• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
tiny to je v pohode vôbec nemusí buntošiť v noci mne to robila Sendy bežne a nepomáhalo budenie lebo zaspala do 5 sekúnd na prsníku tak som to vzdala a potom keď vstala sama tak všetci susedia vedeli aká je hladná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiny, ja som tiez bola na tej prvej prehliadke v ambulancii. Ono tie deti chodia nie cez navstevne hodiny, ale ked je na to vyhradeny cas a nie je tam nikto chory. A tiez som bola s nou sama. Muz,klasika v praci a Ana bola s niekym doma, ale uz neviem s kym. Asi s babkou, lebo mu je v praci stale :sweat_smile:
24. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, najdete to v NR lahko... najdete most cez rieku (smerom na univerzitu SPU) a pred mostom na svetelnej krizovatke odbocite do lava ak idete od tesca a ak idete od univerzity tak hned za svetelnou do prava, pokracujete rovno, aj cez kruhac az kym nepidete k futbalovemu stadionu, tam zaparkujete na velkom parkovisku a uz len idete tym smerom kde je zelen
24. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiny a vitaj domka :dizzy_face:
24. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teeda dufam, ze si dobre pamatam tu cestu :grinning:
24. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csi,my sme tamboli fotit,ale nepamatam presne to,zeked budeme vchadzat z dialnice od Ba po kruhaci hned doprava?
24. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja neviem ale mne normálne prišla pediatrička domov pri malej no neviem ako to bude teraz uvidíme aké bude počasie
24. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,,simi kráááásne fotky,,,

tiny vitajte doma,,, :slight_smile: :slight_smile:
no mne asi mala v sobotu na oslave prechladla,,,,,5x pocikala,,,, :unamused: :unamused: bolo teplo,,tak boli otvorene dvere von,,,potom prsalo,,,ochladilo sa a samozrejme behali stale k dveram,,,este je aj bez plienky takze si sadne na zem,,,,dnes sa
24. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem glor, lucul

mne k malemu tiez prisla pediatricka domov, dokonca raz sestricka a na druhy den aj doktorka. Teraz ale po prestahovani chodim k inej, vraj je sukromna, platili sme aj za vstupnu prehliadku, ked k nej prechadzal maly. Zajtra ma poradnu a dala mi aj cas, kedy mame prist, tak sa nebojim ze budem trcat dlho v cakarni, len to ze musim ist s tyzdnovym babom hned von medzi ludi. Ale aspon podporime imunitu :slight_smile:
24. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som vcera 1x videla sesterkinho 2 týzdnoveho drobca,,,Riska,,,,juuuuuj to vonave majinkate mimnko,,,,,asi sa dam nahovorit na druhe :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nbo ja neviem s tou imunitou nasa dok hovorieva, ze dieta do takeho tretieho roku si nema posilovat skor budovat a ze malinke babo to zbytocne vysiluje ked musi bojovat este s nejakym bacilom ...
24. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiny a naco ju chce vlastne vazit sak prisla z porodnice a je prevazena nie?
24. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
silvika, tak vidis, to ma nenapadlo :slight_smile: Asi chce mat vsetko zdokumentovane , lebo neveri, kym nepreveri :grinning:
24. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja ked vas citam tak by som najradsej zajtra prisla za vami ale ja som taky antitalent ze by som sa isto niekde stratila:O/
no a nasa dokina prvykrat normalne prisla k nam predpisala co treba a az potom na poradnu...a este ste pisali o jedle..baby z toho mne stoja vlasy ..nikola nechce skoro nic..ovocie ziadne, maso nechce, zeleninu ziadnu, maximalne rano trsoka pudingu, predtym sunar, cez obed polievku vecer sunar a proste desne papa..ale je sikovna, pekne rozprava, rastie tak ma to sice stve ale neporiesim, proste toho asi nepotebuje tak vela.O) a najnovsie mi zoberie penazenku pyta sa ze kolko a ja ze neviem tak otvori zacne preratavat a potom ked jej to chcem zobrat tak normalne sputi ze nononono..akoze mamina nemozes.O)))
24. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a uz si aj po poradni? ci pojdes iny den? no nasa si odpisala udaj z prepustacej spravy z porodnice nehovoriac o tom, ze bola u nas v domacnosti a potom sme boli az na tu dalsiu poradnu u nej a vtedy ju aj prevazovala, sak co sa maju babetka denne prevazovat ci kieho ?
24. aug 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
huleni zlata nas zasa pojeda hlavne ovocie a zeleninu, rajciny, slivky, jablka, melon, hrusku a polievky na tom fici
24. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a prave som vas vytiahla z 2 :grinning:
24. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babky....nechcete pre dievky?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6487652

ja som ju kúpila malému - samo v inej farbe :grinning: - a je super a perfektne sedí...odporúčam :wink:
24. aug 2009 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: :confused: kde ste???
24. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tu :grinning:
24. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
no mrzne to tu a vonku je horúco :grinning:

luci ako sa ti fotí so zrkadlovkou? sú krajšie zábery?

No jedenie: Lukáš je všežrút, ale najviac mu chutí keď MM príde z roboty a s ním...posledné dni ale nechce poobede jedávať. Neviem čo zasa sa deje, či nie ten posledný očák sa reže...no uvidíme. Inak je to šrotovník. :grinning:
24. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, myslíte, že sú veľmi dievčenské?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5563742
potrebujem malému niečo na vonku, na behačku, nové máme baťovky - ale na odrážadlo, do piesku a tak na bežné ničenie nemáme, už ide jeseň, tak by sa využili
mám ich odskúšané, mala ich aj barborka a boli super
24. aug 2009 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bzuco podla mna do piesku sú fajn. farba je taká bielo - hnedá, takže aj aj. Podľa mňa sú aj pre chalana v pohode.
24. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ajul niekedy ano,,a niekedy by som radsej mala moj starý fotácik,,,, :sweat_smile: :rolling_eyes: ,,ako napriklad v sobotu na oslave,,polovica rozmazane,,,,..alebo ruka noha nejasná rozmazana,,,no mam sa este co ucit,,,,

tak som moj skovala a fotila so svagrinej obyc digitálom,,,a na paradu fotky,,,, :rolling_eyes: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bzuco myslim ze v pohode :slight_smile:
pridala som foto....http://mojich365.blogspot.com/
24. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díky moc...
24. aug 2009 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://1.bp.blogspot.com/_sjDbeoE66CE/SpLu8ShPFhI/AAAAAAAACdY/dATh-Lff0U8/s1600-h/Dominika.jpg

luci tak táto fotka by mohla ísť aj na titulku. Úžasná je. Klobúk dolu. :wink:
24. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neboj Luci. to iba prax potrebuješ. S tvojím talentom....aj so zrkadlovkou sa naučíš a budeš sa tým živiť :wink:
24. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeej ajul dakujem,,,no uz som si zalozila galeriu,,kde si davame taketo foto,,co mam deti,,,, :dizzy_face:
24. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
galériu doma? na stene?
24. aug 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok