• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
Bzuco- nech si rychlo fit. Nejako vam tie choroby nechcu dat pokoja. :frowning2:
29. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, co noveeeeeeeeeeeee??????????? :slight_smile: . Nas je, resp. bol ako cert :angry:
29. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
abetka, náš zas celkom v pohode.... sme boli mojmu bratovi gratulovať, sme sa napraskali jednohubiek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
tak sme doma všetko dobre dopadlo len dve veeeľaké chybičky to malo 1 že drahého rodina odmietla naše pozvanie boli len v kostole (teda odmietli to už skôr ale stále som nejako dúfala že pochopia že to dieťa im nič neurobilo) a druhá a tá ma teda štve ešte viac že nás nemal kto fotiť v tom zhone a celkovo pri malých deťoch sme na to nejako zabudli takže mám až jednu fotku s maličkou v kostole a ona má pár fotiek ale ani jedna z babkou dedom a tatikom a podobne juj ženy až mi je do plaču taký veľký a dôležitý deň pre ňu a takto sme to posrali som strašne nahnevaná sama na seba :angry: :angry: :angry:
29. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
juj tak sa na seba hnevám že si to ani neviete predstaviť
29. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani, to ta mozno hhneva, ale su aj dolezitejsie veci. Je pokrstena a ani nas nema nasu spolocnu fotku , ale to prezije. A s tou rodinou, kasli na nich. Ani nam svokor nebol a ani v kostole a tiez som tajne dufala, ale oni maju svoje svedomie a nech sa s tym vyrovnavaju osamote. Ich problem. Viem, ze to hneva a viem si predstvat ako sa citis, ale vzdy si nieco najdu, ver. Kto chce psa bit, palicu si najde...tak si to ja hovorim
29. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani, my sme tiež na Paťkyn krst zabudli foťák doma :sweat_smile: , takže máme fotku už len z domu čo sme mali posedenie ... a veru už som na to aj zabudla....:slight_smile:
a gratulujeme malinkej :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Jani a ja som myslela že aspoň kvôli malej zmenia názor a prídu, nevadí, nič si z toho nerob :unamused: , som rada že to aj tak dopadlo dobre
29. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

klesla mi teplota, tak som prišla kuk :sweat_smile:

abetka...MM kmital poriadne - okolo mňa aj okolo detí, svokra doniesla obed a mamina moja prišla s malou písať úlohy, oboch okúpať a uložiť spať..takže sme to nejako zvládli :slight_smile:
29. nov 2009 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj bzuco, to je fajn že ti je lepšie, skoro sa vylieč :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tak u nas su opat zle spravy, mamu brala teraz do NZ zachranka :pensive:
29. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csiki...to mi je ľúto...držím palce, nech je všetko ok
29. nov 2009 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csikike- to mi je naozaj luto...snad to dobre dopadne a bude skoro fit
bzuco- tak snad to bude len lepsie
29. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bože Csikike, čo sa stalo, zhoršil sa jej stav?
29. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
booože csikike a ja sa tu sťažujem hneď ma to prešlo ani si to neviem predstaviť že by mi mamu brala sanitka nech všetko dobre dopadne
hneď ma aj zlosť prešla

no žienky oni v kostole boli ale na posedenie a obed už neprišli čo mrzelo hlavne drahého ale to oni asi nepochopia mne už je to jedno len mi je ľúto detí a mrzí ma len jedno že Viki má zajtra mesiac a až teraz ju druhá babka vôbec videla a tu ma napadá čo by bolo ak by sme nekrstili
ale nič končím túto debatu nemá to zmysel a dnes som to definitívne pochopila už len sa s tým zmieriť

no nič pofotíme sa cez týždeň a hotovo aspoň nejaké fotky porobím
29. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani, no vidis ako si to super poriesila :wink:
Inak , mne tu MM sedi cita knihu uz druhy den :angry: Slahnut ma ide. Nic ho nezaujjima, len knizka :angry: :angry: :angry:
Esteze mam vodicak a jazdim na aute a tak sme sa boli s detmi previezt, lebo by ma piclo :sweat_smile:
a kde je centik???Co je s nou???A veja??
29. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csiki,Tominkovi vsetko najlepsie k 2.rockom ,akurat citam o mamine,tak drzim palce nech je vsetko o.k.:dizzy_face:
jani,malemu krsnitaku blahozelame.....
rominke k zajtrajsim 2.narodeninkam tiez blahozelam,mozno sa sem zajtra nedostanem,tak som gratulantom dopredu :sunglasses:

my sme dnes absolvovali vianocne trhy,kopec ludi,pomaly ako na silvestra,len tej vianocnej nalade jaski pocko chyba,najma ten sneh.... :confounded: obratili sme to vcera na chalupu,dosli sme dnes,takze ficim pref tv,nech zrelaxujem po celom dni,a maratone varenia...... :wink:
29. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no a nám začala druhá žúrka pomoooooooc ja som hotová chcem spať tak sa lúčim a idem ukľudňovať revúce dieťa som zvedavá do kedy zas budeme hore
29. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tak zatial si tam mamu nechaju, otec je s nou, prave ju brali na CTcko
a dakujeme za gratlacie pre tomika, toto su jehonajhorsie narodky :cry:
takze tuto noc asi zase nenaspim
29. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tomaskovi vsetko naj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj rominke aby sme to neprepásli :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csiki to mi je luto s maminou,,,, :unamused: :unamused:
29. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rominka má až v utorok - 1.12...nie???
zajtra má zrzulkina miška :wink:
29. nov 2009 o 22:41  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj matko tinyleaf ma zajtra, nie?
baby, ct je v poriadku, takze este stale nevedia co jej je, ale zostava v nemocnici a zajtra jej budu robit dalsie vysetrenia :pensive:
29. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csiki...som vedela, že ešte niekto oslavuje, len som si nevedela spomenúť :wink:
29. nov 2009 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:dizzy_face: ahojte, ja len na skok kuk

pekný zvyšok nedele, máme po oslave...

zajtra poprečitujem
29. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Csikike to mi je luto co sa stalo tvojej mamine.... a najhorsie ked ani nevedia zistit co jej vlastne je:(((( Drzim palce aby bola v poriadku...

Boc krasne fotky z oslavy, pokukala som na FB... Podarenu rodinku mas a Romina ako vzdy hviezda:slight_smile:)))

Nasmu kamosovi matkovi ktory sa narodil v ten isty den ako Michaela prajeme vsetko naj naj naj k jeho druhemu rociku....
A Adamkovi k 9temu rociku:slight_smile:)))
30. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MIske, Martinkovi len to nejlepsie k dvom rocikom.
Boze o rok uz 3 roky :unamused: Ale nech sme len zdravi vsetci.
JA som sa najedla a idem nieco popratat, lebo len sedim za pc a idem po maleho
30. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
posledný dníček novembrový,všetko naaj oslávencom..a zrzul ma predbehla,pár foto z oslavy mám na fb..inak blaváčky a okolie,práve sme v aute,smer ba,ideme s manželíkom jeho fy má sídlo v auparku,takže mňa a rominu tam nájdete 11-16h..zuche som uz volala,neverila vlastnym ušiam,že ideem,ona tam bude o 14.15h
30. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miske a matkovi vsetko naj :dizzy_face:
mame dnes budu robit mr a ine vysetrenia, ale je zufala, lebo lekari spomenuli nador :pensive:
30. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ráno Miške, Maťkovi a Adamkovi všetko naj naj naj k narodeninkám :slight_smile:

csiki to hádam nie, držíme všetky palce nech to dobre dopadne
30. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok