Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
26. okt 2009

ano v Ma,,,,na námesti na parkovisku,,JUst sa to volá,,,vies kde,??? vedla dobreho nákupu

mamina si tam dnes aj dvoje take tie plysove tepláky a bundu kupila,,,

luculka
26. okt 2009

ozaj a hned som u vrableca kupila bavlnky na capku k bundicke,,, 😀

telinka
26. okt 2009

no dobre vedet , ked pojdem tak tam mrknem.....diky za info 🙂

telinka
26. okt 2009

bude gulickovaaaaaaaaaaaaa 😀

luculka
26. okt 2009

kedy ste v Ma???

telinka
26. okt 2009

v stredu rano ideme k zubarke do stvrtka s babami na preventivku , tak sa zastavime 🙂

luculka
26. okt 2009

Ok,,,cinkni,,,,mozno budeme v meste,,,ja ci nejdete zajtra,,,lebo ideme tu do skoly do klástora,,,je tam take nove materske centrum,,,ked je teplo,,,hraju sa deti v onku,,alebo dnu,,,

telinka
26. okt 2009

tak to mas super blizko domu,ked je nuda mate kam skocit 🙂 a to tam zboku kde je zakladka?

luculka
26. okt 2009

ano od banky,,,je tam druzina inak

abetka
26. okt 2009

ahojte. Boc 😀 😀 😀
Tak som zvedava ako nas Tomasko, lebo po hodine spanku, tak zacal kaslat, ze som mala pocit, ze sa ide zadusit. Pustila som mu zvhcovac , dala kvapky, no tak som zvedava aka bude noc a potom den. dnes to nebolo slavne, bol nejaky umravcany a ani hore schodmi mi nechcel ist, len sa na ruky stale pytal, tak dufam, ze nebude chory 😒
Jani, myslim na vas 😉

glorita
26. okt 2009

ahojte...jani ty uz zajtra rodis???? 😎

my sme boli dnes po dlhsom case v jasliach a Leo ako jedine dietatko zo vsetkych nespinkal,len lezkal a chodil hore dole...no vecer som cakala ze ho to zlozi,ale mal tolko energy ze az.....sa vysantoval s tatom po posteli horem padem 😀 asi ho nebudem tak skoro nechavat spinkat v jaslickach,nech si neodvykne potom doma od obedneho spanku....dam ho na pol denky.

ste spominali zuby,mna uz bolia poriadne dlho a neviem sa dokopat,ach jooo...este furt nemame cizmicky pre lea,som ani nechodila za tym moc po schopoch a o mne nehovorim,potrebujem pomaly celu zimnu garderobu od vetrovky poz cizmy 😖

janka1874
autor
26. okt 2009

nie ešte nie zajtra (teda aspoň dúfam) ale zajtra sa rozhodne kedy či vo štvrtok alebo v piatok alebo až na budúci týždeň zajtra sa mám dohodnúť z dr.

janka1874
autor
27. okt 2009

ako vidím tak včera tu už nikto nebol
dobré ránko
nedávno som chválila Sendy aké zlaté dievčatko tak teraz posledné dva dni je to zas nejaké uplakané dievčatko normálne nechápem za všetko hneď plače a veľa krát ani neviem za čo plače no iná šou nechápem čo sa zas deje 🙂 ale čo narobíme asi má svoje dni 🙂 🙂 🙂
vonku máme klasika hnusné počasie 😝

martinaj
27. okt 2009

ahojte 🙂 musim sa pochvalit, mame za sebou prvu noc bez plienky a uspesnu 😀
plienku uz davame, len ked dlhsie cestujeme 🙂

bocmanka
27. okt 2009

😒 tak ja hlásim akútnu chrípku, ja v noci 40 ky a marko tak isto, matej to ma odvčera, kašleme jak tuberáci a nevládzem ani ruku zdvihnúť, bolíííííí ma všetko..
rominku sme hneď ráno oddelili, dali sme ju k mamine, ešte je pn, ale už nám volala, že jej ide teplota a pokašliava, tak som zvedavá čo to máme za vírus..
peťo má na mňa očr, kedže som na md a starám sa o dieťa, tak pevne verím, že on jediný ostane fit, lebo inak neviem neviem..
a to sme mali ísť navečer s romy k telinkovcom, a na dva dni do ba, tak je to zase v prd.....
zucha, takže sa nechystaj sme všetci chorí.....
pekný deň všetkým...

huleni
27. okt 2009

ahojteeee....tak vsetkym chorym prajem skore uzdravenie, niki tiez soplikuje tak ziadna vyhra a mna zacina boliet hrdlo..a to sme pred nedavnom dojedli obe ATb.o(((( ja uz som z toho na nervy:o(
ale som sama, akurat ju bol MM zobrat a zaniest k svokre, si brala dovolenku lebo ja idem zajtra na to vysetrenie creva a teraz musim pit 4litre takeho humusu inak to nazvat neviem, to ma ma akoze uplne vycistit ale je to neskutocne hnusne a pri kazdom glgu ma napina tak neviem ako zvladnem do vecera 4litre:o((( to ja ani normalnej tekutiny nevypijem 4litre za den nie este takyto humus..si tak hovorim co som komu spravila..uz nech je po zajtrajsku lebo to vysetrenie ma desi:o(
jaj lucul a to hackovanie ako aj vam ostatnym zavidim:O) u nas v rodine nejak nie je nikto kto by mi to vysvetlil tak ja musim len kupovat.o/
a bez plienky ste tu uz hadam vsetci okrem nas...ja to ani nejak ruzovo nevidim..niki si akoze aj stiahne gate aj sadne na serbel, aj sa vyspi bez plienky...ale proste potom zrazu z nicoho nic cika do gati..tak ja neviem kedz sa to nauci..a akoze kakat do nocnika nehrozi...to mi donesie plienku a lahne si nech jej ju dam ked chce kakat..takze ziadna vyhra...akurat pekne rozprava, zopakuje co jej kazem , je sikovna..ale plienka proste k tej ma nejaky hlboky vztah:o)

janka1874
autor
27. okt 2009

huleni určite nie ste jediný čo ešte plienkujú u nás to tiež nejako ružovo nevidím síce doma sme bez plienky ale vonku sa nám to riadne pokašľalo aj včera sa pocikala do gatí a museli sme utekať domov lebo mala som síce všetko náhradné len nie punčožky alebo ponožky 😀 a tiež už som z toho na nervy lebo som si myslela že si zjednoduším život pri dvoch deťoch no smola a u nás sa ešte k tomu nerozpráva vôbec tak asi tak

boc no super ste zas dopadli a aj všetkým chorľavým skoré uzdravenie či už deťom alebo rodičom

centik
27. okt 2009

ahojte,
nebojte, my tiez plienkujeme 😅 a aj doma aj vonku, a proste vsade...

Boc rychlo sa uzdravte 🙂

Jani tak nieco hadam rozprava Sendy, nie?

simka9122008
27. okt 2009

Ahojte 🙂 Choručkým skoré uzdravenie
Aj mi ešte plienkujeme 😒
Jani drž sa na kontrole a daj potom vedieť čo a ako

janka1874
autor
27. okt 2009

simi jasné že dám

centik tak jej slovná zásoba je mama, tata, baba, ovo (to je akože dedo), teta, ujo, tam, toto, ja, havo, auto a už ma iné nenapadá a ešte keď sa jej niečo páči tak povie jeeeej a iné nič ☹

martinaj
27. okt 2009

boc rychlo sa uzdravte 🙂

abetka
27. okt 2009

ahojte. Tak nas je bez plienky ale len cez den a obednajsi spanok , ale v noci sa az precika. Uz neviem ake plienky mam kup[it, lebo vsetky precika a samozrejme velmi malo rozprava. Ani auto nepovie. Len mama, tata, neni , kde je?, toto , pit, pali. A vobec neviem ako mu jazycek rozviazat. Dokina mi povedala, ze to ma cas, ale mna to stve 😒
Boc- skore uzdravenie

ajula25
27. okt 2009

ahojte
jani držím palec...😉
Boc Bože zasa ste chorí? skoré uzdravenie všetkým.
Ja som bola s Lukym u dokiny dnes, lebo sme celú noc nespali, čo kašlal a dusil sa. K tomu soplíky a fest nádcha. Červené , zaslzené oči....no úžas. Marek je ok, tak na striedačku. Hovorím, že ja keď potom zaľahnem, ta amen cma. Ale dokina nedala nič, len Calcium chloratum, kvapky do nosa a fenistil. Vraj vírusové je to. No tak uvidíme, čo z toho ešte vznikne. Teraz spinká.....dúfam, že mu to ustúpi. Ach jáj

Mati tak to máš malú šikulku doma. My plienkujeme jedna radosť. Ani na šerbel vôbec nechce sadnúť. A rozprávanie? No trocha sa rozkecal: Najviac také že: baka (babka), deda, mama, oko (ocko), dada (marek), tam, toto, caves, papa, da (daj), ma (mat - rozprávka a je to!), poto (potom), ..... no snaží sa opakovať. Ide mu to. Tak som vytešená z toho. Jáj aj aňo hovorí a nieeeeeeeeeeeee.
takže tak 🙂

ajula25
27. okt 2009

Jo a na fotke, kde je Simkin Peťko s MArekom ukáže Peťka a povie Pťo.....podarený 😀

simka9122008
27. okt 2009

Ajul aj malá má niečo podobné, ja som ani k dokine nešla, nasadila som jej Calcium, kvapky do nosa a fenistil, ak sa to zhorší, naklušeme k dokine, no mne malá zatiaľ ešte nekašle

simka9122008
27. okt 2009

To fakt, no super sa rozkecáva

ajula25
27. okt 2009

No simi tak sa liečte aj vy. Asi za to môže toto počasie blbé. Raz teplo raz zima, vlhko....bacilom sa darí. Teda vírusom. 😠

simka9122008
27. okt 2009

No určite je to tým blbým počasím ☹ , tak sa aj vy vyzdravte

tinyleaf
27. okt 2009

aj my sme stale s plienkami ☹ Ale pokrok nastal trosku v jedeni, Matko zacina sam papat lyzickou, teda snaha je, aj ked polovica vzdy skonci vsade naokolo. A tiez sa maly rozkecava, aj ked vacsinou mu rozumieme len my. Aspon po nas opakuje 🙂

tinyleaf
27. okt 2009

dnes idem s malou do poradne a maleho zaockovat prosti kleistovej encefalitide. Volala som doktorke, ci ho mam doviest, ze sa mi zda ze trosku pokaslieva a ona ze ano, ze ved uvidi, ci ho zaockuje. Tak som zvedava. Uz som aj muza stiahla z roboty, nech tam pride, vsak nemozem tam ustriehnut aj Matka, ked budem obliekat a vyzliekat malu.