• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

16. marca 2012 
nikde nikoho :confused:
11. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem kde sa podeli všetky, ja som sem dorazila až teraz, malú som išla dať spať o 21.30, no skoro som zaspala ja skôr ako ona, šaškovala na posteli, budila ma, mami vstávaj, akože som spala, hihi, no ako náhle zadriemala, tak som sa šupla konečne do vane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak ja sem každý večer nakuknem, nikde nikoho
takže zase opäť dobrú noc
11. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko, nas mal dneska nejaku revoluciu, chalan sa zobudil o pol 6 ze chce kukat telku potom ze jest potom pit a o pol osmej jasne ze zaspal a spi si a mama ho budi a nedari sa jej
12. jan 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Claudii prajeme vsetko naj k 2 rockom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nas je strasna kosa.... skoda, ze teraz nenasnezi ked mrzne :sweat_smile:
12. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: claudike všetko naaaaaaaaaj...

juuuj, nemám rada ráno budiť rominku, ona spinkáva skoro do ôsmej, a kvôli chlapcom aby sme stihnúť školu a škôlku ju musím budiť už o siedmej, chúďa ešte spí keď ju obliekam do šuštiakov..
no musí sa ocko polepšiť a byť ráno doma, aby chodil s chlapcami on, a romy sa mohla vyspať doružova :dizzy_face: :dizzy_face:

teraz ideme von, lebo už o jedenástej ju zase bude ukladať..
12. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://adrianpetras.blog.sme.sk/c/134521/Chilli-con-carne.html

kto neviete čo dnes variť, toto dosť často robievam a je to mňamka, len nedávam fazuľu....lebo ju musím kvôli chlapcom potom vyberať
12. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď som pozrela koľko cibule tam ide, to by MM nejedol ani náhodou, ale ja by som si dala :slight_smile:

Claudike všetko najlepšie k narodkám :dizzy_face:

dnes asi pokračujem v upratovaní :sweat_smile: aj oprať by som mohla dať :sweat_smile:
12. jan 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudikaaaa vsetko naaaj, to je uz posledna oslavenkyna z decembrovciat cooo?
12. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím že áno, Silvi, aj ja sa pripájam ku gratulácii, my sme sa nedávno vrátili z mesta, bola som s malou na krv a šikulka moja vôbec nezaplakal, len sa pozerala že čo to s ňou robia :grinning:
Dnes robím tie lievance, už sa na ne teším, mňaaaaaaaaam
12. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poviem vám tie lievance sú fantastické, mala ich až hlatá
12. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte
claudike všetôčko naj naj naj k 2 rôčkom

simi aké lievance hoď mi recept so by som snáď zvládla na obed pre moju posádku
12. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a myslíte že to môžem urobť aj bez tvarohu? ten Sendy moc nemusí a ja tiež nemôžem také malej to nerobí dobre
12. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.baboobchod.sk/
čítali ste o tom, celkom fajn vec
12. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Claudinke všetko najlepšie k 2 rôčkom. Nech je stále taká čulá ako doteraz :wink:

abbi ten príbeh je fakt na city....skvelý otec. A aký mal šťastný výraz v tvári, keď s ním otec bycikloval, či behal....asi to je to, prečo to robí. :slight_smile:

ja som dnes varila šošovičkovú polievočku a žemlovku. Jáj tak dobre vyzerá a ja si nedám :frowning2:
12. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: simka náramky poznám, máme doma, keď chalani lyžujú vždy ich musia mať, keby sa náhodou na svahu stratili...

ja mám uvarený akurát karfiol...a neviem čo s ním..vyprážaný nechcem ani mozočky, tak čo zapečiem?
12. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ajul čo chudneš?
už aj tyyyyyyyy????????????
12. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc hej. už som ako tuleň. Musím zhodiť zo seba tie tuky. Nech sa môžem na seba pozerať....

zapekaný karfiol je fajn. :wink:
12. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim :slight_smile:

claudinke secko najlepsiiiiiii , nech jej z energie neubuda a sem tam aj maminu posluchne :dizzy_face: :dizzy_face:

nasa senorita si tiez celkom rano pospi , ale dnes nam dlho trvalo zaspavanie , predsa len je lepsie ked vstane rano okolo siedmej , aby o 12tej a potom o 20tej v pohode zaspala :slight_smile:

tato sa konecne nakopol a vyrobil...teda dnes este doraba peti kuchynku ,tak ma dnes dievca vystarane o zabavu :grinning: som jej tam rano vsetko pekne poukladala a ked to rozhadzala kricala na mna "mamiiii pod mi sem urobit poradek" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:uplne najviac sa jej paci bateria....peto jej tam namontoval naozajstnu co sme mali povodne v kupelni tak ine nerobi len sa chodi umyvat a nosi mi napit :grinning: :grinning: :grinning: teraz miska vyklada riady z umyvacky tak si zobrala cely kosik s priborom a laduje do svojej kuchynky :sweat_smile:
12. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma jakuuu kuchynku ze ma aj vodu aj ozajstne pribory??? :astonished: :sunglasses:
12. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telinka, ty to máš dobre vymyslené, už takto zamlady si zaúčaš ďalšiu pomocníčku :sweat_smile: načo by sa hrala s bábikami, radšej nech získava zručnosti v kuchyni :sweat_smile:
12. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi....vodu mi nosi "akoze" :grinning: len bateriu ma naozajstnu :sweat_smile:

lucia...ja som veru kuchynku este neplanovala , ale ked peta pozerala tie vianocne fotky a tam same kuchynky tak vzdy nezabudla pripomenut ze aj ona chce taku kuchynku , tak tatinko samozrejme hned ide vyhoviet dcerenke :sweat_smile: ,ale u nas to nadobudlo vacsich rozmerov :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sme z nasej mini haly vyhodili telefonny stolik aj s kreslom aby bola v centre diania a ratam tak najblizsich 5 rokov odtial nezmizne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky vospolok.

Teli, mi nevrav, že to tvoje malé dieťa už tak spája vety :unamused: :unamused: :unamused: to náš je pekne pozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaj ali :slight_smile:
12. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli ta je skvela :wink:
12. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík maťa, moc ma nevítaj, zase zdrhnem :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok