Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
19. okt 2009

tak my sa podľa všetkého ideme chystať na návštevu pokiaľ sa nič nezmení a potom určite niekto aj fotky pridá ja so svojim foťákom teda fotiť nebudem kedže budeme dnu a mne nefunguje blesk tak hold mám smolu ale určite simka alebo ajula pofotia 🙂

csikike no v kauflande ja už zo zásady stále kontrolujem bloček lebo tie ich akcie sú také aj pre nich veľa krát váhodné viac ako pre nás lebo do letáku dajú super cenu a zaplatíš normálne to už sa mi stalo viac krát

bocmanka
19. okt 2009

😝 nám len kaufland stavajú...

janka1874
autor
19. okt 2009

boc je to ináč dobrý obchod majú peknú zeleninu a ovocie a aj za dobré ceny len taký bordel v cenách že hrúza treba si stále len bloček kontrolovať a vrátia ti rozdiel ak je chyba

ajula aj my sa tešíme Sendy akurát papá a ideme sa obliekať a jedemeeeeee na výlet 🙂

ajula25
19. okt 2009

no Lukáš ešte hajušá. A Marko je na výtvarke, tak až sa vráti tak pofrčíme aj my. 😉 A ja mám foťák už nachystaný 😵

csikike
19. okt 2009

boc, pre istotu si furt pytaj blocky, lebo aj u nas nikdy nestoji nic tolko ako je vypisane 😠 , teraz ma odzudzali tak, ze som brala kofolu (na krstenie) a balik stal 3€ (boli tam 4 ks) a pokladnicka nablokovali 4x 3€ ako keby som mala 4 kartony 😠
baby, ale musimm pochvalit maleho, dnes spi 1x v velkej postielke 😵 , sice mi 5x zdrhol, ale nakoniec zaspal 😉 , tak sa vytesujem, sice som zvedava dokedy mu to vydrzi spavat tam

silvika
19. okt 2009

no inac ceny verzus blocky a opacne mame aj my na pamperskach tusim vzdy pri tych velkych baleniach napisana ina cena pri pokladni ina ale pokial to nie je taka vysoka, ze vyssia ako bezna tak kasleme na to, nam sa hadat nechce, ked to fakte ze s cenou prezenu pri blokovani tak nakazeme nech nam to stornuju sak zasa odtial potial ...

csikike
19. okt 2009

silvi, hej, za par centov sa ani ja nehadam, ale 9€ je pre mna dost 😔
no, aspon som sa poucila 😠

tinyleaf
19. okt 2009

ahojte 🙂 csiki, tak to by ma poriadne nastvalo, ze 9 eur ☹ Ja si tiez niekedy nevezmem blocek, ale budem si musiet na to davat vacsi pozor. Ja chodim pravidelne po zaplateni reklamovat u nas v Lidli, tam mi vecne nablokuju nieco zle 😉

tinyleaf
19. okt 2009

csiki a kedy krstite, ked si kupovala kofolu? My sme mali vcera krstiny 🙂 Chcela som dat aj fotky na FB, ale nejak mi to nejde, tak mozno neskor

aadula
19. okt 2009

ahojte

abetka, určite sa to bude zlepšovať 😉

Lukáškovi dodatočne všetko najlepše prajem

csiki, o kauflande som aj ja počula, že treba dávať pozor a asi vo všetkých týchto super hyper obchodoch 😝 ..a 9 je naozaj dosť 😠

anina, claudika robila pyžamovú párty? 😉

telinka
19. okt 2009

ahojte 🙂

teeeda anina , mas to s tou tvojou malou artistkou perneee 😝 😝

abbi super foto 😀

ja ani nejako blocky nekontrolujem , tak na mne asi celkom slusne zarabaju 😠

boc , neboj nic volaco vymyslime prinajhorsom si urobime papucovu kulturu u nas , pamatihodnosti tu nemame ze by som povodila u nas 😀 😀 😀

lukymu dodatocne posiela petka oneskoreny cmuk 🙂

abetka
19. okt 2009

ahojte.
Dakujem vam za povzbudenie, ale je mi ho luto.ked chcem s nim cvicit, tak krici neeeeeee a vobec nespolupracuje doma. Asi ma dost zo sanatoria a nie este doma cvicit.
Lukaskovi dodatocne len to najlepsie, nech je zdravy a robi radost
csikike- tak mna by to tiez nahnevalo. Ja som stratila cast svojho prveho porodneho , dali mi zle na poste a ja som si to nespocitala, lebo mala mi plakala v kociku , tak som sa ponahlala a tak strasne som plakala.......To bolo vtedy 1000 skk.
A idete krstit??? Ja vzdy placem pri krste a neviem preco. Je to pre mna nejake dojimave ci co.
aadula- ako v praci???

centik
19. okt 2009

anina tak to nase baby sa mohli spoli kludne do 1dnej v noci hrat 😀 😀

csiki a vratili ti to?
ja teda tiez len semtam kontrolujem blocek 😝 ale asi zacnem

abetka
19. okt 2009

centik ahoj
ja som ta uz tu , tak davno nevidela

telinka
19. okt 2009

centi , bibka sa este stale s tym spacim rezimom nepolepsila????

centik
19. okt 2009

ahoj abet,
a co je malemu ked cvicite vojtovku?

telinka
19. okt 2009

abet , to je to s tomaskom take vazne???nevymyslaju si tam nanho diagnozy , aby mali klienta?

abetka
19. okt 2009

teli- toto mi vravela znama, ale zrejme nie, lebo viditelne chodi po spickach, mam pocit, ze fakt ako baletka, lebo len po palceokch a uplne az na hrane.
Ked s nim cvicim a masirujem ho, tak ja az take stiahnutie necitim, ale ma to tuhsie podla rehabilitacnej.

centik
19. okt 2009

Teli veru nepolepsila 😝

abbi
19. okt 2009

abet aj moj adamko chodil po spickach a tusim do 4-5 rokoch. aj mi hovorili, ze mozno to bude na operaciu slachy, ze to ma natiahnute.. ale nakoniec sa to samo upravilo a vobec nam nic nerobili... takze mozno to prejde 😉 😉 ale predsa tam su odbornici oni urcite najlepsie vedia. Len ma to tiez prekvapuje, ze az tak sa staraju 🙂

Centi, takze stale chodite spavat neskoro? 😝 uf nezavidim. ja milujem to ticho po 8 😵

silvika
19. okt 2009

no zienky my sa do 9 culo hrame, ten nas po zotmeni oziva na ineho cloveka. ze nacisto bohem. potom dame sprchu a do desiatej pozerame este telku a presviedcame ho ze uz ma lezat a potom nejako zaspi

telinka
19. okt 2009

veru abbi....po 8mej nam je uz hej 😀

aadula
19. okt 2009

abetka, stále nie som zmierené s tým, že pracujem 😒, veľa práce, nezastavím sa celý deň..., domov chodím dosť uťahaná..teším sa vždy na víkend a ten ubehne tak rýchlo, že si ani neuvedomím, že som bola doma 😝

telinka
19. okt 2009

ja som pred chvilou nakukala na ulicu , ze kde je miska s petkou.....isli s kocikom pre babiky do dediny -teda do centra 😅 , jedna babka mi oznamila ze uz idu a teraz mi volala kamaratka ze este zakotvili u nich....od tretej hodiny rajzuju ako keby bolo 20stupnov , dufam ze peta neochorie 😒

telinka
19. okt 2009

aadul sucitim s tebou...az ked clovek nieco pride/o dovolenku 😅/ si uvedomi ako mu bolo dobre 😝 ale aspon ze samko je s novou situaciou spokojny 😵

silvika
19. okt 2009

teli, ja tiez nakukam z okna nas je s dedom a ten ho tiez vzdy vlaci po ulici co mu potom musim "dohovorit" kde su tolko

csikike
19. okt 2009

ntak my krstime az niekedy koncom novembra, ale ja rada skreckujem v tomto, lebo teraz su nato prachy, tak nakupim, potom ako keby som nasla, nemusim aspon toto kupovat
a krstiny spojim s mojimi a tomikovymi narodkami, tak to budem mat aspon naraz z krku 😅

martinaj
19. okt 2009

csiki to budete mat oslav 😀

silvika
19. okt 2009

mati sak praveze len jednu ale veeeelku

janka1874
autor
19. okt 2009

tak žienky máme za sebou jednu veeeeeľmi príjemnú návštevu len som zhodnotila že bude fuška naučiť Sendy deliť sa o hračky 😀 😀 😀 no čo už ale ináč bolo supeeeeeeeeer
samozrejme budú aj fotky len ja som nefotila 🙂