• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
lucu,nieeeeee.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak buduci týzden vás ocakávame,,,mozme ist do detskeho centra ak bude skarede.... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojno dobre teda,uz aby sme zacali radsej balit ,aby sme sa nevyhovarali tolkooo :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt by sme mohli dojst niekedy okrem po a stredy. :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow uzasne JANI gratulujem :slight_smile:))) velmi sa tesim. :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok,,,my sa prisposobime,,,, :wink: :slight_smile: poviem aj Pete nech pride s Alickou,,, :dizzy_face:
30. okt 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni...to tak nasilu ma byt , neboj nic nepokazis :wink:

lucul...sak aj my mame kocik , ale letny , predsa potrebuje aj na zimu poradny :grinning: :grinning: :grinning: a kuchynku....tajne dufam ze tato vyrobi ozajstnu mini :sweat_smile:
30. okt 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli viem,,ale doma by ma asi zozrali,,ja by som jej tiez kupila este jeden hlboký ale nehrozi,,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz aj kuchynku hundraju ze zabere dalsie miesto :angry:
ja mam vybratu tu tefal,,,,v draciku,,ale pojdem ju asi kupit do toys rus,,,,v rakusku,,,,tam bude snad lacnejsia pred vianocami,,,
30. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul , uz mate to stavebne??? treba rychlo ten dom postavit a nebude nikto hundrat :slight_smile: keby to tak lachko islo , ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej a Simonke všetko najlepšie k meninám prajeme :dizzy_face:
30. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo, tu už dnes nikto nie je, ale je tu pusto bez Janky :frowning2:
30. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nič :unamused: nikto tu nie je tak sa vypínam a odchádzam spať :frowning2:
30. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

janke zo srdiečka blahoželám.....riadna babuľka malá Viktoria :wink:
30. okt 2009 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a simonke tiež všetko naj :wink:
30. okt 2009 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooo kočky kde ste všetky, asi všetky varíte, pratáte, tak nič mrknem tak cez obed :wink:
31. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som sa sem až teraz dostala...nejak ma hlava bolí, už som si druhú tabletku dala a nepomáha. Som doteraz upratovala a ešte sme nejaké sviečky boli pokúpiť tu blízko nás v jednom obchodíku, poobede ideme už na cintorín, mojej milovanej starkej sviečočku zapáliť a zajtra zas na druhú stranu ... na mm ocina ... Tento rok to už iste aj Samino inak bude vnímať... dúfam, že vetrovka ostane neporušená :sweat_smile:
31. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte aadula porad ako sa tu pridava foto a pokusim sa oto
31. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vcera som intenzivne mzslela na Janku, ale nemali sme funkcny net, tak az teraz od nasich vam pisem.
Jani- srdecna gratulacia k babike a prajem vela ydravia. radosti a veeeela mliecka.
Simonke vsetko najlepsie k meninkam
Vcera som bola riadit v skole , lebo sme detom malovali triedu, tak som sa bola pricinit, ale maju ju krasnu :dizzy_face:
31. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak podarilo sa mi pridat foto nasej Viktorie Emy tak ak chcete tak kuk do jankynho albumu pa
31. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlata je babulka :slight_smile:
31. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka...som až teraz nakukla..a už si si sám poradil :wink:
31. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej aká buchtička Vikinka Emka :dizzy_face: :dizzy_face: krááásna ..sa vám teda vydarila :wink:
31. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

my sme boli včera na hroboch - z mojej strany - a malý nič nerobil len na celý cintorín vykrikoval - "horííííí" :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
dnes ideme blahoželať krstniatku - dnes má 3 rôčky :slight_smile: a zajtra zasa na hroby z MM strany
31. okt 2009 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééééééééééééj malá Viki aká zlatá bambuľka, tfuj, tfuj, nech je zdravučkáááááááááááááá
31. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka...máte krásnu dcérku :dizzy_face:
31. okt 2009 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mala je krasna. A mne sa zda, ze sa so Sendy podobaju :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej janka gratulujem a mala je naaadherna ako cez kopirak .... mate asi kvalitny (kopirak) ze sa tak podarila :wink: :sunglasses:
31. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte
jéééééj babulka je krááásna,,, :slight_smile: :slight_smile:

teli stavebne este nemáme,,,ocakávame ho,,,, :dizzy_face: :dizzy_face:
a kedze je domcek bez pivnicce,,,budeme musiet nejaku budu postavit na dvor,,na haraburdy,,,,, :grinning:
31. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jani malá je úžasná...taká buchtička krásna. A fakt sa podobajú so Sendy. Jáj tak si ju užívajate, bo onedlho už bude velká. :wink:

Dodatočne Simonke všetko len to najlepšie prajeme a Lukyno posiela boču :wink: :slight_smile:
31. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj aj my Simonke dodatocne vsetulinko naaaaaj :dizzy_face:

ja cakam ked malá vstane,,a pojdeme na hroby
31. okt 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pripajam sa ku vsetkym gratulaciam :slight_smile:)
wow Viktorka je krasna, baculatucka ocividne krasne zdravucka :wink: :wink: :wink: gratulujem. JOJ az mi je luto, ze tak skoro nebudem drzat take krasne malicke babatko :( ziadna svagrinka zatial tehu nie je... a ja neplanujem. no budem sa musiet niekomu prihlasit na navstevu :D
31. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok