Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
28. máj 2009

baby aj ja som taka sikovna. JA som si yslela, ze som vypla dusenu kapustu a ja som ju dala na minimum a samozrejme, ze mi prihorela
LUcul, tak aj na teba budem mysliet. Inak mamca aj plakala a pod, lebo to ma gyn. operaciu a veru je to pre zeny velmi tazke 😢
Csikike- ja by som mu mlieko nemenila, pokial nemal problemy. To ti vracal z toho klasickeho nutrilonu?

csikike
28. máj 2009

baby, nechce uz ani vodu ani spat nechce... manzel ho uspava, tak neviem ci sa mu to podari 😕

telinka
28. máj 2009

my sme kvoli AE nemali HA , ja som nemala na predpis , kupovala som obycajny nutrilon
ked nechce tak mu nedavaj , a zajtra kupis obycajny....nasilu sa zase len povracia , daj mu caj alebo posli draheho do tesca kupit

luculka
28. máj 2009

ja mam alergiu,,a mali sme do roka HA na predpis,,,sme vela usetrili,,a malej chutil kedze ho pila skoro od zaciatku

aadula
28. máj 2009

náš Samino tiež dnes ledva zaspinkal a to sa tu váľal na mne už pred večerom...ale po kúpaní ožil a bolo skoro deväť keď zaspal 😝 ..jašo malý

csikike
28. máj 2009

abet, nie z klasickeho, teda asi nie, on vracal tak ked sa mu zachcelo alebo neviem, nebolo to v rovnakych intervaloch, proste to na neho prislo a islo to von
a lucul drzime palce a abet aj tvojej mamine 😉

abetka
28. máj 2009

jaj csikike-ked ti nechce ani pit, tak to poznam , je to des. Ale ja som mu normalne v nudzy davala z pohara, alebo striekackou z nurofenu. Dufam, ze sa vam polepsi

aadula
28. máj 2009

csiki, možno len nie je hladný a smädný...skús neskôr keď sa zobudí

janka1874
autor
28. máj 2009

csikike nechaj ho tak nepchaj ho na silu mliekom možno len nemá chuť

csikike
28. máj 2009

teraz stiahol trocha plnotucneho mlieka, som zvedava co budem robit s tymi krabicami HA ked to nebude pit, kokso, vyhodene peniaze 🤐

centik
28. máj 2009

caute babule,
sa tu smejem nad tym sporakom, praskom na pranie a drozdim 😀

anina1
28. máj 2009

abetka držíme palce mamine aj luculke, nech to dobre dopadne 😉
mne zaspala tiež až teraz a cez deň spala len hodinu
csiki a akú má chuť? my sme pili najskôr ha bebu a potom sme prešli na normálnu a tá má lepšiu chuť aj stolicu mala normálnu z nej, z tej ha mala riedku aj dozelena 😝

centik
28. máj 2009

no my so ziadnym UM nemame problem biba vypije od hackovych hocico 😀

centik
28. máj 2009

csiki predas

telinka
28. máj 2009

tak sa tesim ze som centika pobavila 🙂
tak slavnostne vecer nejem a teraz som krajala klobasu do tej kapustnica a neodolala som ....nejem po piatej , ale az po desiatej 😅

centik
28. máj 2009

Teli 😀 😀 ze po 10tej, dnes ti to ideé 😀

centik
28. máj 2009

baby piste rychlejsie 😅

anina1
28. máj 2009

teli a koľko ťa to drží, nejesť večer?

centik
28. máj 2009

Anina co necitas? sak 5 hodin 😀

csikike
28. máj 2009

hm, nejest vecer, to by som chcela aj ja, prave som si dala rohlik s kacacou mastou 😅
skusim mu este rano to mlieko a ked nie, tak uvidim...

anina1
28. máj 2009

asi si sedím na kábli 😀

telinka
28. máj 2009

anina asi tak 3 dni za dva tyzdne 😀 😀 😀 ale skusam stale 😅

centik
28. máj 2009

ja jem cipsy,
ale taky dobry rohlik nikdy nieje zly ja si ho viem dat aj o polnoci 😅

centik
28. máj 2009

rýýýýchlejsie

csikike
28. máj 2009

centik, ale ty si to mozes dovolit 😉 kdezto ja 😖 , ale nevadi, chutil mi, tak co 😅 😀

telinka
28. máj 2009

csiki...ty moooozes , sak si tehu 😉 chudnut budes az potoooom 🙂

telinka
28. máj 2009

zas si sedim na kabli ja , akosi som nepochopila centi kam sa ponahlas??? 😕

centik
28. máj 2009

Teli idem kukat telku 😀

csikike
28. máj 2009

teli, hm, ja som normalne zacinam bat ako to bude, ten maly furt vymysla nieco aby sme nemohli mat ani 1 den bez stresu 😅 a to male v brusku je (aj sa to bojim napisat) este zivsie ako bol tomik 😅 (to som si myslela, ze tomik je vrchol)

centik
28. máj 2009

papa zatial a dobru noc 😉