Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
28. dec 2009

silvi, nakoniec asi casualplay S6ku ak sa podari
booooooooooze, dnes su 1 horsi ako druhy 😲

janka1874
autor
28. dec 2009

a csikike medzi čím si uvažovala 🙂

zrzulka
28. dec 2009

Baby co byvate v bytovkach aku mate rocnu spotrebu teplej vody? Nam dnes odpisovali a mne sa nezda zeby sme minuli 89m3 vody. nemohli sa seknut....??? este nam aj zvysili najom takze mam super naladu....

janka1874
autor
28. dec 2009

zrzulka ja to nejako nesldujem aby som sa zbytočne nevytočila 😀 😀 😀

ajula už je to miestami lepšie niektoré dni ale ešte občas plačeme len chodí spávať večer až okolo 22-hej niekedy aj neskôr 😒

csikike
28. dec 2009

jani, chcela som S4, po nom som tuzila este pri malom, ale zda sa mi prilis drahy a teraz su uz lepsie ceny
mne ten moj maly tolko keca, ze uz mi ide z neho hlava prasknut 😀 este ani pri jedeni nevie byt ticho 😕 a ked mu poviem, ze uz nekecaj tak zacne sepkat ale kecat neprestane
baby, ako ten cas leti, uz za chvilku je tu novy rok a potom velka no c a zase leto 😔 , nestiham si vsimat ako to uteka, ved len teraz sa aj hanka narodila a uz mala 3 mesiace 😖

luculka
28. dec 2009

😒 😒 csiki fakt to hrozne leti,,,ja si sem tam pozeram foto v mobile,,,ked bola malá,,este malááá 😀 ,,,a vzdy mi je hrozne smutno 😔 😔

joooj S4 som aj ja chcela,,,vtedy este cierne neboli moc v mode ....teraz tusim len cierne kociky su 😀
ja som povedala ze hlboký si nechám este tento pri druhom ,,,, sportový chcem nový

janka1874
autor
28. dec 2009

presne ten som aj ja chcela a odradila ma cena a vadilo mi to že sa nedá otočiť na mňa a že všetko trebalo dokupovať 🙂
a veru ten čas neuveriteľne rýchlo letí veď tie naše staršie poklady sú už veľké osobnosti
len keby už Sendy chcela začať kecať ja by som to tak ocenila keby som jej konečne už rozumela čo vlastne chce lebo ona len toto a toto a ja neviem čo chce ☹

ajula25
28. dec 2009

jani neboj, aj Sendy spustí a potom ju už nezastavíš. Ale je to super, keď rozumieš, čo chce. Keď si vie vypýtať to alebo ono. Lukáš už krásne vie povedať čo chce, ale tak vety ešte neskladá ako napr. Telinkina Peťka. 😅

zucha
28. dec 2009

tak u nas sa hovori, recituje, spieva vo velkom. A zacina od uplneho rana tym, ze ma komanduje, co mam robit. Ze sa Kati zobudila, ze ju mam vybrat z postielky, prebalit, urobit im mlieko,..............ufffff. Dokonca niekedy si vie povedat, ze co chce jest na obed.

ajula25
28. dec 2009

zucha tak to je šikovnica. Ja keď si spomeniem ako Marek bol malinkatý, tak on tolko kecal v takom veku, že ma uši niekedy boleli. A tiež recitoval, spieval a strašne vela kreslil. Luky nie. Ten má čas. Aj keď napr. už vie povedať ako sa volá mama, oco, on aj brat. zlaté je to....

bocmanka
29. dec 2009

😵 tak ja som vyspatáááá...
zaspala som o pol desiatej s deťmi, bzucko....vcera mal narodeniny môj manželík, 28eho...mal 38r a matejko je narodený až 30.decembra, dnes máme poobede vlastne oslavičku...
😀 😀
za 4hodiny vstávam, dnes idem na martinky na lyžiarsky tréning s maťkom ja, ocko stráži zvyšné dve deti a majú program aj so svokrou a synovcom...keďže manželík tu má ségru z ostravy a tí idú lyžovať s nami...
😀
inak csiky ja s6 predávam so všetkými doplnkami hneď po zime, keby si počkala....kočík je tvoj 🙂 🙂
prípadne ostatné kočky , kt. chystáte ďalšie bábätká...cenu cez ip, pokiaľ by niekto chcel...
na ďalšie sa už nechystám..
😎 😎
a s kecaním je to u nás ako u zuchy, čo sa jej nepáči mi dá jasne najavo slovne aj zručne 😀 😀

bzuco
29. dec 2009

ahojte

boc...tak potom máš nastavený zle dátum v pase, lebo ti tam včera ukazovalo, že maťko má presne 8 rokov...ved sa kukni....už máš 8-ročného a to narodky ešte nemal 😀 😀 😀

martinaj
29. dec 2009

dobre ranko 🙂
oslavencom prajeme dodatocne vsetko naj 🙂

janka1874
autor
29. dec 2009

Ahojte
veru boc aj ja som na to pozerala že kto to vlastne u Vás má narodky 😀
ja by som už tak chcela aby Sendy kecala ale ona ani za svet ani na Viky ináč nepovie ako baba a keď do nej hučíme že to nie je baba ale Viky tak povie mama a to viem že je koniec debaty lebo už všetko bude mama alebo tata nekutočný tvrdohlavec je tá Sendy to už vieme teraz že sa máme na čo tešiť

simka9122008
29. dec 2009

Ahojte kočky, tak mi si spolu rodinka užívame, včera sme boli iba mi s drahým v meste na matrike, náuku sme ukončili a zastavili sme sa v meste iba mi dvaja konečne sami na vínko a dali sme si fajny langoš, juuuuuuuuuuj ale bolo super ako za starých čias 😵 , možno dnes pôjdeme aj s deťmi na prechádzku do mesta ako rodinka, no neviem ešte kedy k nám prídu na návštevu naši
Ináč si užívame rodinnú pohodu, dnes sme trochu aj popratali po vianociach, poprali, požehlili, ináč leňošíme
Malá sa už riadne rozkecala a tiež si nezatvorí pusu, kým nezaspí, no a spánok sa jej veľmi pokazil, už cez deň vôbec nespí, no aspoň večer máme pre seba
Dodatočne všetko naj oslávencom

janka1874
autor
29. dec 2009

simka aj my sa dnes chystáme s deťmi trošku do mesta poobede
pridala som fotku do spoločného albumu ale nemáme veľmi pekné fotky lebo Sendy sa ani za svet nechcela fotiť vždy otočila hlavu keď som sa len priblížila s foťákom na nervy ale aspoň fotiek je dosť no čo už keď hlavná modelka nemala svoj deň na fotenie 😀

simka9122008
29. dec 2009

idem kuk
No tak sa možno stretneme 😉

simka9122008
29. dec 2009

Jéééééééééééj aká je zlatá

simka9122008
29. dec 2009

Jani tak práve dnes k nám prídu naši, takže do mesta ideme až zajtra

telinka
29. dec 2009

ahojte 🙂
u nas je teraz relativne klud...baby isli ku svokre , peta spi..na hodinku 😉
po obede asi vyrazime von kedze krasne svieti slniecko , tato ide pokukat do TT nejaku dodavku, zajtra zas do LV , po troch kraloch uz musi zacat normalne pracovne fungovat , tak hadam dobre vyberie 😝

ajula25
29. dec 2009

ahojte
simi len si užívajte jeden druhého. Lebo zasa dlho budete sami, tak nasávajte každým pórom blízkosť.... 😉 nech máte z čoho čerpať...
Jani neboj, aj Sendy začne. Len ona proste vie, že jej rozumiete, tak nemá dôvod 😅

ajula25
29. dec 2009

tak som aj ja pridala jednu narodeninovú do spoločného albumu....😉

janka1874
autor
29. dec 2009

simi ani my dnes nakoniec nepôjdeme do mesta tiež nám príde návštva kamoška s mužom a malou
veru ajula vie že jej rozumieme a keď sa robíme že nie tak začne vrieskať od zlosti že ju naťahujeme

centik
29. dec 2009

nema dnes Natanko meniny? ak ano tak vsetko najlepsie 🙂

liluska
29. dec 2009

ahojte
dnes sme boli prvy krat vonku...konecne som sa po tolkych dnoch dostala aspon na chvilinku von.
Baby to zvladli fajn, malinka spala a lili poctivo kocikovala svoj kocarik, takze sme boli ako dve maminky.
🙂 Kym sme sa chystali tak boli trosku stresy kym sme sa poobliekali, ale nakoniec uz vonku som sa ukludnila
a uzivala si prechadzku zo svojimi kockami 😀

abbi
29. dec 2009

ahojte
centik ani neviem, pozriem sa 🙂
Lilus prva prechadzka je vacsinou nezabudnutelna, asi hlavne pre mamu, ze 🙂 konecne medzi ludmi 🙂 🙂

tak mi sme boli sami od nedele, MM bol v slovinsku a uz je doma, tak chalani na neho poskakali 🙂
bzuco mame tu supravu co si nam odporucila a je super, uzasne sa hodi k Natkovej ciapocke od TELI 🙂
tu je foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

abbi
29. dec 2009

Centi veru ANO dnes ma meniny 🙂)))) diki za upozornenie
tu je rozsireny kalendar http://calendar.zoznam.sk/nameday-sksxhor.php#S...

liluska
29. dec 2009

abbi z natanka je velky chlap!!
A zladeni je uplne super, fakt uzastna ciapocka od telinky!!!

aadula
29. dec 2009

ahojte, oslávencom prajem všetko najlepšie 🙂

telinka 😕 do LV? tak to nech kýva keď nás bude vidieť 😉 keby som nepracovala, tak by som ťa pozvala na návštevu. Jedine ak by šiel sem až okolo štvrtej, tak srdečne ste pozvaní 🙂

zucha
29. dec 2009

abbi, tym kalendarom si ma pobavila. Pozeram, ze aj niektore nasi "nicky" su tam zastupene. 😀