Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
27. aug 2009

teli, ja citam, ze trasies panvicou... som to nepochopila a potom kukam, ze je to pravicou 😀 , asi uz vazne budem musiet ist pod sprchu a spat, len skrecok je este hore a bude sa pytat zase do vane ked bude pocut vodu 😕

telinka
27. aug 2009

pravica ci panvica...moja draha csiki....materska demencia na nas dolieha... 😀 😀 😀

anina1
27. aug 2009

Ďakujeme telinka maminka 😉
csiki aj panvicou bude triasť zajtra hádam 😀

abetka
27. aug 2009

😀 😀 😀 😀

abetka
27. aug 2009

bzuco- relaxujes?

silvika
28. aug 2009

dobre ranko, dnes asi ja nastupujem po csiki s tym "super" dnom. maly len reveee, nic nie je dobre este aj ked je reklama kratka tak vyrevuva, prsty stale v ustach ....

abetka
28. aug 2009

ahojte. My sme absolvovali neurologiu a celkom fajn, tak som spokojna 😵
silvika- vydrzzzzzzzzz

janka1874
autor
28. aug 2009

Dobré ránko žienky ako sa máme ako tak čítam tak dnes má super deň silvika tak pevné nervy prajeme

ajula25
28. aug 2009

Ahojte
my sme hore už pomal od 5.30...no som mu urobila mlieko a potom ešte poležal do tej 6.30 ale aj tak som uťahanááááááááááááááá. prečo nespáva aspoň do 8.00 hod.?
Bzucko gratuleujem k tým 2 zvládnutým, štátniciam. 😉

csikike
28. aug 2009

ahojte,
som aj zabudla vcera pisat, ze malemu ide stolicka 17ks zuba, sme mu presahali papulku, ale pekne zaspal, len trocha viac mrnci ako zvykol
inac chlapi mi este drichmu... ale tomi je ako hodinky v tomto, takze o 4 min. je hore

silvika
28. aug 2009

csiki a to ti poobede aj spava este? nas ked spal do devioatej tak uz nevedel zaspat

martinaj
28. aug 2009

ahojte 🙂 silviam dotatocne vsetko naj 😀
baby dnes idem so sestrou do viedne 🙂 tak sa tesim, pobehame dake muzea a pojdeme na sushi 😀
vcera spravila statnice 😉
a moj muz bude s malou a slubil mi, ze uprace kym sa vratim 😀 tak na to som vazne zvedava 😅

janka1874
autor
28. aug 2009

martinaj tak si uži pekný deň

silvika
28. aug 2009

baby a kde sa tak dobre nakupuje vo viedni a nepoznate tam aj nejaky chyrecny podnik kde by sme si len tak vybehli kavu vypit? nie ste tu niektora taka viedne znala?

tinyleaf
28. aug 2009

Dobre ranko 🙂
Bzucko gratulujem k dvom zvladnutym skuskam 🙂 A to ze tretia nevysla, neboj urcite ju hravo spravis v najblizsom termine, aj ked si viem predstavit, ake to je ked vies ze si sa tolko ucila a kvoli nejakej hlupej otazke Ti ju nedali ☹ Aj tak mas moj obdiv ze pri rodine to ucenie zvladas

martinaj
28. aug 2009

juj silvi ja sa vo viedni nevyznam... ale sestra ano, takze ona je dnes moja delegatka 😀

tinyleaf
28. aug 2009

Mata, joj hned by som sa pridala do tej Viedne 🙂 ja sa najblizsie tyzdne nikam nedostanem a potom ked uz bude mala vacsia, bude zase zima...tak zase nic. Okolo domu moc moznosti nemame, stale dokola okolo tych istych domov. Toto bola vyhoda sidliska, ze sice vsade auta a hluk, ale aspon tam bol taky ruch a viac moznosti na prechadzky. Dm ma zase vyhody cez vikend, terasa, zahrada....

martinaj
28. aug 2009

tiny, to bude tiez posledny vylet na dlhu dobu 😎

tinyleaf
28. aug 2009

mata ale ved do konca tehu mas este daleko...este toho toooooolkooo postihas 🙂

silvika
28. aug 2009

dom je tiyn fakt skor pre ten klud pripadne ked je treba robit velke akcie cize nech je vela ludi mobilnych ak uz nie su prave v blizkom susedstve

abetka
28. aug 2009

ja sa na dom neskutocne tesim, len byvanie v nom je strasne daleka buducnost. Minimalne 2 roky ☹

silvika
28. aug 2009

jaaaj a coze je to dva roky .... si pomysli co vselico trvalo dva roky a ako rychlo to ubehlo, to uz aj maly pojde do skolky ty do prace a popritom to uletiiii

ajula25
28. aug 2009

abetka dva roky zbehnú ako nič...
mati tak si to so sestrou užite! 😉

abetka
28. aug 2009

tak a nam resp. Alzbetke prisiel list od novej pani ucitelky a maslicka podla ktorej sa prvy den v skole spoznaju 😵

ajula25
28. aug 2009

jej abetka, to je milé. Nám nič, len vraj obedy treba ísť vyplatiť. 😖

abetka
28. aug 2009

no vidis a nam o obedoch nic. Neviem absolutne nic. Ved nic sa nedeje , este som doma, tak nebude chodit tento mesiac, keby sa uz nic nedalo.

ajula25
28. aug 2009

ale bude sa dať. to len susedy stresujú, že 2.9. bude nával, tak aby dlho nečakali.... 😉