Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

anina1
14. máj 2009

ahojte 🙂
že iné zucha, veď sú rovnaké, úplne sa mi podobajú 😉
moja si nechá zobrať hračky a pekne sa rozkecáva, len spávať nechce v noci 😀

telinka
14. máj 2009

peta dostane po ruke sem tam , ale to jej nevadi....horsie je ked zvysim hlas...to ju urazi na smrt , ale vacsinou posluchne...zatial 😅

abetka
14. máj 2009

zucha, mas roztomile babiky a fakt sa podobaju 😉
Zrzulka, no mna uz dnes nastval, tak som mu capla po plienke, ale hned vedel, ze je zle. Jednoducho som mohla vysvetlovat, prosit, pztat sa, ze co mu je on len vrestal. Ale dnes ma asi blby den, lebo od rana bol zly 😠
JA moc nebijem, teda casto mu necapnem , ale velmi casto zvysujem hlas a aj na Alzbetku a to zase mna trapi, ze po nich bliakam ☹

telinka
14. máj 2009

zrzul no to sa na nu nemozes za to hnevat , na seba by si sa mala ze si jej tu konvicu nechala v dosahu 😀

zucha
14. máj 2009

ked uz Ani neviem vysvetlit, ze ma nieco boli, tak jej to urobim tiez. Samozrejme nie tak silno, ako ona mne, ale nech vie, ze je to neprijemne a potom si obe navzajom pofukame a pohladkame ublizene miesto. Ale to sa stalo len 2x, ze som to musela urobit

ajula25
14. máj 2009

zrzul ani ja nezvyknem biť...ale toto je non sense čo on robí. a nepočúvne ani keby neviem čo. No ale to zasa nie je nejaká sila. Také výchovné capnutie. Inak ani MAreka nebijeme ale niekedy by poriadne zaslúžil. 😀
Zucha krásne babulky máš. A ten pois, že seniorka 😀 si predstavím babku keď sa tak povie... 😀

abetka
14. máj 2009

zuca aj ja som malemu urobila, ked ma zatiahol za vlasy, doslova sklbal, tak som mu aj ja potiahla a teraz sa mi s vlasmi tak prehra a robi mi masaz hlavy 😀

ajula25
14. máj 2009

no mne keď luky robí zle tak začnem akože plakať a on sa pritúli a pomojká ma.... 😅 ale najprv krivil pusu aj on....ale asi pochopil. 🙂
a inak zrzi to že Miška si vezme niečo čo ju zláka a nie je to jej si myslím, že je normálne. Všetky deti to robia, teda aj tie moje. A kým sú takto malé nemal by sa nikto diviť, však ono sa časom naučí, nie? POdľa mňa, keď dieťa vidí niečo na čo má chuť, tak si vezme a bastiš. No čo....ja by som sa nedivila, ešte by som jej pridala 😉

zrzulka
14. máj 2009

Kricat ja mozem kolko chcem ked ma nepocuje🙂)
No vychova bude teda tazky oriesok.

teli ano na seba sa hnevam, uz tam konva nie je. Ved vsetko pred malou skryvam ako blazon a ona si aj tak vzdy nieco najde....

luculka
14. máj 2009

tak nasa sa mi smeje ked ju capnem,,ale ked po ruke,,,tak to oduje pusinku,,,, 😀
no ale ona je taký maskot,,,,ona si nedá nic vysvetliť,,,som jej na smiech 😀 🙄

zrzulka
14. máj 2009

Ajula to som skusala ze akoze placem a mala sa na tom smiala, ze aku show jej predvadzam. Nova hra ci co🙂)))

Ajul tiez si myslim ze je to normalne, bezne pred kamaratmi ju za to nehresim a neupozornujem. samozrejme ak nieco znici ci rozkuse tak to ano ale ked sme pred niekym cudzim tak nie kazda mamicka je taka benevolentna. Stretla som sa uz s kdecim

Nevieme ju odnaucit aby neplula. Muz jej vzdy povie fuj ale akosi to na nu nezabera🙂

zrzulka
14. máj 2009

Lucul to asi viacere. inak ked oduju tu papulku tak su take chutnucke nie? A Miska sa este aj tak mraci.

anina1
14. máj 2009

lucul, moja ma vôbec nepočúva, vie, že to nemôže a smeje sa mi do tváre, ani zvýšiť hlas nezaberá ani po zadku, to začne trucovať, oprie sa o stenu, ruku si dá na čelo a plače 😀

ajula25
14. máj 2009

zrzul tak ju to prejde samu....asi ma obdobie plutia. Možno si to nevšímať....

no a mamičky....hej verím ti. Akoby ich deti boli iné...a pritom niektoré sú hotoví diablíci 😝

centik
14. máj 2009

ja ked jej dam po zadku tak ona si da tiez sama po zadku, ma z toho zabavu 😀

zrzulka
14. máj 2009

No idem ja uz radsej, musim upratat spust v byte co mi moje ditko narobilo🙂))Ma to vobec vyznam upratovat?🙂))

telinka
14. máj 2009

no to musi byt podarene ked claudia trucuje 😵

ajula25
14. máj 2009

anina to musí byť podarené.....myslím to trucovanie 😉

zrzul nemá, ale zasa ži v tom... 😀

anina1
14. máj 2009

no to teda je, aj Saša na nej smeje 😀 😀

lenka85
14. máj 2009

ved to, ja mam tiez kolkokrat chut sa na to upratovanie vy... , ale nedokazem zit v bordeli..

lenka85
14. máj 2009

baby o posluchani ani u nas ani chyru ani slychu, ale ked mm zaveli tak ho posluchne 😒 a to s nou ani nie je tak casto, ani ju nebije a ani po nej tolko nekrici ako ja a hla...

telinka
14. máj 2009

no leni co narobis....je to prirodzena autorita 😉

silvika
14. máj 2009

ja vacsinou chalanom zatrasiem a on zasa zacne revat niekedy ked aj zvysime hlas, ale ked mu niekdo capne po ruke alebo po inej casti tela tak to veru rozplace skoro vzdy. a o tom poriadku som akurat vcera mala s muzom jednu ostru vymenu. ze prisiel domov a bolo porozkladane pouzite veci v kuchyni ja som bola v tescu na plienkach akoze strasne ho to vytocilo tak uz mu vadilo aj to ze maly nespava ako vsetky deti .... reku ja neviem kedy spia ostatne toto je moje prve ale asi mal na mysli po vecernicku pripadne najneskor do skoncenia sprav, nas este o deviatej furt zliezal nenapco z postele. a ze naco umyvam, ked aj tak su tie dlazky spinave radsej nech odkladam veci ... no poviem vam, ze mne poroztahovane veci nevadia vobec a umyvam to tam narazovo ked je cas a klud no hold dosiel v nespravny cas..... no ale ze mi toto zacne vycitat nacisto som od vcera za neschopnu matku o zene radsej ani radsej nehovorim.

telinka
14. máj 2009

silvi...to by chcelo ho nechat na tyzden sameho doma s alexom a hned by zmenil nazor , keby mal pri nom aj navarit aj upratat a este sa mu aj venovat 🙂

csikike
14. máj 2009

silvi, tak honechaj doma na 1 den s malym a nech vsetko stihne, aj navarit, upratat a este dat maleho spat pred vecernickom a ty pridi domov a este ho zdub, ze si nasla daky vlas na dlazke a potom po nem pozaduj teplu veceru a za odmenu este sex... hned by si to rozmyslel 😉

csikike
14. máj 2009

teli, si bola rychlejsia 😉

silvika
14. máj 2009

😝 😀 no nist, sak preto som sa aj rozhnevala, co ho to vobec napadlo, sak je inac celkom clovek rozumny. ..... 😲

csikike
14. máj 2009

silvi, obcas maju aj chlapi svoje dni 😉

silvika
14. máj 2009

a kedy vam zaspavaju mali? nas od malicka okolo pol deviatej deviatej az desiatej ako sa meni cas a ako zmobilizuje sily, lebo on aj ked je unaveny sa vie zasa prebrat a fici ostosest. nech viem teda ako zaspavaju "ostatne normalne deti"

lenka85
14. máj 2009

asi si si ho moc rozmaznala, ale neboj, nie si sama...