• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
Simi:((((((((((((( najhorsie asi tieto prve dni kym si zase zvyknes, potom uz bude fajn.....A kedy pride?
6. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrzul, no ja vašu rodinku osobne nepoznám, ale čo ťa čítam, tak si super maminka, máte skvelú, krásnu usmievavú dcérku a robíte pre ňu fakt maximum, dole klobúk a tú lásku cítiť aj cez net, úžasné
6. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi :frowning2: neboj snad ten cas ubehne......
no zrzulka, my sme sane vytiahli ale nemame opierku a vzdy ked ju ideme kupovat, tak je vypredana :angry:
dnes sme mali ist sestre do Zahorskej na navstevu, ale v tom pocasi.... no neviem neviem :confounded:
6. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my chceme ist buduci rok lyzovat, ak do toho nepride nejake dalsie dieta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to nehrozi.... a tiez chceme zacat malu ucit alebo ju dat do lyziarskej skoly.... to uz bude mat 3 roky....
6. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás začína teraz snežiť, som zvedavá akú bude mať drahý cestu, zase nebudem spať, kým nedorazí do cieľa
6. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati v tecu mali ale za nehorazne prachy. nejakych 16.60€. Vies kde sme kupili my? ked sme sli do Ke tak pri ceste stoja taki ti vselijaki obchodnici s drevenymi a ratanovymi vecami. tam sme ju kupili za polovicnu cenu...

Joj baby uz to zase tak neprehanajte :slight_smile:))) Alebo mozete dobre sa to cita:slight_smile:)))
zase su na tom matky ovela horsie... co sa stetavam s pribehami tak niektore su fakt drsne :((((( V porovnani s tym sme my este stale na ceste ruzovym sadom. Ked mi je obcas tazko tak si na to spomeniem....

Simi a ako siel muz, segra mi volala ze v Uk maju 15 cm snehu, tesi sa lebo nemus ist do roboty.... No uznaj kvoli snehu. vcera zapadla kdesi autom. 15 centakov a hotova sodoma gomora:slight_smile:))))

lucim sa s vami, mozno sa vecer stavim ake nebudem uplne vyflusnuta z cesty. sa mi tak nechceeeeeeeeeeeeee....
6. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka tak stastnu cestu :slight_smile:
6. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzul, držte sa na ceste, nech šťastne dorazíte aj späť
6. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Leni stastnu cestu, potom napis ako pokrocila Miska :slight_smile:

aj tu je kopu snehu...
6. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je snehuuu a stále sneží, ale zajtra sa to má tuším roztopiť
a lyže tiež poriešime na budúcu zimu, tento rok si poriešim lyže ja :slight_smile:
6. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno, aj tu padá a padá, konečne pravá zima :slight_smile:
Veronike dodatočne všetko naj k narodeninkám :dizzy_face:
zrzulka všelijakí sme ľudia, a takých mudrlantov by som chcela vidieť v realite čo by robili, kamoška má dvojičky a vozíkoch a viem čo to obnáša, cvičenie a všetko okolo toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
simka a vy platíte aj nejaké úvery, keď musí robiť vonku a chodiť domov len 2x do roka?
6. jan 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ani dakujeme :slight_smile:
6. jan 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anina hej, naše výdavky sa šplhajú, tak okolo 600 eur a to nerátam stravu, výdavky na nečakanú chorobu, oblečenie a pod. :frowning2:
6. jan 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi veď to by mohol aj tu robiť, my máme 660 len úver+škola Sašina je dosť drahá, strava, poistky, auto, ani tu nebudem všetko písať
6. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simka ale 600 e sa da zarobit aj tu a ked budes aj ty zamestnana od septembra tak by vam to mohlo v pohode vyjst, len sa musi clovek uskromnit trosku, neviem aspon ja by som nevidela vyznam vztahu keby sme sa videla par dni dva krat do roka
6. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame viac-menej take vydavky :angry:
6. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj my :grinning:
6. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj chodí preč tak na 4 mesiace a ja keby sa mi chcelo, sadnem do auta a idem za ním, vidieť ho raz v lete a raz v zime by ma asi nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale anina naposledy tu bol dva mesiace, nie? :sweat_smile:
6. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď uvidíme ako to bude keď nastúpim do práce
6. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no medzi sezónami je dva mesiace doma, na jar aj v zime
6. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani a co a kde tvoja polovicka robi? :slight_smile:
6. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a taky zdravy chlap potrebuje podla mna aj sex viac krat ako dva krat do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati no ked je doma lezie anine na nervy a potom ide varit kade tade, ze Ani? :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zvažujem, ako to budeb s robotkou tu u nás, možno ak niečo bude, tak sa niečo porieši aby sme už boli konečne komplet rodinka, od septembra sa zvýši trochu príjem, lebo ja nastupujem do robotky
6. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiež to neni bingo, keď je potom 2 mesiace doma :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a si predstav ze by prisiel po takom case nastalo... sak by si sa hadam aj kumne prestahovala :grinning:
6. jan 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centi to verim 2 mesiace :grinning: mm mal teraz 2 tyzden volno a uz mi liezol na nervy, ale zase od zajtra pojde do prace a uz na obed mi bude chybat :grinning: aj ked teda vecer pride....
6. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru hádam aj áno :grinning: , tak ale ja som taká šíkovná, že mu nájdem robotu aj keď je doma, tak sa to potom dá vydržať :grinning:
6. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj chvalabohu tolko volna pokope nemal :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok