Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
16. dec 2009

nam kazala az v 3 na preventívku 😕

bzuco
16. dec 2009

ahojte

zároráčky...sa neondzice a pošlite ten sneh aj seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....zimu máme, len sneh chýba

bzuco
16. dec 2009

inak...u vás nemalo snežiť a sneží a tu u nás na severe malo a nesneží...to čo je za poriadok.... 😠 😠

janka1874
autor
16. dec 2009

bzuco ty sinejaká náročná že poriadok 😀 😀 😀 kde už je v tomto svete poriadok veď len čítaj o preventívnych prehliadkach ešte aj v tom majú Mudr. bordel 😀 😀 😀

telinka
16. dec 2009

no jo je ten svet dneska naopak 😅 😅 😅

simka9122008
16. dec 2009

Aj mi máme ísť na preventívku až v 3 roku

bocmanka
16. dec 2009

😵 😵 ahojte, tak ja zase len na skok,
nechápem, či u nás má deň menej ako 24hodín... 😀 😀 😀
proste nestíham, a to mám celý "telefónny zoznm " na veci, že na vybavenie...
ale manželík sľúbil, že piatkom končí v práci, chalani majú ešte pondelok-utorok školu a škôlku, tak sa bude venovať rominke a popritom upratovať,
aby som ja konečne čosi aj upiekla a dokúpila pár vecí...

ajula25
16. dec 2009

ahojte
tak KE pomaličky zasnežuje. ale fakt pomaličky. Dnes som sa zobudila celkom dobre vyspatá. No ale včera som už o 22.00 drichmala, takže tak.
Cesto na medovníčky odpočíva, tak dúfam, že dnes aj my niečo napečieme. Zajtra chcem ešte vanilkové rožteky a v piatok ešte uvidím 😝
Baby ja ani neviem, kedy mám ísť s malým na preventívku. Sa našej MUDr. vyhýbam, kým nemusím tam ísť 😀

Ja nemám ešte vôbec darčeky. Marek dostane počítač. Normálny ako my máme. Len monitor k nemu nemáme. Uvidíme, čo vydumáme ešte. A Luky? Tak pre toho mám čiapku a čižmy. Potrebuje teplejšiu bundu, lebo tá čo má, je tenká. A aj oteplovaky nejaké. Tak najradšej by somneajkú súpravú. A aj MArekovi by sa zišlo. No uvidím. A hračky? pánečku netuším. ale tak asi po jednej dostanú a šmitec.

bocmanka
16. dec 2009

🙂 no manželík presne volal, že v ba sneží a tu nič..
ale kosa riadna teda 😎 😎

silvika
16. dec 2009

boc never mu to len tak poletuje nieco ako ked prefrci rychlo nakladiak po krajnici 😝

silvika
16. dec 2009

my ideme inac zajtra na nakupy tak som teda zvedava co pokupim

bocmanka
16. dec 2009

😵 😵 silvika, pošlem zoznam, čo mi chýba, ok???

silvika
16. dec 2009

ok boc, ale poprosim take ze struhanku, cokoladu, vanilkovy cukor, muku a prasok do peciva si kup sama ok? aj do rakuska sa chystame, a jelikoz sa chystame tak to nam asi nevyjde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajula25
16. dec 2009

no vonku je fakt kosa. Asi aj môjmu PC, lebo tak pomaly ide, ako keby ho hamovali.... 😀 katastrofa. Tak asi radšej chytím žehličku do ruky a hajde žehliť.

a naša suseda už vysáva zasa. Otvorí byt a vysáva. Aj 20 minút v kuse. A to býva na tom poschodí ako my. Dnes len chýba vreskot jej dvoch detí k tomu a štekot psa. Normálne ma niekedy ide urvať.

luculka
16. dec 2009

baby tak tu stááále snežííí,,,no nemam rada zimu...ale toto moooožem 🙂 🙂

silvika
16. dec 2009

luc ja lubim zimu ale nechcem kazit idylku, na accuweather.com som pozerala na vianoce predpoklad a ze plus 7 a prsat ☹ ☹ ☹ no nist moc

ajula25
16. dec 2009

silvi neblázni. žiadne pršanie nebudeeeeeeee.

Marek dnes mali v škole, že "lovenie kapra" . aha
http://www.zstrebisovska10.sk/foto/kapor/big/fo...

sranda. My sme nikdy nič podobné nemali.

simka9122008
16. dec 2009

Ja chcem krásne zasnežené vianoce
Práve som si spísala zoznam na vianočný nákup a odbehnem do Milk Agra, majú tam od dnes akciu na olej

tinyleaf
16. dec 2009

my sme boli teraz asi 20 minut vonku, teda riadna kosa tam je, az sa mi mala rozrevala v kociku, tak som sla radsej domov 🙂 no a maly je v skolke, tak dufam ze ich dlho nenechavaju vonku, lebo ani rukavice som mu nedala.

luculka
16. dec 2009

ajul sranda,,ale chudák kapor,,,musel mat pekne sok,,, 😅

janka1874
autor
16. dec 2009

luculka to ja mňa napadlo že je to sranda len chúďa kapor

lenka85
16. dec 2009

cafte, maly mi zacal rano zvracat, pomoooooooooooc, ja neviem co urobim ak bude mat rotavirus.Hanka to mala v roku a bolo to strasne, asi si to hodim

ivana26
16. dec 2009

ahojte,
tak u nas je tiez dost snehu, uz sme sa boli aj sankovat 🙂
aj my sme boli na preventivnej prehliadke minuly tyzden 😉
tak o takomto case pred dvoma rokmi mi uz pichali vyvolavacku 😀 boze, tak rychlo to zbehlo.
ja este vobec nemam upratane , sa mi vobec nechce 🙄

zrzulka
16. dec 2009

Adamkovi zelame vsetko najlepsie k jeho 2 rociku...🙂))

teli vdaka za recept. teda vlastne aj Alinke.... Tiez vyskusam, ja som dnes varila madarsky gulas lebo mamina mi vcera poslala domaci knedlik....tak a muzik potesi ked pride z roboty....

Tiny aky je to ten bielkovy chlebik??? To nepoznam....Matko pomahal pri peceni?????🙂))

zrzulka
16. dec 2009

Ivi ani ja neupratujem, u nas to ani nema vyznam lebo upracem a Michaela to vzpapeti rozhadze, este som ani ten stol co sa umelecky realizovala neumyla. takze mozno ostane taky do vianoc... Aj mi je to luto umyt...

bzuco
16. dec 2009

ahojte
som si pospala s malým a teraz kukám - SNEŽÍIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi......akurát že nie maxivločky, ale nevadí, možno aj to bude 😵 😵 😵 😵 😵

ivana26
16. dec 2009

lenka, no dufam, ze to nebude ten rotavirus, chudatko Tomasko ☹
zrzul, dakujeme 🙂
no ved to, ani nema zmysel upratovat, ked je to o par minut to iste 😅 no ved nevadi, aj tak ku nam nikto nepride na sviatky a my to prezijeme 🙂))))

luculka
16. dec 2009

pozeram matu v telke 😉 🙂

bzuco
16. dec 2009

a adamkovi gratulujemeeeeee 😵

janka1874
autor
16. dec 2009

Vážne dnes máme oslávenca Adamka tak všetúčko len to najlepšie prajeme