Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
11. dec 2009

abbi...to je smutné ☹

aj u nás prší...podľa www.shmu.sk by malo troška snežiť až v noci a od zajtra už má byť mínus aj cez deň, takže zima začína 🙂
na dnes hlásia veľké sneženie v čechách- aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

bzuco
11. dec 2009

trocha ma ten dážd hnevá...som si chcela zvyšné okná poumývať....ale aspoň na balkone si umyjem, tam na mňa nebude kvapkať 😅 ...a možno poobede nebude už pršať, tak umyjem aj na spálni a hotovo...nechcem si to nechávať, ked už majú prísť mrazy 😝

abbi
11. dec 2009

NO bzuco dobry napad, asi by som tiez mala doumyvat okna 🙄 😝

bzuco
11. dec 2009

idem sa vzdialiť...barborke prezliecť periny v detskej a potom chytro variť - ale dnes len rýchlovka - pečené zemiaky, polievku máme od včera

janka1874
autor
11. dec 2009

no žienky tak mám chvíľku pre seba Sendy išla spinkať a malá asi konečne tiež zaspala navarené máme bordel neriešim ten sa bude upratovať poobede a cez víkend jupíííííííííííí chvíľka pre mňá

janka1874
autor
11. dec 2009

tak dlho môj veget netrval malá zas plače ☹ 😢 😢

simka9122008
11. dec 2009

No ja si musím to pratanie nejak rozdeliť na viackrát, teraz musím veľa kolo malého, merať mu teplotu, už zase má 37,4 ☹ , ja nechápem z čoho, to mohol zase ochorieť zo školy, veľa detí tam nedávno ochorelo, no myslela som že jemu sa to vyhne, veď bol nedávno chorý a bral aj ATB 😝

silvika
11. dec 2009

simi sak ked berie atb tak ma odslabenu imunitu takze lahsie nieco chyti

simka9122008
11. dec 2009

No on ich bral asi pred mesiacom, som myslela že je nejako chránený tým že ich bral 😲
Nejako mám chuť baliť darčeky

ajula25
11. dec 2009

ahojte
abbi to mi je ľúto. Veru taký "darček" nepoteší vôbec. ☹
Bzučo však už malo snežiť. a furt nič. Ja chcem už konečne zimuuuuuu.
Ja dnes musím skočiť do obchodu pre susedku na oslavu niečo kúpiť. Marek je pozvaný, tak nech niečo má. Aj keď netuším, že čo. Bábik a barbie má kopu, tzak som myslela, že vankúšik Hannah Montana. To je aj účené aj pekné, nie?
Simi držte sa moja. Chudáčik Peťko. nech sa skoro vylieči.

simka9122008
11. dec 2009

Ajula to je dobrý darček, dnes na tom kočky fičia

ajula25
11. dec 2009

Však aj ja som si myslela, keď je ten Hannah Montana ošiaľ. Dokonca aj ja si to niekedy pozriem. akurát že furt vidím to isté 😀
Simi ja by som aj balila, len nemám ešte čo. a dnes som lenivááááááááááááááá

lenka85
11. dec 2009

dnes je tu nejako mrtvo... co je? A konecne piatok, tento tyzden bol hrozny, mm chodil neskoro z roboty okrem pondelku kazdy den, hruuuuza, vcera som uz bola na prasky...

janka1874
autor
11. dec 2009

no dnes je tu fakt nejako mŕtvo dnes a tu sa ešte spí aj ja som si pospala a to počasie je fakt o ničom tma ako keby neviem koľko hodín poobede bolo ani sa nečudujem že ani deťom sa nechce byť hore 🙂
Simi nech to Peťkovi cez víkend prejde
ajula dobrý nápad vankúšov nikdy nie je dosť 😀 😀 😀

lenka85
11. dec 2009

aj tu je take pocasie Jani, aj mne sa trosku drieme, ale uz ani nepamatam, kedy som naposledy spala... aj ked by somteraz mohla, obe deti spia, ale potom uz fakt nemam chvilu pre seba,aspon par hodin cez obed ked spia je tu klud a ja mozem robit co chcem🙂

simka9122008
11. dec 2009

Tak darčeky sú už pripravené, už len nakúpiť potraviny, už nejaké priebežne kúpim a na väčší nákup počkám na drahého

simka9122008
11. dec 2009

No malému vyskočila teplota na 38,1 ☹ hmm, nevyzerá to dobre a to ide víkend 😠

luculka
11. dec 2009

cafte,,,tak konecne som si od rana sadla,,,,celý den som sa hrala s tortou,,,ale som spokojná,,,, 🙂 🙂 🙂
vecer da malu hajat tatinko a ja este urobim cesnakovu pomazanku na jednohubky,,,,salátik,,,taký mnam,,mam recept aj na blogu,,,,,nech nemusim zajtra stresovat,,,to budem este zemle plnit a zapekat,,a výzdobu robit 😝

malá spala ako na potvoru hodinku iba,,,,tak mi potom pomáhala s tortou,,, 😖

simk,,,jooooj snad to nebude nic vážne

simka9122008
11. dec 2009

Malú ani nejako extra neizolujem od malého, skôr nech sú spolu, aby to malá od neho čím skôr dostala, nech sa do vianoc vyliečia, aj pred mesiacom keď bol malý chorý, tak som ju izolovala od neho a aj tak to dostala len trochu neskôr

simka9122008
11. dec 2009

Nechcela by som, aby boli deti choré presne na vianoce, pre dvomi rokmi bol malý presne na vianoce chorý, bolo to strašné 😝 , už nikdy to nechcem zažiť, no chorobu si človek nevyberie 😒

simka9122008
11. dec 2009

Tak moje obe deti už pekne spia, malú som okúpala, tá na obed nespala, tak už tu po kúpaní odkvacla na gauči, len som ju preložila do postieľky a malý tiež zaspal pri telke, nič nechcel večeriať, zatiaľ teplotu nemá, no ešte mu môže cez noc vyskočiť, idem si vychutnať čajík ku paneláku

ajula25
11. dec 2009

jaj simi tak nech Peťko len vela pije, leží a rýchlo sa uzdraví. môj zlatý.
Luci a tortičku si nafotila? či až na oslave?

simka9122008
11. dec 2009

No to dúfam a to sme mali ísť zajtra tu o ulicu ďalej ku babke gratulovať na meniny, no veď uvidíme ak sa bude cítiť lepšie skočíme na chvíľku, sa teším , lebo bude robiť plnenú kapustu, mňaaaaaaaaaaaam

simka9122008
11. dec 2009

Joj nie meniny, narodeniny, mala 7.12., už mi šibe 😀 😀 😀

ajula25
11. dec 2009

simi plnenú kapustu aj ja milujem. a hlavne tú babkinu to je chuť božská 😵

simka9122008
11. dec 2009

Veru, tiež som ju dlho nejedla, ja ju veľmi ľúbim

abbi
11. dec 2009

ja ju tiez mam rada, tu plnenu kapustu, ale u nas ju robi moja mamicka, ked vsetci prideme 🙂

ajula25
11. dec 2009

a verím, že každá mamina, či babka tú plnenú kapustu robieva inak. ale aj tak je to to najlepšie čo doma máme 😝

ajula25
11. dec 2009

a kde ste všetky? však minitalent show už skončila. 😀 Inak ten chalan zo Spišskej Novej Vsi, čo hral na saxafóne....no to bolo niečo úžasnééééééééé. fakt. Všetci Žigovci sa tam zišli - asi polovica Spišskej, ale ten chalan bol úžasný...

abbi
11. dec 2009

vidis Ajul a preto som sa to este radsej nenaucila robit, lebo mamina mi chuti najviac 😀 😀