Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
18. dec 2009

aj verca jeho a uz keca aj o tom ze tomi ma sestricku a ona ma braceka 😀 a dnes povedala, ze budu sa s tomim hrat a papat.... a tak som sa jej opytala, ze co budu papat a ona, ze tyntinty a chrumky 😀 tak som sa smiala 😀

tinyleaf
18. dec 2009

ahojte, tak maly je zase nasopleny a kasle, mna asi porazi. To ma isto zo skolky, tam stale nejake dieta kasle, minule som dokonca pocula ucitelku ako hovorila jednej mamine, ze maleho by mala nechat doma, ze je taky chory. Ale niektori rodicia su fakt nezodpovedni. Ja som maleho uz dvakrat nechala doma, aj ked som mala zaplatene dni ☹ Ak to chyti aj mala, tak to budeme mat super sviatky ☹

tinyleaf
18. dec 2009

videla som na FB foto liluskinej Zuzky, taka mala vlasata babulka 🙂

martinaj
18. dec 2009

idem aj ja kuknut 🙂

martinaj
18. dec 2009

ale to asi nema vo svojom albume ☹

tinyleaf
18. dec 2009

mata nie nema, jej sestra to ma v albume a ten okomentoval jeden z mojich priatelov, tak som to videla 🙂

martinaj
18. dec 2009

jaj ☹

janka1874
autor
18. dec 2009

martinaj ja som sa nažila dopredu pripraviť na to že dve tak zlaté deti ako bola Sendy určite mať nebudem toľko šťastia v živote predsa mať nemôžem, ale až toto som nečakala

tinyleaf
18. dec 2009

janka, vydrz, vydrz, vydrz..urcite to uz dlho nepotrva a Viki bude dobrucke babo 🙂

martinaj
18. dec 2009

a nebyva mala hladna? no ja sa skor pri chlapcekovi bojim kolik.... ked ich bude mat, tak to nezvladnem, Verca je pekelnik a este jeden k tomu, to je na povraz 😠

tinyleaf
18. dec 2009

mata hadam maly nebude mat koliky, nie vsetci chlapcekovia mavaju, mne ani jedno dieta nastastie nemalo.

luculka
18. dec 2009

cafte
meskaju mi 3 dni,,,
MM prave pred chvilou aj s malou odisli k svokre,,tak mozem veselo piecť a upratovat 😝
a volala mi kamoska ze dostali v bille tie dr oetker ci ako sa to pise tuby n zdobenie,,tak idem po nich,,a hor sa do zdobenia pernickov konecne,,,

simi som si precitala ze MM uz je v base,,,miesto v buse 😅 😀 😀

tinyleaf
18. dec 2009

my dnes mame styri mesiace, Zuchina Kata devat a Lenkin Tomasko tri 🙂 Takmer to vyslo aj liluskinej Zuzke, ta 18tka 🙂

martinaj
18. dec 2009

no baby, ale vam tie deturence rastu 😵

simka9122008
18. dec 2009

čooooooooooooooooo, TO SOM FAKT NAPíSALA?

simka9122008
18. dec 2009

Jaaaaaaaaaaj to si ty iba tak omylom prečítala, som sa zľakla že čo za bludy píšem 😀

tinyleaf
18. dec 2009

no veru, ved aj Tebe to ide rychlo, zachvilu bude Simnoko na svete 🙂

martinaj
18. dec 2009

no 😀 uz sa tesim 😀 len si to malokedy uvedomujem 😀

tinyleaf
18. dec 2009

ako som Simonkovi skomolila meno ☹ ze Simnoko. A uz ste sa naisto rozhodli?

martinaj
18. dec 2009

ano, mala ho uz tak vola asi mesiac, tak ju nechcem pomylit nejakym novym menom 🙂 teda pokial to nebude na prekvapenie dievcatko 😀 ale to by uz asi nemalo byt 😀 v tom pripade by bola Alexandra 😀

simka9122008
18. dec 2009

Alexandra je nádherné meno, keby som mala ešte dievčeatko, tak by som jej určite dala také meno

simka9122008
18. dec 2009

dnes mi nejak utekajú písmenká, nie som vo svojej koži 😝

martinaj
18. dec 2009

mne sa to meno lubi odmalicka, len pri Verci som ho nedala koli tomu, ze Alexandri je 2.1. a Verca sa narodila 4.1. 😀

luculka
18. dec 2009

kto ma tie liluskine fotky na FB?

centik
18. dec 2009

Lucul a aky test si si robila?
aj ked tri dni,... to by uz asi vysiel pozitivny, snad o mesiac 🙂

luculka
18. dec 2009

ved ja to nesurim,,,do aprila sa snad zadarí 🙂

centik
18. dec 2009

do aprila? aby bolo zimne? 🙂

simka9122008
18. dec 2009

Kočky, utekám po kalendáre, už ich mám hotové, huráááááááááááá

silvika
18. dec 2009

centi asi aby stihala ist na matersku a nekazila si to prerusenim tejto materskej potom by musela byt zamestnana a zasa odist na matersku, tak luc? viem ze sme to tu kedysi rozoberali ked si vahala ci mat druhe ci az o rok a tak

bocmanka
18. dec 2009

😵 čaute...tak konečne tu a doma a v teple...

😵 simka, ja som si nakoniec vytlačila kalendáre doma na fotopapier a rebrová väzba ma stále 67 centov...vyzerá to super, díky tomu, kto vie, komu to patrí... 😵 😵