Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
28. máj 2009

dobré ránko 🙂

simka9122008
28. máj 2009

Pekné ránko všetkým 😉

janka1874
autor
28. máj 2009

Dobré ránko
tak dnes má tatik voľnejšie tak išiel poplatiť nejaké účty a zobral aj malú a ja zas pratám ako divá ale spálňa už komplet vyriadená už len obývačka a kuchyňa tak mám čo robiť

janka1874
autor
28. máj 2009

no dnes ste aké stručné na ráno len pozdrav no teeeda

bocmanka
28. máj 2009

🙂 ja dnes nič nepracem, výnimočne, som večer povysávala, idem len umyť dlážky, navarené je zovčera a idem dať dokopy šeky čo som poplatila, ja som maniak na ich zakladanie, aby bolo všetko ako má byť..
🙂
my sme dnes už zaspinkali, teraz teda, už máme za sebou rannú prechádzku, boli sme s chlapcami v škole a v škôlke, tak sme ešte ostali trošku, je síce podstatne chladnejšie, ale zase slnečno 😎
v sobotu sme mali mať brigádu na martinkách a čuduj sa svete, hlásia sneženie, trenér včera na tréningu povedal, že ešte dá vedieť čo a ako, ale v každom prípade majú chalani v piatok bicykle, ako tréning, tak sa chystám aj ja, ale po pondelkovom bicyklovaní ma bolí celá riť...

abbi
28. máj 2009

ahojtee tak my uz spinkame ... 😉 😉 tak mam trochu cas a idem rychlo varit perkeltik. Adamko to miluje 😉

martinaj
28. máj 2009

ahojte 🙂 ja hned odrana vytocena ☹.... dosiel nam nedoplatok za najomne ☹.. nechapem

janka1874
autor
28. máj 2009

tak moja posádka je práve na ceste hore schodmi jediné čo som nestihla je putrieť prach a kuchyňa ale to zmáknem keď bude Sendy spať

alinka76
28. máj 2009

ahojte, aj ja mám už povysávané a seba som tiež dala doporiadku. Dnes pečiem králika so zemiakmi s cesnakom 😵

janka1874
autor
28. máj 2009

vidím že dnes nie len ja upratujem 😀 😀 😀

bocmanka
28. máj 2009

🙂 ali králika či zajaca....xixixi??????????

janka1874
autor
28. máj 2009

ja už pomaly začnem asi robiť zoznam vecí na stretko ziťujem totiž že len nabíjačiek asi budeme mať jednu tašku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (foťák, kamera, vysielačky, mobil moje nervy ale toho je)

centik
28. máj 2009

ahojte,
tak vy ste akcne, ja som este len vstala 😀
Mata a kolko ti prisiel nedoplatok?

bocmanka
28. máj 2009

🙂 jani, keby si mala baliť každý týždeň ako ja, tak by ťa asi šiblo, už vieš prečo niekedy chytám nervy...
presne preto...
oprať, ožehliť, zbaliť..a do koliečka to isté každý víkend....teda skoro každý

janka1874
autor
28. máj 2009

centik ale my sme hore od 6.30 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
28. máj 2009

no asi tak boc ja neznášam balenie rada niekam idem ale najlepšie ak by stačilo jedno tričko a jedny nohavice a koniec 😀 😀 😀 😀 😀 pre mňa je najhoršie zbaliť malú lebo ona si toho aj viac zababre a jej vždy beriem aj nejaké lieky pre prípad a podobne 😀 😀 😀

aadula
28. máj 2009

dievčence..niekto mi poslal do 40 sms-iek prázdnych ..akurát dorazila ďalšia 😅 je to orange číslo ... myslím, že to bude niekto koho som si zabudla uložiť a myslím, že to bude nejaké dieťa..skúšala som na to číslo volať, aj mi to niekto akože zodvihol...ale počula som len ruch ulice...a kroky 😝

martinaj
28. máj 2009

nie moc.. 2500,-sk ale vzdy sme mali preplatok minimalne 5000,- tak som nahnevana a nechapem..... 😖

aadula
28. máj 2009

martinka to môže byť aj preto, že tým, že bývali vysoké preplatky, tak veľmi nedvíhali poplatky,...a určite aj tým, že si bola doma celý rok a vlastne sa spotrebovalo viac vody, možno ste viac kúrili... Aj my sme mávali preplatky posledné roky, že 8.tis...a teraz oveľa menej, ale napr. vieme si regulovať kúrenie a keď sa Samino narodil, prvé mesiace sme určite minulý rok teplejšie mali v byte, túto zimu sme sa už snažili šetriť..ale voda...to nezabrániš...tú používaš v kuse 😉

janka1874
autor
28. máj 2009

tak moja slečna už je hore 😀 😀 😀

simka9122008
28. máj 2009

No baby ja mám ešte len polovicu dňa za sebou a s malej som v koncoch, je strašne zlá, už som ju šupla spať, lebo bola na nevydržanie 😝

janka1874
autor
28. máj 2009

ženy ma porazí doteraz sedela Sendy na nočníku pekne cikala a ani nie 10 min. čo má plienku a hádajte čo urobila no správne už ju aj naplnila ale niečím iným 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto bude ťažké odplienkovanie

abbi
28. máj 2009

no ten natanko spi uz skoro 3 hodiny 😲 😲 😲 nechapem... uz mam navarene, upratane, vysavat nemozem, a tak ani umyt dlazku. normalne som uz jeden megasuflik upratala 😀 😀 ale som rada, ze spinka, lebo stale pokasliavame a soplikujeme ale uz je to lepsie. ten stoptussin zabera.
Ajulka, ako ste vy na toM? malemu sirupcek pomaha???

Mata nam dosiel nedoplatok za elektriku a tiez ma skoro rozhodilo,.. lebo sme zistili ze zahadnym sposobom nam neodisli platby uz 2 mesiac a nakopilo sa to.. 😠 😠

simka9122008
28. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Dnes mala Simonka nápadníka 😀

abbi
28. máj 2009

simka ale akeho odvazneho 😀 😀

zucha
28. máj 2009

ty kokso Simi, to uz je aky bozk 😲 😀

alinka76
28. máj 2009

boc, zajac poľný, králik domáci? tak asi králik 😀 😀 😀 už sa pečie, cesnačik rozvoniava 😎 😎 😎

drobec zaspal a ja má frei 😎

mňa čaká veľké riadenie v sobotu, posledný víkend v mesiaci prezliekam periny a to vtedy všetko vyzadhujem, aj matrace z postele, vtedy sa Samko blázni, lebo môže po doskách skákať, má vtedy happy day 😀

alinka76
28. máj 2009

Simka, to kto bol? to od nás z klubu? 😀 😀 😀 alebo starší? počkaj na stretku, koľkých tam bude mať 😀

simka9122008
28. máj 2009

To je kamoškin malý, on má 13 mesiacov

simka9122008
28. máj 2009

Ali a ja toho roku na stretko nejdem ☹