Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
9. jan 2010

dre ranko 🙂 muzik aj s Vercou odisli k svokre, tak ma dnes caka upratovanie 🙂 a zehlenie poslednych veci pre Simonka 🙂 no a nacase si pobalit tasku do porodnice 😉 aj ked verim tomu, ze polku z toho dnes budem leniva porobit 😀
sestra ma dnes rano zobudila, ze je tehotna 😀 tak sa vytesujem, aj ked jej nezavidim, ich mala bude mat len 8 mesiacov a uz dalsie na ceste.... mne staci Verca a ta uz ma 2 roky 😀

aadula
9. jan 2010

bré ránko 😅 , náš Samo nevie v noci spávať, my sme už úplne vymletí 😝 aaaaaa akurát ide zlatá brána 😵
a Samko si už riťulu natriasa a hlávkou kýva 😵 Dnes sa ma pýta ráno...deti? ...asi to znamenalo, že či ide do jasličiek...tak som mu povedala, že dnes nie... 😀

a áno..práve preto v pondelok...by som menila byť doma... potrebujem asi súrne zmeniť prácu 😅

o jedenástej idem dnes s paťkou ..idú jej vyberať takú bradavičku pri obočí, tak nám držte palce 🙂

bocmanka
9. jan 2010

🙂 mati, gratulujeme ségre, bude to mať super, asi ako zucha má rozdiel medzi kočkami, či nie???
a ty už pekne baľ tašku, aby si to stihla...pobaliť aj požehliť..hahaha, máš dva dni čas

aadulík, ja by som ešte prácu nezvládla, ja teraz kombinujem ako idem tú taliančinu študovať, patrím pod univerzitu komenského v bratislave, tak asi jeden víkend v mesiaci budem tama našťastie mi schválili individuálny študijný plán, takže 30 percent to istí...

na martinky sme dnes nešli, pršííí ako z krhly, tak sa u nás upratuje a idem s chlapcami a romy piecť tučniačiky slané z lístkového cesta...

simka9122008
9. jan 2010

Boc, u nás pršalo včera, momentálne je bez dažďa, aj bez snehu ☹ 😝

simka9122008
9. jan 2010

Mňa asi postihla skriňová ponorková nemoc 😀 , ako sa z toho vyliečiť? 😝

anina1
9. jan 2010

ahojte
všetko naj Alexíkovi k 2 rôčkom, tak už len my máme jeden 🙂
u nás lialo celú noc, ešte ostalo trocha snehu a ľadu, ale to sa asi dnes stratí 😝
aadul, moja tiež spala otras, zaspala skoro o 22.30 a už od 4 vykrikovala kakavko, tak už som to po hodine vzdala a išla jej ho urobiť, no do 7 bola hore, potom ešte chvíľu pospala 😝

lucia79
9. jan 2010

ahojte,
aj ja prajem Alexovi všetko naj 🙂
my máme na ulici potopu ako vždy keď prší a do toho ten roztopený sneh 😠
mne malý spal do 6, ako zvyčajne sa chcel ísť hrať a potom ešte zalomil do 7 a ja som ešte do 8 spala v obývačke pri rozprávkach, kým ma nezdvihol zo sedačky, on neznesie keď ležím a už vôbec keď som prikrytá dekou 😅
dnes bude Maťo celý deň u babky, aby som sa mohla učiť, lebo ako zvyčajne nestíham 😒

janka1874
autor
9. jan 2010

Ahojte
Alexíkovi všetúčko najlepšie
nakoniec sme nešli k bratovi lebo tam leje a v 2 izbovom byte 4 dospelí a 4 deti to by moc nešlo a ešte k tomu každé iný režim spania tak sme iba s Viky kedže Sendy spala u babky a deda tak tam zatiaľ aj ostala a asi aj ostane na celý víkend a my tu aspoň trošku upraceme

simi ak sa nevyliečiš tak dobehni ku mne do toho sa mi tada fakt nechce pustiť ale potrebovala by som preriediť čo si už asi v živote neoblečiem ale nejako nemám odvahu nazrieť do skrine aká som bola chudučká a teraz mám 70kg pomooooc síce všetko čo som pribrala pri tehu s Viky padlo dole ani nie do mesiaca ale od vtedy na váhe stojím 😢 😢 😢 nejako to neporačuje

centik
9. jan 2010

ahojte
vsetko naj naj Alexikovi prajeme 🙂

telinka
9. jan 2010

aj my gratulujeme kudrnatemu andilkovi 😵

u nas tiez pada voda z neba ale neni to cistokrvny dazd , ale taky podchladeny volajaky 😝 😝 😝 ale sneh este dnes urcite vsetok nezmizne , lebo vcera skoro cely den snezilo tak ho je este stale dost 😅

u nas sa dnes likviduju vianoce , aj okna v kuchyni som umyla , este vsetko vyniest na povalu a finito , zas o rok vytiahneme , aj tato z domu vsetky svetelne retaze osklbal , pomaly vajca velkonocne povytahujeme 😀

janka1874
autor
9. jan 2010

my ešte vianocujeme 🙂

aadula
9. jan 2010

tiež prajeme Alexkovi všetko najlepšie k dvom rôčkom 🙂

u nás už po snehu ani chýru, ale našťastie neprší..len čo tu máme potôčik..Podlužianku..to je pri našich ako bývajú ..tak ten sa, že dvíha..mi mama referovala...a starká býva pri hrádzi pri Hrone, tak zas sa bude báť 😒

boc, pri troch deťoch a ešte tak rýchlo po sebe, je určite ťažšie nastúpiť do práce...určite je to len o zvyku..., ja pracujem už štvrtý mesiac, ale nezvládam to nejak...fyzicky už áno..ale psychicky stále nejak horšie

Paťke vybral plastický chirurg bradavičku pri obočí..., povedal, že bola statočná..., len ako sme nohy odtiaľ vytiahli, začala slziť, že jej povedal doktor, že dva týždne nemôže cvičiť 😅 , mňa z nej ide uchytiť...má to prelepené...nechce ísť do školy...a štichy máme až v piatok ísť vybrať...nie je to nič hrozné... ale vysvetliť to pubiške..je problém

telinka
9. jan 2010

aaadul...tak taketo stavy su mi doverne zname.....myslim ohladne pubisky 😝 😀 😀 😀

simka9122008
9. jan 2010

Jani, tak ste nešli nikam, škoda, veď si to vynahradíte najbližšie
ja som dala mrňavú spať, no v bráne tu niečo sťahujú, lebo je riadny buchot 😠 , dúfam že v tom hluku zaspí, idem sa pustiť do pratania ďalšej skrine, lebo poobede príde babka, tak si budem pri nej oddychovať a vianoce asi budem likvidovať zajtra 😝

aadula
9. jan 2010

ja som tiež dnes stromček schovala huráá..po mesiaci 😀

csikike
9. jan 2010

alexikovi vsetko naj 😉
mne detiska pospali, a mne ide prasnut hlava, co mozem na bolest? pomozte, drahy pride az na kupanie... vonku leje ako dive, po snehu ani stopy a mne sa nic nechce, spala by som, ale este sa mi vari polievka, ked sa dovari, tak sa akurat macence zobudia takze zo spanku nic nebude,
aadul, ja som vcera odstrojila vianoce, vsetko vianocne, aj stromcek a girlandy, vsetko zmizlo, tomik ma tak nastval

aadula
9. jan 2010

csiki, čo ťa naštval? inak aj náš Samko vystrája stále viac..a nevie čo od dobroty niekedy... paralen alebo panadol by si si mohla dať..ale sa priznám, že keď som malého kojila a chytila ma migréna a paralen nezbral..tak som si veru aj ibalgáč 200 šupla...ale tak hodinu po kojení a aspoň hoďku pred kojením

janka1874
autor
9. jan 2010

csikike vraj môžme panadol a ešte keď tak vraj aj paralen

nám sa nejako nechce ešte rušiť vianoce veď to tak rýchlo ubehlo

simi to koľko máš ešte tých skríň 🙂

csikike
9. jan 2010

aaaaaaaaale, on ma vobec nepocuva, asi ma nastaveny sluch na vyssiu frekvenciu alebo co? lebo pocuvne az ked kricim
robi vsetko co nemoze, ma milion hraciek, ale aj tak bude vytahovat moj vysavac,, zehlicku, furt chce stlacat na sporaku gombik, donesie si stolicku a postavi sa tak, lebo inac nedociahne (mame tu zabranu z ikei), alebo vlezie ddo spajzu a hra sa s draheho zbierkou vina, pripadne ked sme mali stromcek, tak stale natahoval kable od svetiel, a tak... proste co mu zakazem tak robi, uz som z neho na palicu...

janka1874
autor
9. jan 2010

csikike my sme práve zhodnotili že to Sedyne správanie je čistá žiarlivosť lebo u našich čo teraz je tak tam len občas ju to lapne a to vyslovene vidno že sama nevie čo vlastne chce a prečo to robí ale normálne nevieme ako na ňu vysvetlovanie nepomáha, nakričanie tiež nič a ani ignorovanie to je asi najhošia reakcia tak fakt nevieme čo robiť

aadula
9. jan 2010

jaj tak to poznáme...u nás malý zas všetko búcha o zem...rozhádže mi šaty zo skrine.. autá máme po celom dome..a ked sa k paťke dostane do izby...tak tam sa tiež vie vyriadiť...už len čakám kedy klávesy na seba stiahne 😝

ajula25
9. jan 2010

ahojte babenky
csiki akoby som čítala o mojom Lukášovi. Tiež je to u nás tak. Milion hračiek a on furt hrnce ťahá a dáva ich na sporák, odrážadlo si pristaví k linke a mága sa v dreze, ak náhodou ohrievam v mirkovlnke tak on musí sasi (stlačiť) no tiež veselo...

u nás rozvoniava pizza....už sa teším. Mladý pán si objednal len syrovú, tak na jeho štvrtinu som mu šupla tavený syr a tvrdý. tak som zvedavá čo povie.... 😅

simka9122008
9. jan 2010

Jani na jar bude lepšie, keď sa bude dať dlhšie byť vonku, pohraje sa s deťmi a domov príde dobitá, uvidíš, bude lepšie, len teraz je blbé obdobie, to aj moje obidve niekedy od rozkoše nevedia čo so sebou
No ja som už prešla na pratanie skríň do obývačky 😀

simka9122008
9. jan 2010

No ako tak čítam čo vystrájajú vaši drobci, tak moja je ešte kľuďas 😝

telinka
9. jan 2010

tiez sa priklanam k simke....peta je tiez kludas , ale to je mozno aj tym ze doma nema konkurenciu 😀

simka9122008
9. jan 2010

No tu v Košiciach je tma ako popdvečer

telinka
9. jan 2010

ja som dnes piekla anglicke rozky....pre pekarky...klasicke rozky potrieme olejom v ktorom sme rozmiesali trosku gril. korenia , na to rozlozime platky anglickej slaninky(ja som dala oravsku) ,posypat nahrubo nastruhanym syrom a upiect...baby to vam je zraaadlo....uzasneeeeee , len sa tak po nich zaprasilo......odporuuucam 😉

bocmanka
9. jan 2010

🙂 teli, ja som ešte večeru nevarila, tak ideme k vám..

a čo je s abbi a s "našou krajčírkou-anjelkou????"

tak my napriek dažďu sme si to dnes užili, doobeda klasické upratovanie a varenie a naobed sme dali malú k mamine, tá ju nakŕmila uspala a my sme boli v žilinskom cine-max-e...na alvin a chipmunkovia 2, viem že to už bežalo možno na hbo, ale
chalani sa pobavili,
v mc donalde vyfasovali detské menu aj s postavičkami chipmunkov a boli spokojní..
teraz som u maminy, ich tu zase teraz chvíľku nechám, pôjdem von s romy a večer uvidíme, máme dve pozvania od známych na biliard a bowling, tak uvidím, či nebudeme nakoniec relaxovať doma...
v pondelok už manželík začína po sviatkoch pracovať...uf::
ale zase bude normálnejší režim...

ivana26
9. jan 2010

ahojte,
tak u nas uz druhy den prsi, otras.
csiki, tak to doverne poznam, adam uz tiez nevie co by vymyslel a vobec nepocuva, az ked zvysim hlas, tak ako tak reaguje....no na nervy
dnes ideme s manzelom do kina, tak adama uklada do postele svokra, trochu si oddychnem, uz sme dlho nikde vecer neboli
mnam teli, to znie uzasne, taka som hladna, musim ist nieco zjest 😀

janka1874
autor
9. jan 2010

tak konečná už sa k pc asi nedostanem som ukecala drahého nech sa zaregistruje na FB v nádeji že ho to stejne baviť nebude a opak je pravdou takže sa tu už naozaj nedostanem ani keby som náhodou mala čas ☹