Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
13. sep 2009

ahojte, tak mne k porazeniu vela nechyba... dnes sa u nas nespi, idem ma slahnut, dokazal nas oboch vynervovat, aj po ritke dostal, aj sme nakricali aj vysvetlovali a nic nepomohlo...
za vsetko len reve a blaci... kokso, nech uz to skonci, lebo si to s tym porodom rozmyslim 😀

abetka
13. sep 2009

no moja, asi ti ani rozmyslanie nepomoze. ale ukludnim ta, tak to malicke co sa narodi bude dobrucke, pocuvne a istu dobu nebude ani moc tvrdohlave. 😉

aadula
13. sep 2009

ahojte, csiki klíííídek 😉 už vydrž tých pár dní a bude lepšie 😵

centik, to je dobré znamenie, že už papká 🙂

abetka, nášmu ide tiež očný a stále soplíkuje ..už aj pokašlieva z tých hlienikov 😝

my sme pred pol hodinkou mali zas super zážitok ... vyšli sme celá rodinka výťahom na 11posch a malý po ceste stláča gombíčky po 2 posch. /je to zberný výťah/ sme vystúpili a malý sa do neho vrátil...na to Paťke preplo...a ona, že no ja ťa tam zavriem...ako zatvárala, hneď som na ňu skríkla, že "nie" ..už bolo neskoro ..milý Samko sa viezol dole...rozbehla som sa dole a mm tiež ... ale sme nejak nestihli..chcela som si ho na 4 chytiť, ale výťah nezastal..samozrejme Paťa hneď stlačila výťah..takže šiel zas hore..som malého videla ako stojí s fľašou v ústach pri dverách..bol úplne tichúčko...keď vyšiel na 11te..tak že úplne vzadu a v pohode vypochodoval.... MM vybehol hore úplne hotový...my si s týmito našimi deťmi teda užívame...ešte, že si ruku nestrčil do dverí..toho som sa bála...a vôbec neplakal

abetka
13. sep 2009

boze aadula, tak vy mate o zabavu s detmi postarane.
A co davas malemu na sopliky. Ozaj a ako ti spal v jaslickach???
ja som mu to dnes aj odsala, nech mu to nesteka a nedrazdi na kasel, aj ked mi viem smrkat do vreckovky, ale nema este taku silu, tak som ho na vecer odsala. Som zvadava ako bude v noci 😕

aadula
13. sep 2009

abetka, Paťka tak plakala...potom ho tu mojkala..aj ona sa zľakla.. nejak si neuvedomila, že ho to hneď unesie...
dávam mu olynth a odsávam mu ...on sa už aj teší ked odsávame..pekne si nechá...len darmo sme odsávali, aj tam mu to trošku na hrdielko zliezlo.. a v jasličkách, že pekne zaspinkal, dali mu fľašku, vôbec neplakal..len potom asi po hodinke ho zobudilo dievčatko čo plačkalo trošku ..na to ešte nie je zvyknutý

simka9122008
13. sep 2009

Adi no hotová kovbojka čo som čítala, našťastie to dobre dopadlo

aadula
13. sep 2009

simi, našťastie kovboj pristál v poriadku 😝 My nemôžeme bežné veci zažívať...vždy extrém 😅

aadula
13. sep 2009

len mm bol z toho nejak mimo .. ako sme prišli do bytu šiel do kúpelky a nevládal sa nadýchnuť.., normálne mu zle ostalo

simka9122008
13. sep 2009

Ty kokso, no viem si to predstaviť, takýto šok, to sa nedá len tak ľahko stráviť

aadula
13. sep 2009

to áno, bol to šok...som v lodičkách utekala dole schodmi...ešte aj s kabelou ja blbá..a mm už bol v byte ked sa toto stalo..len počul krik tak ten bral po 5 schodov beh dole a aj ja som normálne z toho unavená...nemám kondičku 😝

simka9122008
13. sep 2009

No poviem vám že moja malá je dnes ako sto čertov, skáče mi tu na gauči jak divá, kým sa niečo nestane, provokuje malého, hádže do neho vankúše, no mám z nej dosť na dnes, najvyšší čas ich okúpať 😝

abetka
13. sep 2009

simi aj ja ich idem okupat a nech to uz tam spi, lebo mam dnes dost 😝

janka1874
autor
13. sep 2009

no aadula pri Vás sa človek asi fakt nenudí hlavne že to dobre dopadlo

tak my sme už komplet rodinka doma moja posádka si teraz skladá lego to je u nás nová zábavka ale je to super len mne to moc neide tak sa priúčam 😀 😀 😀 a o chvíľu sa ide spať lebo Sendy poobede nespala síce ležala cca hodinku tichúčko v postieľke ale nespala no čo už aspoň poležkala 🙂

zucha
13. sep 2009

no tak my mame s dnesneho dna tiez zazitok. Sme s detmi v Tatrach a Ana v noci spadla s postele. Ukludnila som ju, polozila naspat a pekne zaspala. Rano, ako sa zobudila, idem do izby a na plachte take tmave flaky. Tak reku, ze sa pokakala, ale pyzamo ciste. Ona chuda si rozbila usta a krvacala. Takze plachta, pyzamo jej a dokonca aj moje uplne od krvy. Som si to vecer ani nevsimla. A to "najlepsie" ma spodnu peru ako cernoch. Som volala detskej lekarke do BA a ona, ze mame ist na pohotovost, lebo mozu byt poskodene aj zuby, ked je to take velke. Takze pohotovost v Poprade. Viete si to predstavit 😖 Uz som videla, ze jej to idu sit, lebo je to velke, rozgniavene a este tam je krvna zrazenina vo velkosti hrasku. Nedokaze ani zatvorit usta a tym padom este aj slinta jedna radost. Esteze mam pre Kati podbradniky, aspon jej mam co dat.
No ale nastastie nesili. Lekarka to "riskla", ze netreba. Asi si ani nevedela predstavit, ako take ziapajude decko moze podrobit takemu zakroku. Asi by ju museli uspat.

abetka
13. sep 2009

zucha ☹ ☹ ☹ Cudatko male, to ju musi boliet aj pri papani 😒

simka9122008
13. sep 2009

no dnes to tu vidím na samé úrazy, aj u nás sa besnilo až tak že len len že sa niečo nestalo, ale našťastie je už malá hyperbaba v postielke

aadula
13. sep 2009

zucha, ústa riadne bolia .. chúďatko malinké ... nech sa jej to rýchlo zahojí 🙂

csikike
13. sep 2009

aadul, kokso, by som si to nevedela predstavit v tom vytahu, tomi sa vzdy snazi si tam napchat packy do dveri 😔
inac este nespi... neviem ake ma baterky, ale dnes bol extremne zly, za vsetko iba mrncal, o 18tej sme ho zobrali na ihrisko, tak sa vybehal a teraz sa kupe a ked sa ho spytam ci ide spat, tak len kruti hlavou, ze nie 😔

aadula
13. sep 2009

csiki my máme tie dvierka vo výťahu..malý sa ich vždy tiež snaží otvoriť...ale teraz vlastne jednu stranu zavrel ešte ako sme čakali, že vycupká von a druhá bola otvorená..asi sa mu páčilo, že sa vozí..inak si to neviem vysvetliť, že bol taký pokojný...lebo inak je presne ako ty píšeš...aj on hrozne umrnčaný

janka1874
autor
13. sep 2009

teda tu je to sned samí adrenalín teeeda

aadula
13. sep 2009

jani, som zvedavá keby sme písali o takých dajme tomu 15r. o čom by to tu bolo 😅

janka1874
autor
13. sep 2009

no aadula tak to radšej ani neuvažujem dopredu čo bude keď bude mať Sendy 15r. moje nervy to bude iná sila 😀

csikike
13. sep 2009

baby, moje dieta este nespi. reve v postielke 😖

janka1874
autor
13. sep 2009

no nemyslíš vážne csikike

csikike
13. sep 2009

jani hej, zial, nakoniec teraz vyliezol drahy, ze konecne podriemkava 😕

bocmanka
13. sep 2009

csi on je tak unavený,že nevie zaspat

telinka
13. sep 2009

aaahojte baby 🙂

taaak ste mali teda riadne akcny vikend poniektore 😒 samko sa zabavil narozdiel od jeho rodicov 😅
anicka sa snad rychlo dostane do povodneho stavu 🙂 a tomik nezbednik by mohol trosku setrit tu svoju maminku 😒

my sme mali dnes navstevu tak sme domkovali , ale na to ze sme mali doma spolu 6 deti tak to bolo fajn 😉
teeeda ale sa tie dni kratia ☹ za chvilu zas budu vaaanoce 😀

a boschka uz ide...stacilo ju vytiahnut z linky a potriast hadicami 😀 😀 😀

csikike
13. sep 2009

teli, asi chcela len trocha prevetrat 😀

ajula25
13. sep 2009

ahojte

no akčné to tu je riadne.
My sme mali zasa koncertnú noc. Boli sme včera u známych na chate a vrátili sme sa večer, LUky bez všetkého zaspal. O 21.00 s neskutočným revom sa zobudil a potom nechcel spať. Zaspal asi o 23.00 a asi o 00.30 sa s teplotou zobudila do rána sme spali prerývane....plač - driemanie - plač...
Poobede mu zasa teplota na 39.2 vybehla, tak sme ho spakovalia zabehli na pohotovosť. Tak sme na atb, je to vírusová angína, nič neje ani mlieko nechce, len čaj čaj a čaj....Tak neviem ako táto noc bude. Uvidíme.

janka1874
autor
14. sep 2009

Ahojte
nejako prázdno je tu dnes
akurát máte každá asi ranný rozvoz detí do školy a škôlky 😀 😀 😀