Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silwwinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
autor
20. sep 2009

ajula nepoplietla si sa nejako že fotografka a modelka kto bude tá modelka ja s tým mojim vraj ksichtom ti neviem neviem či foťák nepokazím 😀 😀 😀 😀 😀 ale milé

zucha ty si supermama ja teda určite nemám takú božskú trpezlivosť toho sa obávam najviac aj teraz sa za prkotinu dokážem riadne rozčúliť a potom Sendy ľutujem že ziapem na ňu ako nepríčetká a potom ju mojkám o 106 😀 😀 😀

simka9122008
20. sep 2009

Tak toto je sila 😲 😲 😲

janka1874
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1874
autor
20. sep 2009

csikike asi ste mali postieľku postaviť skôr možno by sa naučil vyzerá to že budete mať pernú noc

zucha
20. sep 2009

otazocka k sporu.................a co ma janka spolocne s pozickou od sestry partnera?

simka9122008
20. sep 2009

Teraz je nejako Silvinka ticho 😀 😀 😀

janka1874
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csikike
20. sep 2009

tak zatial to vyzera celkom fajn... uz spinka, zobrala som baldachyn a namontovala som to jemu... sice reval, a posielal nas prec, ale nakoniec zaspal

telinka
20. sep 2009

no sranda s tomikom...ktovie co sa takym drobcom premelie v tych ich makovičkach 🙂

janka1874
autor
20. sep 2009

no csikike pestré to máte doma 😀

csikike
20. sep 2009

jani, teli, no aspon sa nenudime 😀

telinka
20. sep 2009

nooo pockaj csiky o chvilu to bude ina zabava 😀 😀

moja dcera najmladsia , ked ju nevidim a kricim na nu ze co robi , tak mi odpovie ze "háčkujem" 😀 😀 😀

janka1874
autor
20. sep 2009

telinka to je zlatééééé
ja keď kričím na Sendy že čo robí tak je ešte viac ticho priam ju hľadám že kde zaliezla

centik
20. sep 2009

jáj tak toto bolo dost trapne 😀

janka1874
autor
20. sep 2009

no nič idem ja spať
ak by ste sa ešte niečo zaujímavé o mne dozvedeli tak si to prečítam zajtra 😀 😀 😀 😀

csikike
20. sep 2009

no ja ked sa ho spytam co je tak mi odpovie iba "to je"... uz mi to riadne lezie na nervy a tiez neznasam "iny" a teraz dostal kvapky do uska a ked nechce nieco pocut, tak sa mu vyhrazam, ze mu vyspricujeme uska ked nebude pocuvat... a celkom dobre to zabera 😀

centik
20. sep 2009

my sme dnes boli u aniny, kočky sa pekne hrali 😀

bocmanka
20. sep 2009

tak nemám slov...
😲 😲 😲
ja odkazujem môjmu švagrovi 😖 že už uplynula doba pôžičky a ak toto číta, tak si ju prosím vrátiť..
😀 😀
suma činí 1000eur...
mala byť splatená v júni...

😝 😀 😝 😀 😝 😀

teraz sa vyjadrite o výške dlhov....tehotné aj netehotné..

csikike
20. sep 2009

baby, myslim, ze to nema zmysel riesit takto verejne

csikike
20. sep 2009

radsej poradte ako mam kombinovat jedlo pre tomika, lebo chce papat iba ryzu a potom sa len trapi so stolicou 😅

bocmanka
20. sep 2009

🙂 🙂 csi...to bol fór, ale pravdivý.. 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
kráásna fotka..

s kombináciou ti nepoviem, ale chalani mi robili to isté, a romy zasa spapá všetko,
ale pridávaj všade vločky a veci čo odporúčajú pri problematickej stolici...

centik
20. sep 2009

ja mam tiez nejake dlhy 😀

a na prste 5 stehov 😅 mozno zarobim cosi na poistke a splatim cast dlhov 😀

bocmanka
20. sep 2009

centík... 😀 😀 😀

anina1
20. sep 2009

a mne dlží úrad materskú a prídavky za tri mesiace 😠
ešte by mi mali priplácať za jej spánok nočný 😀

centík ty musíš mať riadne dlhy, keď ich chceš splatiť poistkou za 5 štichov 😀

centik
20. sep 2009

😅 😀 😀

bocmanka
20. sep 2009

😀 tak najprv nám sem vletel taký mega-osa-siak..ako sa to volá???..taký nebezpečný,sme ho tu s manželom kántrili..nastriekali dákou somarinou a spláchli v záchode
😖
potom sa nám dovracala romina, ale totálne..ešteže mám nepremokavú plachtu v postieľke..
tak sme si chceli s manželíkom vydýchnuť, že romantikuš večer...
aaaaaaaaaaaaaa
dovracal sa marko....
nestihli sme prezliecť, dopiť víno a to isté matej...
hovorí sa tomu pomedzi tri orgazmy sa tri deti dovracali 😀 😀
kráááááááásne sme sa rozlúčili s týždňom a celý happy /čakám kým doperie práčka tú sodomu gomoru../ môžeme vhupnúť do pondelka
ups, veď už je pondelok.. 😝 😝
tak príjemnú noc a slnečný dníček...

veronika06
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simka9122008
21. sep 2009

Dobré ránko všetkým, no Veronika06, nechcem tu nikoho urážať, ale takéto veci si máte riešiť v súkromí a nie tu na fóre, alebo si vytvorte novú tému a tam sa vykecávajte koľko chcete, to z mojej strany asi všetko k tomu

simka9122008
21. sep 2009

Baby idem na tú gyndu, potom sa ukážem, dúfam že táto téma je tu už na fóre ukončená