Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
8. dec 2009

ahojte 🙂 Ked sa tu tak bavite o darcekoch, ja som prave vsetky, co som mala doma, pobalila do papiera. Pre maleho mame len jednu vec, ale ved dostane aj od rodiny, tak naco to prehanat. Okrem toho teraz kupujeme detom matrace, teda Sofi si nan este pocka, ale maly ma velku postel, tak oba idu tam. Ten co ma, je dost makky, tak nechcem aby si pokrivil chrbat. Objednala som aj nepremokave plachty, aby ich hned neprecural. Dakujem bzuco za ten link na ne 🙂 Este aj na fotakom uvazujeme, ten co mame, nam uz totalne odchadza, k nemu treba aj novu kartu, citacku..proste same vydavky. Kazdy mesiac si poviem ze uz budeme platit len plienky, stravu a byvanie a vzdy sa nieco najde co treba kupit ☹

lenka85
8. dec 2009

veru bzuco... aj ked teraz na materskej je super a potom bude tiez celkom hadam, ked bude ten vyssi rodicak.. Inak s tymi 164 Eurami na mesiac - hruuuuuuza

lenka85
8. dec 2009

aj my sme Hanke kupili len jednu vec a knizku, ved hned po tom ma narodky a este dostane kopec hraciek od ostatnych, od nasich dostane bicykel, tak v tom nevidim zmysel, aj tak viem, ze nam to tu bude len zavadzat... Tiny fotak musime aj my kupit, ale chceme hned po vianociach, snad budu nejake akcie... na vianoce sme si kupili s muzom domace kino a "blbosti" si asi kupovat nejdeme... naco, ved sme uz velki a krasne vianoce sa daju spravit aj bez balicka pod stromcekom. A malemu fakt netusim ci a co kupime, ten to naozaj este vobec ale vobec nechape, tak neviem..

luculka
8. dec 2009

cafte,,,tak hlásim o5 online,,,sme si objednali magio,,,starý net nám zrusili a tento stále nesiel,,,ale práve som ho sama zapojila,,,, 😎 😎 😎
juchuuuuuuu

vcera som bola na preventívke,,aj Natus som zobrala,,,,sama sa pýtala do kresla a sama otvorila pusku,,,,skoda ze som mala mobil v cakárni v kabelke 😖 😖

ja uz mam vsetko pokupene,,,boli sme v piatok v tescu,,,,takze uz mam vsetko,,,tak som happy 🙂 🙂

ozaj na markize v bez servítky vari ten sesterkin mangel,,,Palo,,,zajtra bude varit,,a dnes bude tiez Palo,,,to je zase tatinov kamarát,,, 🙂 🙂

janka1874
autor
8. dec 2009

no dnes bez servítky určite pozerať nebudem lebo Sendy pozerá nema až sa divím ako ju to zaujalo

lenka85
8. dec 2009

jani rozpravky su super!!! bez nich by som bola hotova...

lenka85
8. dec 2009

boze mm este staaale nie je doma.... ma poraziiiii

janka1874
autor
8. dec 2009

lenka ja radšej ani neziťujem kedy príde nech si nerobím nádeje že to bude o chvíľu
a fakt už nevládzem Viky je od 12-tej v podstate hore síce pospí ale tak 10min. a dosť a potom rev nechápem to

janka1874
autor
8. dec 2009

ju práve volal že už ide domov jupííííí

csikike
8. dec 2009

jani, presne viem o com hovoris, mne teraz podriemala mala trocha a trocha spala vonku na prechadzke, fajne sme premokli ael aspon bol klud
chcela som robit kalendare, ale podarilo sa mi iba 2 mesiace spravit, ked to pojde tymto tempom, tak budu hotove az na buduci rok,
ale je to aj hlavne kvoli tomu, ze nemam moc fotiek kde su spolu 😅

lenka85
8. dec 2009

aj nas uz prsiel - o pol siedmej!!!!

lenka85
8. dec 2009

csiki to bol aj nas problem, tak tento rok sme urobili vacsinou s fotkami na ktorych je Hanka, tri su kde su spolu a dve kde je Tomi sam... buduci rok to bude hadam lepsie

bocmanka
8. dec 2009

baby potrebujem radu,
vyhrala som túto aukciu,...chcela som ju pre kamošku, keď pocestujeme do košíc na ten koncert, chcela som jej ju darovať..

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1588032

ale tá kočka má na minďár negatívnych hodnotení, aj som napísala kočkám, čo mali s ňou zlé skúsenosti a vraj balíčky stále nemajú...

tak mám strach zaplatiť....čo vy na to?

janka1874
autor
8. dec 2009

boc tak na tvojom mieste by som neplatila dopredu ale pri preberaní tovaru a aj by som jej napísala že prečo som sa tak rozhodla ale to len v prípade že by špkulovala nikto by predsa nepísal zlé hodnotenie len tak zo srandy

lenka85
8. dec 2009

tiez by som pristupila len na dobierku

bocmanka
8. dec 2009

🙂 presne to ma napadlo,
a myslíte, že jej môžem napísať, len na dobierku?
aby ju nenapadlo dávať negatívne hodnotenie..
ale fakt mi príde divná...

janka1874
autor
8. dec 2009

ak ti začne dávať negatívne hodnotenie tak dáš aj ty jej a poprípade napíšeš adminom nech s ňou porobia poriadok

janka1874
autor
8. dec 2009

ženy už fakt nevládzem dnes to decko bude spať len na rukách od 12-tej v podstate dlhšie ako 10minút nespala aj keď som si myslela že je úplne tvrdá tak 10min. a je hore a rev už mám toho dosť som hotová z nervami

anina1
8. dec 2009

boc a čo si nepozrela najskôr aké má hodnotenie?a inak je to z čiech a má poštovné až 3 eura, tak dobierka bude koľko potom? 😒

bocmanka
8. dec 2009

😵 ved to anina...
nikdy nepozerám hodnotká...
a tu ma to akosi spontánne napadlo..

jani tieto stavy som mala aj ja, len vydržať...

lenka85
8. dec 2009

boze jani, to musi byt strasneeee:(

anina1
8. dec 2009

pozerala som, že je celkom nepríjemná na niektoré 😝
jani nemáš klokanku alebo niečo také?

lenka85
8. dec 2009

anina len ked ju nauci tak na ruky tak potom si uz fakt neoddychne, ja som to tak urobila s Hankou a nosila som ju bohove dlho, este aj teraz ju to drzi

telinka
8. dec 2009

janka mala by si sa zahrat na indiansku babicku asi , hold niektore deti vyzaduju blizkost mliekarne ine nie 😒 ale ty si asi doost nervozna a potom je aj vikinka nervozna ....je to zacarovany kruh ☹

lenka85
8. dec 2009

presne, nervozita sa prenasa, ale vobec sa necudujem, ak si nervozna, ja by som uz bola na psychiatrii

lenka85
8. dec 2009

blbe je,ze Sendy bola taky anjelik, hold nie si na taketo nieco zvyknuta... Ale aj ja som nervozna, ked maly place, viem, ze mi nieco je vtedy, taka bezmocnost ma vtedy chyta...

anina1
8. dec 2009

moja bola tiež nespavec ale nechcela spať ani na rukách, ja by som ju kľudne nosila aj neviem dokedy, keby som vedela že bude spať, potom sa horko-ťažko naučila na kočík

lenka85
8. dec 2009

ja som nosila na rukach a sa mi to bohove vypomstilo, som do 10 mesiacov uspavala na rukach a este som musela aj hopsat!!! Hruuuuza, uz by som to nikdy nespravila

anina1
8. dec 2009

ja by som ju nenechala plakať, radšej by som ju nosila

janka1874
autor
8. dec 2009

no toho nosenia na rukách sa obávam najviac veď už teraz má skoro 5kg ťažká jak šľak ale náhodou už 15min. spí tak snáď sa to podarí a veru po dlhom plači som už značne nervózna a toho sa bojím že to na ňu prenášam ale mňa hlavne to štve že neviem čo jej je a to ma privádza do šialenstva veru je to ťažké zvyknúť si keď Sendy bola taký anjelik v spaní a tým je našťastie dodnes moja zlatá tá si tiež užije snaží sa pomáhať ako vie utíšiť Viky