• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
mnááám marlenka :dizzy_face:

neboj preziju to,,,, :slight_smile:
inak mala uz nepije cey noc mlieko asi 4dni,,,jej poviem ze neni a musime rano kupit,,,tak si da len vodu,,,ma to mohlo aj skorej napadnut :grinning:
14. nov 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám tiež v pláne prejsť u malej na krabicové
14. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malej uz robim krupicovu kasu z mlieka normálneho
14. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som už robila aj ja
Mne teraz malá vstala a ja som si v pohodičke vyglancovala celý byt, jupíííííííííííííííííííííííí, okrem utierania prachu :grinning:
14. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pre malu kupeny sunar do zasoby a uz 3 mesiace nechce pit mlieko :angry:
14. nov 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale snad ked bude vidiet maleho pit mlieko, tak si da aj ona :grinning:
14. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som dnes všetko urobila aj to čo som nemala v pláne, až sa cítim v tom byte lepšie :grinning: :grinning: :grinning:
Teraz som nám ohriala pizzu, ešte mi treba povešať jednu várku prádla a požehliť no to žehlenie si nechám na zajtra, nech sa nenudím
A mám super správu malá za celý deň zakašľala iba 2x, jupíííííííííííííííí, už ju ani nedusí
14. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ešte som sa dokopala prezliecť všetkým posteľné, po chorobe, tak idem ešte dovešať to prádlo a na dnes končíííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to som dnes konečne dostala aj mrchu :grinning:
14. nov 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ženy neviete ako zistím že malú trápi kolika ja to nepoznám ale maličká nám už viac ako 2 hodiny plačeeeee už fakt nevieme čo robiť
14. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani tusim by krcila nozickami alebo ich napinala..
14. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Simuša je už v postieľke a ja mám konečne trochu veget
Jani ako je maličkej?
14. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala by asi aj tvrde brusko a tak zvlasne sa zvrtala...
14. nov 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no žienky asi jej pomohla teplučká voda sme ju okúpali pomasírovali a dali papať a zatiaľ spinkáme tak dúfam, že noc bude v pohode
ale ďakujem budem sledovať ako sa správa a uvidíme
14. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Nas Tomi pri kolike strasne plakal a vemi krcila vystieral nozicky a nic nepomahalo. Uz som aj masirovala a krcila nozicky a nakoniec som strcila rektalnu rurku, kym sa mu neulavilo. Ale vraj to chce cas , aby crievka dozreli a pod. Nas nam aj kakal raz za 10 dni a pod. takze tak. A casto sa zjavuje v rovnakom case alebo v rovnaku cast dna
14. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým
Tak vidím že sa tu včera išlo skoro spať :astonished:
Mi sme nedávno vstali, tak až teraz raňajkujeme a potom pôjdem navariť druhé jedlo a požehliť
Jani, akú ste mali noc?
15. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mám novinku, včera večer mi už malá vypila pólku mlieka aj teraz ráno, hurá, som šťastná, prešťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, tak to je super, ze malej je uz lepsie.
Ja som dovarila, boli sme v kostole a ideme obedovat
Peknu nedelu vsetkym :wink:
15. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne malá zjedla celý obed a ešte pýtala že ešte, no konečne je už fit, jupíííííííííííííííííí, keby aj počasie prialo, tak by sme vyšli trochu von :unamused:
Dobrú chuť k obedu všetkým, mi sa teraz s malým učíme a malá je už v postieľke
15. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak slečna nespala poobede ani minútku :angry: a teraz tu kradne malému z obeda, nejako sa nevie dojesť :grinning:
15. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte no super ze je uz Simonke lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nas sa dovára,,,mala je s tatom a dedkom na pozemku,,,,,stredu kopeme základy,,,,juchuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:

ozaj sledujete na markize bez servítky? v stredu bude u nas varit sesternicin muž,,,,,, :grinning:
15. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul akoze u vas doma???? mne miska cosi rozpravala ze niekto odnas alebo z mor. jana tam ma byt :confused:
15. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super Lucul, tak to si pozriem
A gratulujeeeeeeeeem, super že sa už budú kopať základy
15. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano akoye u nas doma,,,, :slight_smile: Natus bude hviezda :slight_smile: ,,,potom dam vediet kedy to bude v telke,,,,stredu to len budu natacat

no bude tam on potom este jedn z Ma,,,toho tiez dobre pozname,,,potom nejaka mamina na materskej,,a dalej neviem
15. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule,

fiha Lucul, a preco pride varit k vam? :sweat_smile:

tak aj my uz konecne neplienkujeme :slight_smile: Biba zacala sama od seba zrazu cikat stale do nocnika uz asi tak 3 dni tak hadam jej to uz vydrzi :slight_smile:
15. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Centi, gratulujem
15. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem centik, to je super, ze uz nemusite mat plienky :slight_smile: My sa bez nich nepohneme ani na krok :frowning2:
15. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centi no super,,,,nam sa teraz najako nedari :unamused:
rodinne dovody :wink:
15. nov 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme sa poobede rozhodli ist na prechadzku, ze obe deti budu spat v kociku...a malemu trvalo hodinu a pol, kym vobec zaspal, uz sme boli skoro naspat doma. Uplne si odvykol od spania v kociku :frowning2: No co uz, uz davno nie je mimino :wink:
15. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky mne malá zaspala na gauči
15. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa presne takto zbavili plienok centi. Trva nam to uz asi tri tt a od tohto tyzdna do nocnika aj kaka, tak som z toho uplne hotova. Ani sme ju tam nedavali, jedno rano prisla so serblom, vycikala sa a bolo... Ale na von a na spanie ma..
15. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok