• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
ahojte,
ja sa tiež pripájam všetko najlepšie ku krásnym 15-tym narodkám a dodávam, že moja mamička má dnes 60 rokov, pána fera, aj sme si trochu poplakali... :dizzy_face:
25. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je ine vyrocie lucia.......maminke vsetko naaaaaaaajlepsie a vela zdravicka nech sa moze este dlllho tesit z vnucika ci vnucat.....ale ak si ju dobre pamatam z foto tak nevyzera na tolko :wink:
25. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka, Annamárii gratulujeme ku krásnym 15tim rôčkom a tiež luckynej mamine k 60-ke... a boc aj tvojej nevlastnej švagrinej? :grinning: a prajeme všetkým hlavne veľa zdravíčka :slight_smile:
25. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dodoknem Boc je namna dost zlozity :sweat_smile: :sweat_smile:
25. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,,,,Ajul pripís naa zoznam stretka,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:

no ja som KO,,,vcera sme s tatinom špárovali nove kachlicky na terase,,, :unamused: ja som nalievala,on utieral a roztlácal,,,,,a dnes pokracujeme,,,teraz mam free,,,isiel kupit dalsie sparovadlo,,,,

nohy sa mi trasu ako keby som celu noc presexovala,,, :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééééééééj tu sa dnes oslavuje, tak to je supeeeeeer, všetko naj oslávencom rôzneho veku :slight_smile:
25. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul :grinning: :grinning: sa vyhováraš na kachličky a špárovanie
25. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak staremu Kostalovi v tom filme :grinning:
25. máj 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no vcera sme padli obaja do postele taký roztrasení,,,že fakt sme na nejaké hráááádky nemali ani pomyslenie,,,, :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

centi,,,po ceste kolem světa???? :grinning:
25. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj malá chodí kazdý vecer s tatom na nas pozemok,,,,robí tam plot a mála chodí polievať,,,,zbalí konvičku a ide,,,, :slight_smile:

a domov dojde jak cigánča,,,, :grinning: :grinning: :angry:
25. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul to polievanie by sa páčilo iste aj Samkovi...aj dnes mi vylieť vodu na kvety...vždy ju objaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte, že máme dlažbu v kuchyni
25. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sme konečne doma dnes sme to trošku prešvihli s časom ale už je v postieľke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a ja zajtra idem na tú krv ráno pomooooc zas mi urobí modrinu
25. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucha ze o 5.30. Boze to ako zvladas fungovat cely den? nam vstava mala o 8 a ked cez vikend vstane o 7 tak sme z toho na nervy ze co tak skoro:slight_smile:)))

Kocky ja som objavila malej na nose pehy:slight_smile:))) Je to dedicne ci od slnka? Kremikujete detom tvaricku? Aky krem pouzivate?. Mne ostal z minuleho roku sebamed 50 ale asi ho vyhodim ked nie je ucinny:slight_smile:))
25. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K 15nastim narodkam zelame vsetko naj. Aj ja chcem 15. Ale s rozumom co mam teraz:slight_smile:))))
Lucia79 aj tvojej maminke vsetko naj k 60tke.
25. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zrzulka pehy sú dedičné a nie zo slniečka asi som ťa moc nepotešila ale tak to je :grinning:
25. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pehy pacia, ja by som chcela byt rysava a mat pehy a rysava ale kucerave vlasy :grinning:
25. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no centik ver tomu že ak by si taká bola tak by si zas chcela niečo iné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je ako kučeravé vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som bola veru pehava, teraz to už je lepšie. a chcem sa dať teraz odfarbiť na zrzku, sa mi tá farba veľmi páči. ale neviem či pred stretkom alebo po, aby ste sa ma nezlakli :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz vrch hlavy skoro blond, a farbit si radsej dlhsie nechcem ale potom tiez hadam hodim farbu ala zrzka :grinning: a pehy hadam tiez niekde zozeniem :grinning:
25. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
centik primaľuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som zas teraz chcela bledšie vlasy..len naposledy v drogérke som musela rýchlo farbu vyberať lebo Samko už na mňa vykrikoval...a tak som zas zobrala tmavú blon...tak som stále hnedá :grinning:

mne zas ostali "pehy" teda Paťke od kaihnií na chrbte a bruchu..normálne jej od zimi kopec fliačkov ostalo :unamused:
25. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anuska dakuje za gratulacie :slight_smile:
ked su pehy dedicne , tak by ma zaujimalo po kom ich annamaria ma kedze u nas v rodine ich nikto okrem nej nema :sweat_smile: :grinning:
25. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka, že geneticky sa dá dediť až 7 generácií :wink:
25. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna by ste teraz ani nespoznali tie co ste ma uz videli, vyzeram hrozne :grinning: vlasy mam kratke, takze ostrihat sa nemozem, farbu tiez nemozem zmenit, lebo sa mi uplne znicili pri poslednom farbeni :grinning:

nejdu teraz do mody klobuky??? :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no telinka možno po nejakej staršej generácii
ale ak by neboli dedičné tak by sme ich asi mali všetci kedže sa pohybujeme na slnku alebo to je aspoň môj názor :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik som videla fotky na FB, ja som ťa spoznala :grinning:
25. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul tam som mala 37,7 teplotu na tych fotkach, kurhy pod ocami a cerveny nos :grinning:
25. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
centik stále sú moderné v lete klobúčiky tak nie je problém zamaskovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz ho uz nemam cerveny, ale spravili sa mi take biele supinky okolo nosa :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok