• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
autor
tak my sme práve z drahým pretriedili vecičky po malej tie miniatúrne ani veriť sa nám nechcelo že to všetko aj nosila je toho riadna kopa :grinning: tak som to zatiaľ poukladala do skrine a potom to začnem postupne prať ešte chcem pretriediť veci čo sú Sendy už malé a tiež poodkladať nech máme viac miesta

poobede o 17-tej si ideme požičať vlastné dieťa a gratulovať "svokre" k meninám no neskutočne sa teším ale čo už keď musíš tak musíš no nie (pozdravujem aj špeha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)

fakt všetkým Máriam k meninám všetko naj naj

abbi užite si to na svadbe

u nás sa zaspáva len sama no neprostestuje keď si ku nej na obed ľahneme ale nemusíme to len ak náhodou si chcem pospať aj ja alebo drahý
12. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani, aj moja svokra je mária :grinning: ale ideme až zajtra gratulovať...lebo mm má dnes dennú :sweat_smile: ešte som nič nekúpila...musím do tesca zbehnúť na kvety a po nejaký darček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka aj moja svokra je Maria :slight_smile:

baby ako to len robite ze Vam deti poobede zaspia same? To ich nechate v postielke, odidete a za chvilu spia? Ja dufam ze ho v tych jaslickach naucia nejako zaspavat, lebo inak si to neviem predstavit :frowning2:
12. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no u nás drahý rozhoduje v týchto veciach ja sa prispôsobím aj keď oni všetci u nich si myslia že tu dirigujem ja a nejalpšie priamo s nejakou zbraňou v ruke lebo ja som asi nejaký despota podľa nich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už mi je to jedno neriešim to aj tak to nezmením nikdy im nebudem dobrá z viacerých dôvodov :grinning:
12. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: asi je tu veľa svokruší menom Mária :wink:

tiny, áno presne ako píšeš...dám ho do postieľky, zatiahnem žaluzie pootvorím okno, zoberie si fľašku s čajom..cucká si..niekedy vyhádže z postieľky vankúš, perinu a potom zaspí, inokedy len ľahne a spí..., ale ako som už písala, tak večer musíme byť pri ňom
12. sep 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aadula, tak my ked sme ho skusili nechat zaspat sameho, tak bud vylieza z postele alebo sa v postielke stavia a krici staci, staciiiiiii..... :frowning2:
12. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tiny Martinko je šikulko, to náš nevie vyliezť tak o to je to ľahsie a každé dieťa je iné :wink:
12. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja som si už aj poplakala, nejaké mám blbé obdobie, nechápem asi ide jeseň a s ňou aj depky :cry: :frowning2:
12. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. sep 2009 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mám svokru máriu :grinning:
12. sep 2009 o 16:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam svokru Helenu :grinning:
Simi-- posielam pozitivnu energiu :wink:
Ja som bola vecer na flame a prisla som 01.30 a rano sme mali kopat zemiaky, tak som si priala, aby prsalo, ale neprsalo, tak nas to neminulo, ale zvladli sme, aj ked mam dost.
12. sep 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj moj manzel ma svokru Mariu :grinning:
12. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj druha polovica mojej dcery je maria :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj moje birmovne meno je Maria :grinning:
12. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmmm ked je to tu sama mara tak sa podme ozrat :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nazdravie :grinning:
12. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moje dieta po 2 dnoch nic nejednia zjedlo celeho pribinacika tak mam dovod na oslavu navyse :sweat_smile:
12. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bzucko, presne taku bundicku som kupila malej, len uz 98. :wink:
12. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
tak my sme si na návštevu požičali dieťa a potom sme ju naspäť vrátili babke a dekovi no vôbec neprotestovala jej sa tam proste páči :grinning: :grinning: :grinning: no aspoň zajtra doupratujeme a potom ideme tamna obed a zas budeme rodinka pokope :grinning: :grinning: :grinning:

simi ta čo sa stalo prečo ten plač
12. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. sep 2009 o 22:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: teli ty dnes exceluješ, že ožrať :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno :wink:
som tu dlho nebola, neni času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak máme všetkých 20 zubov vonku, že by som sa konečne vyspala? :slight_smile:
13. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No super Anina, tak už budete mať od zubov pokoj, ja som teraz vysávala, konečne ma tá depka prešla
13. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
no anina vy sa teda fakt riadne vo všetkom ponáhľate no dúfaj, že sa už konečne aj vyspíš :slight_smile:
13. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: anina no konečne ťa tu aj vidím...xixixi, si sa skrývala kvôli zubom??? :grinning:

ja mám svojich troch chlapov na turistike, energieeeeeeeeee za desiatich majú títo kozorožci...

rominka mi spinká, tak idem počítať novotky...peknú nedeľu
13. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
tak mi pokracujeme horuckou, ale uz konecne zacala biba jest
dnes sme mali ist na grilovacku, tak idem aspon kolac upiect ked musim doma sediet :sweat_smile:
13. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: malá centíková liečkajte sa...grilovačiek ešte bude..ty vieš piecť???.. :grinning:
13. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boc to co bolo za otazku? chi chíí :grinning:
13. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahijte
Taj aj nas ma sopliky, ale zazrela som , ze sa mu tlaci stolicka, tak snad len tym je to. Inak minule ked mu vysla dolna, tak tiez mal sopliky. Ide ma prazit, lebo to bolo pred dvoma tyzdnami
13. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok