• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
nam kazala az v 3 na preventívku :confused:
16. dec 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zároráčky...sa neondzice a pošlite ten sneh aj seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....zimu máme, len sneh chýba
16. dec 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak...u vás nemalo snežiť a sneží a tu u nás na severe malo a nesneží...to čo je za poriadok.... :angry: :angry:
16. dec 2009 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bzuco ty sinejaká náročná že poriadok :grinning: :grinning: :grinning: kde už je v tomto svete poriadok veď len čítaj o preventívnych prehliadkach ešte aj v tom majú Mudr. bordel :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo je ten svet dneska naopak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dec 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi máme ísť na preventívku až v 3 roku
16. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: ahojte, tak ja zase len na skok,
nechápem, či u nás má deň menej ako 24hodín... :grinning: :grinning: :grinning:
proste nestíham, a to mám celý "telefónny zoznm " na veci, že na vybavenie...
ale manželík sľúbil, že piatkom končí v práci, chalani majú ešte pondelok-utorok školu a škôlku, tak sa bude venovať rominke a popritom upratovať,
aby som ja konečne čosi aj upiekla a dokúpila pár vecí...
16. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak KE pomaličky zasnežuje. ale fakt pomaličky. Dnes som sa zobudila celkom dobre vyspatá. No ale včera som už o 22.00 drichmala, takže tak.
Cesto na medovníčky odpočíva, tak dúfam, že dnes aj my niečo napečieme. Zajtra chcem ešte vanilkové rožteky a v piatok ešte uvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baby ja ani neviem, kedy mám ísť s malým na preventívku. Sa našej MUDr. vyhýbam, kým nemusím tam ísť :grinning:

Ja nemám ešte vôbec darčeky. Marek dostane počítač. Normálny ako my máme. Len monitor k nemu nemáme. Uvidíme, čo vydumáme ešte. A Luky? Tak pre toho mám čiapku a čižmy. Potrebuje teplejšiu bundu, lebo tá čo má, je tenká. A aj oteplovaky nejaké. Tak najradšej by somneajkú súpravú. A aj MArekovi by sa zišlo. No uvidím. A hračky? pánečku netuším. ale tak asi po jednej dostanú a šmitec.
16. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no manželík presne volal, že v ba sneží a tu nič..
ale kosa riadna teda :sunglasses: :sunglasses:
16. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc never mu to len tak poletuje nieco ako ked prefrci rychlo nakladiak po krajnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme inac zajtra na nakupy tak som teda zvedava co pokupim
16. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: silvika, pošlem zoznam, čo mi chýba, ok???
16. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok boc, ale poprosim take ze struhanku, cokoladu, vanilkovy cukor, muku a prasok do peciva si kup sama ok? aj do rakuska sa chystame, a jelikoz sa chystame tak to nam asi nevyjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vonku je fakt kosa. Asi aj môjmu PC, lebo tak pomaly ide, ako keby ho hamovali.... :grinning: katastrofa. Tak asi radšej chytím žehličku do ruky a hajde žehliť.

a naša suseda už vysáva zasa. Otvorí byt a vysáva. Aj 20 minút v kuse. A to býva na tom poschodí ako my. Dnes len chýba vreskot jej dvoch detí k tomu a štekot psa. Normálne ma niekedy ide urvať.
16. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak tu stááále snežííí,,,no nemam rada zimu...ale toto moooožem :slight_smile: :slight_smile:
16. dec 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc ja lubim zimu ale nechcem kazit idylku, na accuweather.com som pozerala na vianoce predpoklad a ze plus 7 a prsat :frowning2: :frowning2: :frowning2: no nist moc
16. dec 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi neblázni. žiadne pršanie nebudeeeeeeee.

Marek dnes mali v škole, že "lovenie kapra" . aha
http://www.zstrebisovska10.sk/foto/kapor/big/foto_27.html

sranda. My sme nikdy nič podobné nemali.
16. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chcem krásne zasnežené vianoce
Práve som si spísala zoznam na vianočný nákup a odbehnem do Milk Agra, majú tam od dnes akciu na olej
16. dec 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli teraz asi 20 minut vonku, teda riadna kosa tam je, az sa mi mala rozrevala v kociku, tak som sla radsej domov :slight_smile: no a maly je v skolke, tak dufam ze ich dlho nenechavaju vonku, lebo ani rukavice som mu nedala.
16. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul sranda,,ale chudák kapor,,,musel mat pekne sok,,, :sweat_smile:
16. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luculka to ja mňa napadlo že je to sranda len chúďa kapor
16. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, maly mi zacal rano zvracat, pomoooooooooooc, ja neviem co urobim ak bude mat rotavirus.Hanka to mala v roku a bolo to strasne, asi si to hodim
16. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak u nas je tiez dost snehu, uz sme sa boli aj sankovat :slight_smile:
aj my sme boli na preventivnej prehliadke minuly tyzden :wink:
tak o takomto case pred dvoma rokmi mi uz pichali vyvolavacku :grinning: boze, tak rychlo to zbehlo.
ja este vobec nemam upratane , sa mi vobec nechce :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamkovi zelame vsetko najlepsie k jeho 2 rociku...:slight_smile:))

teli vdaka za recept. teda vlastne aj Alinke.... Tiez vyskusam, ja som dnes varila madarsky gulas lebo mamina mi vcera poslala domaci knedlik....tak a muzik potesi ked pride z roboty....

Tiny aky je to ten bielkovy chlebik??? To nepoznam....Matko pomahal pri peceni?????:slight_smile:))
16. dec 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi ani ja neupratujem, u nas to ani nema vyznam lebo upracem a Michaela to vzpapeti rozhadze, este som ani ten stol co sa umelecky realizovala neumyla. takze mozno ostane taky do vianoc... Aj mi je to luto umyt...
16. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som si pospala s malým a teraz kukám - SNEŽÍIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi......akurát že nie maxivločky, ale nevadí, možno aj to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, no dufam, ze to nebude ten rotavirus, chudatko Tomasko :frowning2:
zrzul, dakujeme :slight_smile:
no ved to, ani nema zmysel upratovat, ked je to o par minut to iste :sweat_smile: no ved nevadi, aj tak ku nam nikto nepride na sviatky a my to prezijeme :slight_smile:))))
16. dec 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram matu v telke :wink: :slight_smile:
16. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a adamkovi gratulujemeeeeee :dizzy_face:
16. dec 2009 o 15:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vážne dnes máme oslávenca Adamka tak všetúčko len to najlepšie prajeme
16. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok