Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
8. dec 2009

😵 ja ako správny kozmonaut-lyžiar, prilbu, okuliare a konečne lyžiarsku vetrovku

manželíka na vianocky vyriešeného mám, ale aj on má ešte po vianociach narodeniny 😝 😝

bocmanka
8. dec 2009

😵 abbi ako idete tento víkend?

my asi nie, keďže romy nie je doliečená a na dome máme ešte dokončovačky, ale na ceste tam alebo späť sa v mt môžte staviť, čoooooooooo??????????

abbi
8. dec 2009

Ahoj BOC 😉 😉 no planujeme, ale mam vsetky deti chore, takze kupat sa nepojdeme 😠 😠 tak sme sa tesili. No co uz. Ale v sobotu by som ta rada prisla pozriet. co povies?? no Este to budem musiet naplanovat s muzikom.

bocmanka
8. dec 2009

😵 no len pekne naplánuj, vy idete v piatok a vraciate sa v sobotu, či?????

janka1874
autor
8. dec 2009

abbi ja sa sťažujem len na nočné žúrky lebo ja som spachtoš tak preto trpíííím nespavosťou ale dnes je to v pohode som si včera poobede pospala u mamy a ešte aj noc sme mali dobrú tak som v pohode dnes

no boc tu v tescu stojí kuchynka 20eur, ale dobre no a teraz som našla v novom letáku doplnky do kuchynky taký piknikový kôš tak asi to jej kúpime a ešte nejakú drobnosť na narodeniny oblečenie už pod stromčekom mať bude no a ešte drahému nejaké maličkosti a ešte bráchovym deťom lebo tam sme sa tak dohodli že len deťom sa kupuje dospeláci majú smolu nedá sa všetko je to kopec peňazí a aj oni nemajú na rozhadzovanie a detská radosť je aj pre nás radosťou no nie? 😀 😀 😀

janka1874
autor
8. dec 2009

aj ja chcem niekam ísť 🙂 🙂 🙂 🙂 ale kam sama ☹ ☹ ☹ drahý vkuse pracuje no aspoň má teraz robotu a potom uvidíme čo bude v zime

abbi
8. dec 2009

jani ja som to myslela pozitivne 😉 😉 si sikulka, viem velmi dobre co je to nespavost a vsetko s tym spojene 😉 presne viem, ako sa citis. Na to co som prezila s chalanmi ked boli mali neviem zabudnut 😕

ani my uz nekupujeme darceky vsetkym surodencom. Neda sa to. Len detom 😉
inak baby, MM kupil v tescu neuveritelnu vec... snehulienku kostym za 3 Eura. Je tam cena ze 17 eur ale pri kase to bolo 2,70 eur. Hned sme kupili jednej neterke aj druhej ... tiez Adamkovi k narodeninam sme kupili super kostym power rangera a tiez stal 2,70 skoro sme odpadli...

janka1874
autor
8. dec 2009

ja viem že si to myslela dobre 🙂
tak to sú fakt super ceny abbi

simka9122008
8. dec 2009

Abbi, tak to je ako zadarmo 😲

bocmanka
8. dec 2009

😵 no nekúp to!

abbi tak ako,..uvidíme sa my konečne??

janka1874
autor
8. dec 2009

a kto príde pozrieť nás? 😀 😀 😀

ajula25
8. dec 2009

ahojte
ja som dnes kúpila deckám čižmy. Tak jeden na narodky dostane a druhý pod stromček. Ale ešte mi toho treba kopec a netuším ako to urobiť ☹ no však nejako bolo nejako bude, no nie? 😉

janka1874
autor
8. dec 2009

ajula a kde si kúpila čižmy?

ajula25
8. dec 2009

jani v deichmane. Také obyč, ale tak dva páry za 19.90 tak som celkom happy. a aj celkom pekné. Hlavne že im nebude zima na nohy.

telinka
8. dec 2009

ahojte 😉

abbi no som zvedava ci ti to s tym jednym darcekom pre kazdeho vydrzi aj do vianoc 😀 😀 😀 ja som si to povedala snad kazde vianoce a nikdy mi to nedalo 😅

tu je dnes prsavoooo ..fuj zas nepojdeme von , aj ked peti zda sa to neprekaza , ona je rada doma a hra sa ,niekedy mam problem ju prehovorit aby isla von 😅 len mne by sa zislo prevetrat aspon by som nemusela pozerat na tie skatule plne haraburd co sa tu povaluju 😝 😝 😝 a to ma MM v plane este podlahu v jedalni menit 19teho.....ja si tento rok advent vooobec neuzijem 😖

janka1874
autor
8. dec 2009

to je dobrá cena čo majú nejakú akciu? mala by som ísť kuk ešte by som chcela nejaké pre Sendy

simka9122008
8. dec 2009

2 páry, za 20 😲 , to je super kúpa

simka9122008
8. dec 2009

teli aspoň budete mať na vianoce krásne novučičké

bocmanka
8. dec 2009

😵 presne telinka budú vynovení....super!

baby mne spí romina od 10.40, ťahá už tretiu hodinu, to čo je??????? 😲 😲
tu leje jak o závod, ale aspoň som si porobila, kým spinká...ale nezvyk, aj mi oči zatvára, no čo ísť si dať 20minútovku?

ajula25
8. dec 2009

no neviem, ono sú z tých Bobi shoes. Tak tie tolko stoja. Nie sú nejaké suprovo moderné, ale tak mne sa páčili a myslím, že im budú stačiť. aj keď iba na jednu zimu by vydržali.

telinka
8. dec 2009

no sak tomu sa tesim ale mohli sme to robit aj v lete a nie teraz sa takto nahanat 😲

telinka
8. dec 2009

boc...presne aj mne normalne oci same padaju , teda viecka 😀 😀 😀

janka1874
autor
8. dec 2009

boc to je choroba spojená s počasím buď rada aspoň sa skôr dá do poriadku nech len spinká

veru telinka budete mať pekné vynovené a s tým jedným darčekom to si tiež hovorím každý rok a nejako sa to nedá dodržať 🙂

ajula25
8. dec 2009

http://www.deichmann.hu/site/hu/catalog.php?bra...
takéto som im kúpila.

boc chod aj ty si trošku oddýchnuť. Inak ja som celé dni ako ovalená kladivom. Nič sa mi nechce. Katastrofa. Ešteže som okná zmákla minulý týždeň. Tento dopratám vnútro a potom už len piecť budeme. Už sa teším.

teli tak to budete mať Vianoce v novom....teda vynovenom. Ale tiež nemám reda ten bordel okolo toho....

simka9122008
8. dec 2009

no o tých darček mi hovorte, tiež som chcela jeden, či dva, no nedá mi to, ja radšej kúpim za menej a viac, čiže toho roku budú mať po 4 darčeky deti, nechcem robiť rozdiely, aj som sa malého pýtala chceš jeden drahší, alebo viac a lacnejšie, tak sa priklonil že viac, sa teším ako budú rozbaľovať darčeky a tešiť sa toto sú pre mňa vianoce 😵

simka9122008
8. dec 2009

Ajula pekné 😉

simka9122008
8. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
Pozrite má 2 roky a aké nádherné vlasy,aj pre malú chcem také ☹

simka9122008
8. dec 2009

Práve som si pozerala fotky z minuloročných vianoc, no neskutočne tie deti rastú 😲

bzuco
8. dec 2009

ahojte

nakupujete do tuha 😉 ...my čakáme na výplatu a tiež pôjdeme...bože už nech idem do roboty..takéto šetrenie z každej strany ma už nebaví 😒

my tiež deťom po väčšej hračke a dosť, prípadne oblečenie...nedá sa kúpiť všetko čo by chceli ☹
malý dostane od strakých elektrickú motorku, od krstných neviem čo, plus ujo dačo kúpi a my možno drevený pracovný pult s náradím kúpime
a barborka?..chce gitaru..tak uvidíme...a čo kúpia starkí a krstní, to neviem