• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
20. sep 2009 o 20:34 • silwwinka
autor
ajula nepoplietla si sa nejako že fotografka a modelka kto bude tá modelka ja s tým mojim vraj ksichtom ti neviem neviem či foťák nepokazím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale milé

zucha ty si supermama ja teda určite nemám takú božskú trpezlivosť toho sa obávam najviac aj teraz sa za prkotinu dokážem riadne rozčúliť a potom Sendy ľutujem že ziapem na ňu ako nepríčetká a potom ju mojkám o 106 :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto je sila :astonished: :astonished: :astonished:
20. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
20. sep 2009 o 20:48 • janka1874
autor
csikike asi ste mali postieľku postaviť skôr možno by sa naučil vyzerá to že budete mať pernú noc
20. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otazocka k sporu.................a co ma janka spolocne s pozickou od sestry partnera?
20. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz je nejako Silvinka ticho :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2009 o 21:19 • janka1874
tak zatial to vyzera celkom fajn... uz spinka, zobrala som baldachyn a namontovala som to jemu... sice reval, a posielal nas prec, ale nakoniec zaspal
20. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sranda s tomikom...ktovie co sa takym drobcom premelie v tych ich makovičkach :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no csikike pestré to máte doma :grinning:
20. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, teli, no aspon sa nenudime :grinning:
20. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo pockaj csiky o chvilu to bude ina zabava :grinning: :grinning:

moja dcera najmladsia , ked ju nevidim a kricim na nu ze co robi , tak mi odpovie ze "háčkujem" :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
telinka to je zlatééééé
ja keď kričím na Sendy že čo robí tak je ešte viac ticho priam ju hľadám že kde zaliezla
20. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak toto bolo dost trapne :grinning:
20. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nič idem ja spať
ak by ste sa ešte niečo zaujímavé o mne dozvedeli tak si to prečítam zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked sa ho spytam co je tak mi odpovie iba "to je"... uz mi to riadne lezie na nervy a tiez neznasam "iny" a teraz dostal kvapky do uska a ked nechce nieco pocut, tak sa mu vyhrazam, ze mu vyspricujeme uska ked nebude pocuvat... a celkom dobre to zabera :grinning:
20. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli u aniny, kočky sa pekne hrali :grinning:
20. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nemám slov...
:astonished: :astonished: :astonished:
ja odkazujem môjmu švagrovi :confounded: že už uplynula doba pôžičky a ak toto číta, tak si ju prosím vrátiť..
:grinning: :grinning:
suma činí 1000eur...
mala byť splatená v júni...

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

teraz sa vyjadrite o výške dlhov....tehotné aj netehotné..
20. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, myslim, ze to nema zmysel riesit takto verejne
20. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej poradte ako mam kombinovat jedlo pre tomika, lebo chce papat iba ryzu a potom sa len trapi so stolicou :sweat_smile:
20. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: csi...to bol fór, ale pravdivý.. :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3302435&vReferer=%2Fphotos%2Fmarhulka20
kráásna fotka..

s kombináciou ti nepoviem, ale chalani mi robili to isté, a romy zasa spapá všetko,
ale pridávaj všade vločky a veci čo odporúčajú pri problematickej stolici...
20. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez nejake dlhy :grinning:

a na prste 5 stehov :sweat_smile: mozno zarobim cosi na poistke a splatim cast dlhov :grinning:
20. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centík... :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne dlží úrad materskú a prídavky za tri mesiace :angry:
ešte by mi mali priplácať za jej spánok nočný :grinning:

centík ty musíš mať riadne dlhy, keď ich chceš splatiť poistkou za 5 štichov :grinning:
20. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak najprv nám sem vletel taký mega-osa-siak..ako sa to volá???..taký nebezpečný,sme ho tu s manželom kántrili..nastriekali dákou somarinou a spláchli v záchode
:confounded:
potom sa nám dovracala romina, ale totálne..ešteže mám nepremokavú plachtu v postieľke..
tak sme si chceli s manželíkom vydýchnuť, že romantikuš večer...
aaaaaaaaaaaaaa
dovracal sa marko....
nestihli sme prezliecť, dopiť víno a to isté matej...
hovorí sa tomu pomedzi tri orgazmy sa tri deti dovracali :grinning: :grinning:
kráááááááásne sme sa rozlúčili s týždňom a celý happy /čakám kým doperie práčka tú sodomu gomoru../ môžeme vhupnúť do pondelka
ups, veď už je pondelok.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak príjemnú noc a slnečný dníček...
21. sep 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 00:50 • veronika06
Dobré ránko všetkým, no Veronika06, nechcem tu nikoho urážať, ale takéto veci si máte riešiť v súkromí a nie tu na fóre, alebo si vytvorte novú tému a tam sa vykecávajte koľko chcete, to z mojej strany asi všetko k tomu
21. sep 2009 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem na tú gyndu, potom sa ukážem, dúfam že táto téma je tu už na fóre ukončená
21. sep 2009 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok