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tiny prekrááásna je sofinka, a vôbec nevyzerá také drobuliatko, romy mala 2600 g keď nás púšťali z pôrodnice, takže ty to budeš mať niečo podobné...
:slight_smile:
ja mám svoje 2 hodinky, deti som dala k našim a upratujem to tu trošku, lebo dnes sme boli v aquaparku v turč.tepliciach bolo faakt horúco, o pol tretej sme prišli domov, romy zaspala už cestou odtiaľ a spala doma v postieľke až do pol piatej, takže dnes zaspí zrejme až pred deviatou, ale nevadí, aspoň mám čas sa trošku od-detiť....lebo už je toho faakt dosť, telinka vie svoje...
aida....zoo je úžasnáááá, boli sme tam s chlapcami, a chystáme sa aj s romy, ale času je taak málo....
u nás máme v sobotu hradné slávnosti na hrade strečno , 22.augusta teda, kto by chcel prísť....my asi skočíme, ale je to medzi žilinou a martinom, takže z tohto regiónu som asi sama...
:slight_smile:
budúci týžden stále zvažujeme či ísť do tatier ešte sa trošku potúlať, alebo naopak ísť to rakúsko skúsiť a ten zábavný park marchenland....
19. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc, keby som si ja mala vybrať asi by som šla do tatier, ale deťom sa asi bude viac páčiť ten zábavný park :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofinka je nádherná
Jani mi sa zajtra nepridáme, lebo sa ideme do Maďarska kúpať
19. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nič simi tak toto leto sme sa fakt ani moc nestretli ako keby sme od seba bývali 100km :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no čo už ani na kupko sa už asi spolu nedostaneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja len na skok zasa :unamused:

tiny...maličká je krásna - gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naše dnešné nové slovo - mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
ale keby ste ho počuli ako chutne to povie, idem ho zožrať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja jeho rečnenie neriešim - však chlapcom sa nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a raz poriadne hovoriť začne :wink:
19. aug 2009 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:

sofinka je kraaaasna....aj by som si dosla privonat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

boc...tak si si aspon 2 hodky oddychla?....je to des mat doma takych troch hyperaktivnych chlapov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

no veru vy kosicanky....sa neviete stretnut :grinning: :grinning: ja sa tusim s alinkou vidim castejsie ako vy z jedneho mesta :sweat_smile:
19. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok