Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. dec 2009

csikike ale dobre vedieť že nie som sama v tomto zúfalstve

lenka85
15. dec 2009

baby aj mne chodi mm teraz kazdy den o stvrt na sedem najskor, aj ja som na maslu, ale aspon detiaz tak nerevu...

janka1874
autor
15. dec 2009

lenka môj ani skôr domov nechodieva poväčšine aj naskôr 😢 ja už revem s nimi, ale aspoň Sendy prestala ona len tak trucovito reve aby zaujala aj na seba pozornosť

simka9122008
15. dec 2009

Mne malá spí už vyše pol hodiny, neviem čo bude robiť cez noc, žeby ju prespala, uvidíme 😝 😀

lenka85
15. dec 2009

jani ja som zvyknuta, ze chodieva okolo pol siestej, ale posledny mesiac je to na ho... a uz som z toho mierne na nervy, dufam, ze po vianociach sa to zlepsi

simka9122008
15. dec 2009

Veru, tý naš chlapi, len drú a skoro všetko je na nás 😝

aadula
15. dec 2009

ahojte, nestíham vás dnes ani čítať 😝 len kúsok som si ...

bzučko, ďakujem ti za linky 😉

dnes som prišla pre malého a že bude mať pravdepodobne zápal očných spojiviek, sa zobudil v jasličkách so zalepenými očkami a to mu ráno nič nebolo 😕 , doma ani hnisík nemá..ale pre istotu zajtra zbehneme k dr. nech ho pozrieť...aj keď nie som nadšená, že pôjde medzi choré deti o5, ale tak nech je doma...sa prestriedame..a pôjde zas až 7. januára do jasličiek, tak si ho užijeme až až 😵

csikike
15. dec 2009

baby, to moje dieta vkuse melie, uz ho musime krotit, lebo mi z neho huci v hlave 😅 som si nemyslela ze to niekedy poviem, ale aspon 5 ssekund by mohol byt ticho a na jednom mieste 😔 😀

simka9122008
15. dec 2009

Csikike 😀 😀 😀 a to je len začiatok

csikike
15. dec 2009

simi, ale on je strasny, huba sa mu nezastavi presne ako jeho nohy, proste aj ked je tak keca a este ho treba aj nahanat 😀

lenka85
15. dec 2009

csiki 😀 😀

janka1874
autor
15. dec 2009

csikike aspoň máš veselo a nereve len kecá

lenka85
15. dec 2009

nasej sa bohvieako nechce

telinka
15. dec 2009

csiki 😀 😀 😀
mne dnes miska povedala ze uz s petou nebude chodit von , lebo to sa neda vydrzat jaka je otravna , vkuse sa nieco vypytuje a to jej "preco?".... 😝 😝 😝 😀 😀 😀

dnes som jej dala este kusok torty a lyzicku a ona chcela vidlicku , len si nevedela spomenut jak sa to vola tak mi povedala ze chce "to pichlave" 😀 😀 😀

simka9122008
15. dec 2009

Teli 😀 😀 😀

bzuco
15. dec 2009

my sme s malým išli dnes von, už bol oblečený, len topánky som mu išla ešte obuť a vybrala som mu z botníka a on na to - nieeeeeeeeeeeeeeee, neceeeeeeeeeeeeeeeeem....novééééééééééééééééé 😀 ...som sa opovážila dať mu "staré" topánky a nie tie, čo má najnovšie - snehulky 😀 😀 😀 ...kraťúch malý

janka1874
autor
15. dec 2009

lenka ani u nás sa nekecá

ajula25
15. dec 2009

čafte.
Tu sa vypeká, upratuje. JA ešte mám postíhať dosť, ale teda ak nebude linka vyprataná nezabijem sa.
My sme včera "žúrkovali" v noci. MAlý sa budil s plačom min. každé dve hodky. Ráno som vstala jak vypľutá....no des. A teraz už skoro hodinu a pol zaspáva a furt nič a nič. Nechce mi nič jesť, no ale cukríkmi nepohrdne. Asi sa zastrelím 😀
Inak dnes celý deň nemal teplotu, len ráno takú hnačkovitú stolicu a nechce mi jesť. Tak si myslím, že či to nebudú tie posledné stoličky.
Csiki presne viem o čom píšeš. Tiež Marek bol taký a stále je. Niekedy mám pocit že len jeho počujem. Ešteže cez deň je aj v škole 😀 ale nie. Zvykneš si aj na to. Najhoršie je to v aute. KEď začne: a kedy tam už budemeeeeeeeeee.

simka9122008
15. dec 2009

Ajul, viem o čom hovoríš aj malý furt niečo chce keď sa k tomu pridá malá, pomoooooooooooc, ale už ho vie pekne zavolať po mene, tak ak ja nemám čas tak ide za ním 😀 😀 😀

ajula25
15. dec 2009

aj lukáš kričí na Mareka. Minule bol vonku a hľadal ho. Vravím mu tam je vonku pozri cez okno. Tak na celý byt vrieskal Majeeeeeeeee Majeeeeeeeeee a to okno bolo zavreté 😀

simka9122008
15. dec 2009

Ajula chudák si natrápil hlasivky 😀

simka9122008
15. dec 2009

Kočky, košičanky, kedy dáme stretko v meste na varené vínko?

ajula25
15. dec 2009

No ja ti nevím, Lukáš akosi sa mi nepozdáva. Ale šla by som nasať atmosféru vianoc.....

No ticho v izbe. Idem skontrolírovať....

simka9122008
15. dec 2009

Veď ja nehovorím že teraz hneď, ale tak do silvestra by sme sa mohli stretnúť, ak to víde, ani mi nie sme na 100 % ešte fit

ajula25
15. dec 2009

no do silvestra by možno sa aj dalo. však uvidíme. 😉

tinyleaf
15. dec 2009

telinka, tak Vasa Peta urcite nebude mat problem v zivote s komunikaciou 🙂 nas vcera hodil hlasku" Ujo Mikukas kako, ujo Mikukas hanba". To akoze Mikulas, hrozne sa mu to slovo paci. Par krat som mu povedala, ze je hanba ked sa poka...do plienky a on to teraz hodil na chudaka Mikulasa 🙂

ajula25
15. dec 2009

tiny😀 ale vynašiel sa. nebude sám na seba "nadávať" 😀 😀 😀

bocmanka
15. dec 2009

😵 ja by som na silvestra najradšej odletela do new yorku...čo mám robiť???

bocmanka
15. dec 2009

http://www.maxus.sk/components/com_virtuemart/s...

asi mám depresiu...

baby to čo je za cena?..mi šibe????

tinyleaf
15. dec 2009

ajula 🙂 ale viac by ma potesil, keby tie plienky uz nemal. Ale tak lahko sa ich nechce vzdat ☹