• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
baby dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes nas caka este jdna oslava,,,
13. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A SAMOZREJME aj my prajeme dnesným oslavencom vsetko naaaaaaaaaaj :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aspoň som prezliekla všetky postele, no od rána mi je nejak blbo na žalúdku, už som aj ráno vracala, nechápem z čoho , keď si spomeniem na jedlo, normálne mi je na :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji znameho nemam ale ked chces ist sukromne tak v medifere je aj ORL...Robi tam stanikova, ktora pracuje aj na detskej ORL na Kramaroch. Skus popripade prekonzultovat s nou...
http://www.medifera.sk/index.php?id=151

Vsetkym oslavencom prajeme vsetko naj naj naj:slight_smile:)))

Luci my este ani stromcek nemame kupeny:((((( Moj muz chce kupovat az buduci tyzden.... Aj ja by som uz ozobovala nech mam pocit ze idu Vianoce.....
13. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne som slabá ako mucha, ledva žijem a žalúdok mám ako na vode, asi si pôjdem ľahnúť, nie som už schopná pohnúť ani prstom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nas sa dnes dlho spalo, az do deviatej :slight_smile: Takze maly poobede nebude spat. Konecne aj zacalo trochu snezit, ale asi fakt starnem, lebo sa z toho vobec netesim. Ja uz chcem jar a leto :slight_smile: No ale na Vianoce sa samozrejme tesim, muz bude 2 tyzdne doma, tak to bude super.
Vsetko najlepsie meninovym Luckam a malym oslavencom :slight_smile:
13. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco je to trošku skoro ale ináč sa k tomu nedostaneme teraz sme bez Sendy a kedže malá po večeroch cirkusuje aj včera do 23.30 tak to sa nebude dať a na budúci víkend príde brat s priateľkou a malou takže k našim Sendy nebude môcť ísť tak sme to museli takto preorientovať ale veď už sa páli 3 sviečka na sdventnom venci tak mi to nepríde nejako skoro čas neskutočne letíííííííííííííííííííííííííííííííííí
13. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Natálke a Natankovi všetko naaaj k 2 rôčkom a Luckám k meninám, hlavne veľa zdravia :dizzy_face:
my už máme asi 3 dni ozdobený stromček, už bol asi týždeň postavený, len ho nemal kto zdobiť, MM ide preč, tak aby si aj on užil vianočnú atmosféru trocha :wink:
ja chodím od štvrtku až do vianoc brigádovať a 4 hod denne aj víkendy, tak som taká rozlietaná, ale už mám skoro všetko napečené :slight_smile:
13. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra musím ísť s oboma k dokine, malý už teploty nemá, no dám ho pre istotu prezrieť,radšej skôr, lebo trochu pokašliava a predsa vianoce sa blížia a malá má teploty, už začala aj soplíkovať, ja sa tiež cítim mizerne, bolí ma celý človek a to sme boli nedávno celá rodina chorá :frowning2:
13. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kým nám príde tatík, musíme byť ako tak fit
13. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli na tom coca cola kamione, tak pre mňa teda sklamanie...deti poriadne nevideli...nebolo ich počuť čo do mikrofonov rozprávali..a v podstate aj mesto sklamalo...bolo to na námestí a bola tam hrozná tma, akurát len čo je vianočná výzdoba, tak tá svietila...a s našim Saminom sa na takéto veľmi ešte nedá ísť...nechce mi chodiť vôbec pešo..chce byť len v kočíku..Paťka tá si tam pobehala...ale čakala som, že to bude o niečo lepšie
13. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Este raz Natankovi a Natalke len to najlepsie k narodeninam.
My sme dnes mali mensi oslavu , aj ked ma maly az zajtra narodky
Uz ma zacina chytat nostalgia
Maly ma sopliky a mna neskutocne boli hlava. Mam pocit, ze mi ju ide rozdrapit. To som uz davno nemala.
13. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás, neviete mi povedať, koľko stojjí prevod peňazí zo slovenskej banky do českej?
13. dec 2009 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco to asi záleží aj na banke zavolaj priamo do banky a oni ti určite povedia

tak nakoniec máme za sebou celkom pohodový deň aj darčeky pre Sendy už všetky máme a aj našim už máme no ešte stále máme komu dokupovať

stromček sa Seny neskutočne páčil len musíme dávať pozor na ozdoby len len okolo nich chodila a búchala do nich aj som ju odfotila potom pridám foto na FB

simi tak sa skoro dajte do poriadku veď príde tatino
13. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak náhodou niekto ešte zháňa
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6968134
13. dec 2009 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzucko super ja este zhanam :wink: :wink:
13. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,,tak mame po oslavách,,,,
od kamosky dostala malá playdooh plastelinu toho doktora,,,som jej to nekupovala ze to este neni pre nu,,,no som sa mýlila,,,uplne to zerie,,,operuje,,,, :grinning:
a este také velke navliekacie gorálky od nasich maju uspech :slight_smile:

marodom prajeme skore uzdravenie,,,aj mala sem tm zakasle tak snad neochorie na vianoce :confounded:
13. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi..super..som rada, že som pomohla :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

tomáškovi všetko naj, naj, naj prajeme :slight_smile:
14. dec 2009 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko

a máme ďalšieho oslávenca Tomáškovi všetúčko najlepšie k narodeninám hlavne zdravíčko prajeme :wink:

bzuco vidíš ty si odborník na hľadanie bodla by mi tvoja pomoc hľadám pre krsniatko takú lehátko s hrazdičkou s hračkami do 20eur nevieš mi pomôcť pri hľadaní? vopred ďakujem
14. dec 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Dakujem za Tomaska. Som si ho polaskalala, drobca maleho. Neskutocne cas leti a oni su uz velki.Mi je to az luto, ale nic s tym nenarobime :pensive:
Inak celu noc maly strasne kaslal, suchy kasel ako zo strasneho sna a bojim sa aby nemal chytene priedusky , tak ho idem dat kuknut nasej dokina. Aj sopliky ma, tak krasne nam ten ,,slavnostny,, den zacal, ale to zvladneme, hlavne ,ze je inak vsetko ok
Veja- nemam nikoho znameho, ale treba to dat naozaj prekonzultovat.
Drzime Vam palce a myslime na vas. Nech je Palko coskoro fit.Budeme sa za Vas modlit.
Krasny den Vam prajeme
14. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...kuknem
to chceš aj s tou spodnou podložkou, však? nielen hrazdičku s hračkami
14. dec 2009 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2009 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco nie tú deku ale to lehátko kde posadíš dieťa

abetka tak nech to nie je nič vážne a ste čím skôr fit veď o týždeň sú vianoce (páni neuveitelne rýchlo to letí)
14. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem kuk
14. dec 2009 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abet, tomaskovi vsetko naj
my sme mali divoku noc, najprv mala nechcela spat, tak zaspala na mne, o 2.30 maly prisiel, ze sa pocikal, o 3tej, zase s revom, ani sam nevedel co mu je, o 4tej tiez... o 4.15 vstala mala a od 7,15 je hore
14. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco ďakujeeeem a veru všetky sú potom už len drahšie

csikike no fakt blbá noc ale aj Sendy dnes spala nejako divne o 22-hej keď išiel spať stano tak stála v postieľke že sa pokakala a to fakt nepamätám kedy kakala do plienky tak ju prebalil a ľahli si ďalej spať ale aj v noci som sa niekoľko krát prebrala že plače zo sna zato malá spala celkom dobre
14. dec 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok