Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
30. nov 2009

no kôli nám nemusíte ísť autobusom veď ti hodím kľúče od kočikárne a tam dáš kočík v pohode
no veď si ešte zajtra zavoláme
no žienky idem ja spať kým sa dá 😀 😀 😀 dobrú noc

bocmanka
30. nov 2009

ahojteeeeeeeee 😀

tak to bol zase deň D 😀 😀

cesta do ba romina spala v aute až 10min, stretli sme v auparku, teda videli najprv letiace dieťa "na motorke" a ktože ktože? , vidličky a nože...xixixi, leo s gloritkou

potom došla zucha bez kočiek, veeeľmi ma potešila, doniesla nám marhuľové koláčiky, no šikuľka je to, mne mohla doniesť chlieb a soľ, resp. vodu a soľ, lebo všetky blaváčky sú jak trlice chudé a mňa je stále celkom dosť...

ešte aj figuríny sú jak anorektičky, šak to je trestné, a krááásne oblečenia im dajú a čo my??? ostatné z dzedziny by sme si to obliekli akurát tak na bábiku...

potom prišla aj tinyleaf..ja hodím nejaké foto na fb

a napokon som v mc donalde náhodou stretla lilusku...došiel môj manžel /sľuboval mi, že vo firme sa zdrží max.hodinku a ja si môžem vymeniť komplet šatník...heheheh 😀 / a nakoniec prišiel, najedli sme sa s liluskou a šli sme home...

ale v aute povedal, že sa vrátime na nákupy bez detí...tak si premyslím, čo potrebujem 😀 😀

bocmanka
30. nov 2009

🙂 tak, fotky , pár, je na fb....
liluska, zucha, tinyleaf a glor pozdravujem

bzuco
1. dec 2009

ahojte

boc...super fotočky 🙂

rominke a lianke všetúčko naj k 2 rôčkom - už sú to slečny 😎

zrzulka
1. dec 2009

dakujeme vsetkym za gratulacky k narodeninam🙂)))

Rominke a Liluske prajeme vsetko naj naj naj k dnesnym 2 narodeninam🙂))

silvika
1. dec 2009

jeej tak zdravim vyletnicky hold bratislavcanky su sikovne schopne sa zorganizovat aj neorganizovane a boc ty budes, ak uz nie si tusim doma vsade 😉

anina1
1. dec 2009

dobré ráno
gratulujeme Lianke a Rominke k 2 rôčkom 😵

silvika
1. dec 2009

gratulujeme aj my oslavencom teraz je to tu nejake huste, to fakt ste takto naraz rodili? ja som ani nesnivala este o porode

silvika
1. dec 2009

ozaj rano aaduli poslal ten moj spisovatel sms prazdnu ale asi je uz zvyknuta z minuleho obdobia na taketo "vypisovanie" nasich sikulakov

martinaj
1. dec 2009

ahojte 🙂 dnesnym oslavencom prajeme vsetko naj 😵
bola som dnes v poradni 🙂 maly je uz otoceny hlavickou dole 🙂 tak som rada, inak je vsetko OK 🙂

silvika
1. dec 2009

uuuz marti, ja tam "fixaato" ze zaciatkom leto mas az rodit a teraz kukam, ze sak februar 😕 som sa teda prekvapila sama seba

martinaj
1. dec 2009

juj silvi, toto 2.tehu strasne leti, ved uz 29tt 😀 vobec si to neuvedomujem 😀

silvika
1. dec 2009

ty si mala vyvolavany ci?

martinaj
1. dec 2009

prvy porod som mala vyvolany 😉

silvika
1. dec 2009

no tento snad bude spontanny

martinaj
1. dec 2009

ja dufam 😀 a snad nebudem prenasat ani den 😀

silvika
1. dec 2009

anina a ty si prenasala a vyvolavali ti alebo ste to stihli nacas?

simka9122008
1. dec 2009

Dobré ránko, Martinaj, už 29 tt 😲 ten čas, ale letí
Ináč všetko naj dnešným narodeninovým oslávencom Lianke a Rominke, no už sa nám to tu rozbieha s narodeninovými oslavami 😀

anina1
1. dec 2009

ja som mala prvý termín 20.12. a 12.1. mi robili cisársky lebo som mala zlé prietoky už a doki keď mi robil sono tak povedal, že malá schudla za posledný týždeň vtedy mala 3800 a narodila sa 4200g, stále som sa neotvárala a tvrdili mi že malej je dobre v bruchu tak načo vyvolávať

martinaj
1. dec 2009

mne tiez povedali, ze mala bude do 15.12. vonku aj ked termin som mala 29.12., nakoniec mi vyvolavali 4.1. lebo som mala hranicne mnozstvo plodovej vody....

silvika
1. dec 2009

ti nasi povodny decembrovi a napokon januarovi boli vsetci nejaki usadnuti alebo ulahnuti v tych bruchach

tinyleaf
1. dec 2009

ahojte 🙂 blahozelam Lianke a Rominke 🙂

tinyleaf
1. dec 2009

my sme dnes mali najlepsiu noc, Sofi vydrzala prvykrat prespat 6 hodin a zobudila sa az pred stvrtou 🙂 Keby jej to tak ostalo 🙂

silvika
1. dec 2009

a mojmu tam udajne nist nechybalo ze o porode ani chyru ani slychu a popravde podla mna keby ma z gyn. oddelenia nezachranila vrchna zo sestonedelia alebo coho vsetkeho to bola vlastne vrchna a neodpustili mi vodu a nepomohli mi tak neviem neviem ako dopadnem

silvika
1. dec 2009

inac ja ked citam ze rominka vzdy tam prvotne vidim, ze ruzenka, ona mi aj tak nejako evokuje taku princeznu ruzenku

lucia79
1. dec 2009

teeeda, to ste mali trpezlivosť
ja som mala termín 19.12. a 17.-teho v pondelok ráno som nastúpila a doktor mi to vyvolal

silvika
1. dec 2009

tiny nas zasa asi dva tyzdne po porode lubil spat v noci az som o mlieko dosla

lucia79
1. dec 2009

no tak to ti tiny gratulujem, to ešte nedokáže ani Maťo veľakrát 😒

silvika
1. dec 2009

luci to ani nebolo o nasej vydrzi

simka9122008
1. dec 2009

ja som mala termín až 30.12, no malá sa vypýtala oveľa skôr už 9.12 😒